Ruhsal Uyanış

Gerçek Özünüzü Bulun

Gerçek Özünüzü Bulun

Hissedilmesi, görülmesi ve duyulması için gerçek özünüze yer verdiğinizde, en yüksek potansiyelinizi yaşarsınız. Gerçek özünüz kozmik bir kalp atışı gibidir. Onunla hizalanın, hissedin ve varlığınıza nüfuz etmesine izin verin.

Küçükken gerçek özümüze bağlıyızdır. Özümüz varlığımız aracılığıyla titreşir ve Dünyadaki yaşamın getirdiği sihri ve sınırsız olasılıkları hissederiz. Her şeyin eninde sonunda iyiye gideceğini bilmenin heyecanı ve derinliği vardır. 12-14 yaşlarına geldiğimizde, çoğu insan yeraltı dünyalarını, gölge benliklerini keşfetmek için gerçek özlerinden kopar.

Ancak daha sonra, bir uyanış aracılığıyla (Bkz.Kişisel Dönüşümün 7 Aşaması) gerçek özümüzle yeniden bağlantı kurabiliriz. Bu ikinci doğumumuzdur. Bir zamanlar, şu anki hayatımız tarafından saf ve dokunulmamış olarak doğduk. Birçokları için ikinci doğum, ruhun karanlık gecesinden (bkz.Ruhlarımızın Karanlık Gün ve Geceleri) gelir. Bu hayatta ikinci kez dünyaya geldikten sonra, kalbin saflığına ve masumiyetine (bkz.Kalp Çakrası Uyanış Belirtileri), gölgemizi bütünleştirmeye ve onu bilgeliğe dönüştürmeye başlarız.

Sen, güzel ruh, uyanış ve yükseliş yolculuğundasın. Gerçek özünüzle yeniden bağlantı kurmanın zamanı geldi

 

Gerçek Öz Ne Demektir?

Kendimi bildim bileli, diğer insanların gerçek özünü hissedebiliyorum. Sokakta tanıştığım “rastgele” insanlar ya da arkadaşlarım ya da harika danışanlarım olmaları önemli değil. Varlığın orijinal planı, 3B (bkz.Bilinçaltı Zihin) gerçekliğin korku temelli programları tarafından manipüle edilemez veya geçersiz kılınamaz. O sadece orada, apaçık ortada, varlığının içinden parlıyor. Ruh seviyesinde aynı olmamıza rağmen, gerçek özünüz size özeldir.

Gerçek özünüz, ruhunuzun ve yüksek benliğinizin (bkz.Yüksek Benlik )ötesine geçer. Bu, kozmik (bkz.Kozmik Enerji) bir kalp atışı gibi içinizde titreşen sonsuz varlığınızın özüdür. Zaman ve uzay boyutlarında ve ötesinde yaşamlarınız ve deneyimleriniz tarafından dokunulmamış özünüzdür.

 

Yaratılışın Kalp Atışı

Yaratılışa bakmanın pek çok yolu var, dokunduğumuz bilinç düzeyine bağlı olarak. Düşüncemizin çoklu konumlarını tutarsak evrende paradoksların olmadığını anlarız. Gerçek özünüzü düşünmenin bir yolu, onu kendi benzersiz frekans, ışık, ton ve geometri kalıplarınız olarak hayal etmektir. Ben buna kozmik kalp atışı demeyi seviyorum.

Siz kozmik kalp atışının bireyselleştirilmiş hallerisiniz. Bu kalp atışı sonsuza dek sizin aracılığınızla atar ve onunla hizalandığınızda, gerçek benliğinizi, amacınızı hatırlarsınız, kolaylıkla tezahür eder ve iyileşirsiniz. (bkz.Kozmik Enerji Şifası)

Oysa bizim varlığımız soğan katmanları gibidir. Gerçek varlığınızı yaratan ve ifade eden katmanlar üzerine katmanlar vardır. Gerçek özünüz, varlığınızın tüm katmanlarında titreşen kalp atışı gibidir. Kozmik ve galaktik benliğinizde rezonansa girer, yüksek benliğinize, ruhunuza akar ve ardından tüm yol boyunca zihinsel, enerji ve fiziksel bedenlerinize akar. Eğer damarımız safsa, kalp atışımızla, gerçek özümüzle bir oluruz.

Ancak formumuzda frekansımızı bozan çok fazla yoğunluk tutarsak, kalp atışı insan benliğimize ulaştığı anda bozulur. Enerji ve ruh şifası yapmak, frekansınızı temizler ve daha yüksek bir frekansta demirlemenize ve sonunda gerçek özünüzün içinizde parlamasına izin verir.

 Amacınız Gerçek Özünüzü İfade Etmek

Gerçek özünüze yeniden bağlandığınızda, ruh amacınız sizin için fazlasıyla açık hale gelir. Neyi ifade etmek için burada olduğunuza dair hiçbir şüphe yok.

Ruh amacınız, kim olduğunuz gerçeğini hem doğal hem de coşkulu hissettirecek şekilde ifade etmektir

 

Amacınızı bilinçli olarak yaşadığınızda, kendinizi neşeli ve hafif hissedersiniz. Belki her an değil, ama yaptığınız şeyde ve kim olduğunuzda derin bir tatmin ve neşe duygusu olur.

Hayatınızın amacı, hiçbir şeyi geri çekmeden gerçek özünüzü ifade etmektir. Eşsiz frekansınızın ve rezonansınızın hissedilmesine, görülmesine ve duyulmasına izin vermekle ilgilidir. Amacınızı yaşamak, içeriye girmek ve sonra içsel sihrinizi dışarıya ifade etmekle ilgilidir.

İnsanlar varlıklarının rezonansına uyum sağlamaya ve ondan yararlanmaya başladıklarında tutkulu ve yaratıcı olurlar. Ayrıca hayallerini daha hızlı ve lazer ışını gibi odaklanmış bir enerji ile ortaya koyarlar. İnsanlar o noktada hayata ve gerçek özlerini ifade etmek için getirdiği tüm ikiliklere ve fırsatlara âşık olurlar. Gerçek özünüzü bilmek, benzersizliğinize ve içsel sihrinize açılan bir kapıdır. Size kendi kendinize hâkim olmanız için bir yol haritası sunar.

Gerçek özünüz nasıl hissettiriyor?

Onunla nasıl çalışabilirsin?

Nerede bastırıyorsun?

Ve nerede ifade ediyorsun?

Daha fazlası için iletişime geçebilirsiniz.


Seans Başvurusu Yap

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page