Ruhsal Uyanış

Eril ve Dişil Enerji Arasındaki Fark Nedir

Eril ve Dişil Enerji Arasındaki Fark Nedir

Hepimizin enerji bedenlerinde eril ve dişil enerji var. Eril ve dişil enerjinin cinsiyetle hiçbir ilgisi yoktur ve hem erkek hem de dişi her iki özden de faydalanabilir. Tipik olarak, bu enerjilerden biri baskındır.

Dolayısıyla bir erkek ve kadın ağırlıklı olarak kadınsı veya erkeksi olabilir. Erkek bir arkadaşınızı hatırlayabilirsiniz, ancak duygularını ifade etmekte zorlanmaz. Ya da tam tersine git-al zihniyetine sahip bir bayan arkadaş eril enerjiye dayanır.

Dişil enerji nedir?

Dişil enerji akıcı ve dinamiktir. Hareketleri tahmin edilemez veya her zaman rasyonel akılla açıklanamaz. Gönülden gelen rehberlikten başka hiçbir kurala uymadığı için toplumsal normlar tarafından kısıtlanmaz 

Sayısız dolambaçlı bir nehir gibidir. Bazen sakin ve sabırlı. Bazen de güçlü ve gürleyen

Dişil enerjinin özü, yoktan var olan bir yaratımdır. Eril enerjiden farklı olarak, dişil enerjinin tezahür için 10 adım uygulamasına gerek yoktur. Hiçbir şey onun manyetize edici doğasına karşı koyamaz ve bu nedenle dişil enerjinin olması gerekir. Dolayısıyla dişil enerjinin onu elde etmek için dünyaya çıkması gerekmez.

Geleneksel görüşlerin aksine, dişil enerji güçlüdür

Kadınsı güç, ruhundan ve kim olduğunu bilmekten gelir. Dişi enerji onun gölgelerine inmekten korkmaz. Bunun ötesinde, içinizdeki şeytanlarla yüzleşmekten keyif alır. Dişil enerji, yapılandırılmış, eril enerjiye görünmeyen olasılıkları görebilir. Böylece mantığa aykırı ve daha önce imkânsız olan fırsatlar yaratabilir. Bir erkek ya da kadın dişil enerjilerinden yararlandığında, sezgilerine dokunur ve yüksek benliklerinden rehberlik alırlar (bkz.Yüksek Benlik).

Nikola Tesla veya Steve Jobs gibi büyük dâhilerin durumunda bu yaratılışın nasıl çalıştığını en iyi şekilde görebiliriz. Saf dişil enerjinizden hareket ettiğinizde, yasalar sizin için geçerli değilmiş gibi görünür. Kuralları bükebilir ve daha önce mümkün olmadığı düşünülen yollar oluşturabilirsiniz. Dişil enerjinin ifade ve yaratıma ihtiyacı vardır. Bu olmazsa söner. Dişil enerji, aynı zamanda, yeni bir şey için yer açmak için eskiyi yok etme ve bırakma zamanının geldiğini de anlar. Dişil enerji aynı zamanda ne zaman yavaşlayıp yeni projeler, fikirler veya benlik beslemesi gerektiğini de bilir. Böylece ölümün ve yeniden doğuşun doğal ritmine göre yaşar.

Dişil enerji duygularını bastırmaz. Duyguların ve hislerin değerli haberciler olduğunun farkındadır ve bu nedenle onların öğretilerini dinler. Hissetmekten korkmaz ve çok şey hisseder. Ruhunun derinliklerine dalar ve eskisinden daha güçlü bir şekilde yeniden ortaya çıkar. Dişil enerji de zamanı farklı algılar. Lineer değil dairesel hareketle düşünür. Her şey birbirine bağlıdır ve kendi döngüleri boyunca hareket eder. Dişil enerji için mesele A noktasından B noktasına nasıl gidileceği ile ilgili değildir. Daha ziyade, haritada olmasa bile istediği herhangi bir hedefe nasıl ulaşılacağı ile ilgilidir. Gerekirse, daha hafif ve daha hızlı seyahat etmek için bir solucan deliği yaratır.

Eril enerji nedir?

Eril enerji istikrarlı ve daha öngörülebilirdir. Güçlü yönleri irade, netlik ve odaklanmadır. Eril enerji yapılar ve kurallar yaratmayı sever, bu yüzden mantığı doğru bir şekilde nasıl uygulayacağını bilir. Eril enerjiye bakmanın başka bir yolu bilgidir, dişil ise bilmektir. Kesin boyutlar ve kesin tasarım ile bilgi statiktir. Bu, ulaşılması gereken bir bilgi düzeyi değildir, çünkü oraya vardığınızda yeni olasılıklar açar ve böylece daha fazla büyümeniz için size ilham verir. Saf eril enerji, netlik armağanına sahiptir, bu nedenle bir şeyi başarmak için ne yapılması gerektiğini bilir. Hiçbir kafa karışıklığı ya da yön eksikliği eril olanı kör etmez çünkü bilgi kılıcıyla herhangi bir belirsizliği kesebilir. Mantığa ve deneyime dayalı ilkeleri planlama ve ortaya koyma ustasıdır. Eril enerji koruyucudur. Böylece tehlikenin kokusunu uzaktan alabilir ve kendisini ve sevdiklerini hiçbir şeyin tehdit etmemesini sağlar. Sevdikleri için savaşır ve hedeflerine ulaşmanın yollarını bulur.

Netlik ve odaklanma, eril enerjinin en büyük armağanlarından biri olduğundan, acımasızca dürüsttür

Bu nedenle ne düşündüğünü söyler ve oyun oynamak için kendini küçük görmez. Başkaları beğenmezse, gitmekte özgürler. Eril enerjinin bir başka mücevheri de doğruluktur. Eril, kendisi için daha fazla zorluk anlamına gelse bile doğru olanı yapar. Salih olduğu için bir tarafını diğerine üstün tutmaz. Böylece eril enerji, kaderini kadere dönüştürmek ve yaşam amacını takip etmek için mükemmeldir. Bazen yaşam amacını takip etmek, taviz vermemiz ve sevdiğimiz yerlerden ayrılmamız gerektiği anlamına gelir, ancak artık bize hizmet etmediklerini biliyoruzdur.

Eril enerji lineer modda düşünür. Böylece, C'ye ulaşmak için önce A'dan B'ye gitmesi gerektiğini bilir. Bu nedenle genellikle planı takip eder, ancak plan inançlarıyla çeliştiğinde, değerlerini yansıtan yeni bir plan oluşturabilir.


Seans Başvurusu Yap

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page