Ruhsal Uyanış

Koruyucu Meleklerle İletişim

Koruyucu Meleklerle İletişim

Koruyucu meleğinizle uykuya dalmadan hemen önce dua veya meditasyon yoluyla iletişim kurarsanız, koruyucu meleğiniz size rüyalarınız aracılığıyla mesajlar gönderebilir. Uyurken melek mesajlarına, birkaç farklı nedenden dolayı uyanık olduğunuzdan daha açıksınız.


 
Tekrar Eden Rüyalar

Tekrar Eden Rüyalar

Bazen rüyalar rastgele, benzersizdir ve hayatınızda bir daha asla yaşanmamalıdır. Ve diğer zamanlarda, aynı rüyayı tekrar tekrar ve tekrar yaşarsınız. Tekrarlayan rüyaların neden olduklarından, ne anlama geldiklerine ve onlara sahip olmayı nasıl durduracağınıza kadar hakkında bilmeniz gerekenler makalemizde:


Bazı Sayılar Neden Hayatınızda Sık Sık Karşınıza Çıkar?

Bazı Sayılar Neden Hayatınızda Sık Sık Karşınıza Çıkar?

Bazı Sayılar Neden Hayatınızda Sık Sık Karşınıza Çıkar? Onları Gördüğünüzde Ne Yapmalısınız? Melek Sayıları

Psişik bir ortam olarak, hepimizin bize işaretler göndererek dünyevi yolculuğumuzdan en iyi şekilde yararlanmamıza yardımcı olan koruyucu meleklerimiz olduğuna inanıyorum. Bu mesajların ortak olanlarından biride sık sık karşımıza çıkan, hayatımızda tekrar eden sayılardır.

'Melek sayıları' nedir ve neden önemlidir?


Yüksek Benlik Nedir?

Yüksek Benlik Nedir?

Yüksek benliğinize nasıl erişeceğinizi bildiğinizde, bilincinizi yükseltirsiniz ve sonuç olarak potansiyelinize daha fazla adım atarsınız. Yüksek benliğinize erişmek ve bu bağlantıyı nasıl besleyeceğinizi öğrenmek yapabileceğiniz en pratik şeydir. Yavaş yavaş hayatınızın her yönünü iyileştirir.


Bir Empat Olarak Kendinizi Korumanın 12 Yolu

Bir Empat Olarak Kendinizi Korumanın 12 Yolu

Empat olmak, diğer insanların, yerlerin ve aynı zamanda doğanın herhangi bir enerjisine karşı oldukça hassas olduğunuz anlamına gelir. Duyarlılığınız çoğu zaman duygusal ve zihinsel iniş çıkışlara neden olabilir. Bu nedenle, bir empat olarak kendinizi nasıl koruyacağınızı bilmek önemlidir.


Sayfa 1 / 4

Seans Başvurusu Yap

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page