Ruhsal Uyanış

Yaşam Geçişini Kucaklayın

Yaşam Geçişini Kucaklayın

Yaşam geçişinde gezinmek kolay değildir. Bu kadar uğraşmanıza rağmen neden hayatınızın hala değişmediğini hissediyorsunuz?

Bir yaşam geçişi sırasında kişiliğiniz, düşünme biçiminiz ve dış koşullar değişir. Geçiş yaptıktan sonra, yeni bir insan olursunuz. Aileniz veya arkadaşlarınız sizi tanımayabilir ve size ne olduğunu merak edebilir. Yeni seçimlerinizi yargılayabilirler, ancak kendinizi harika hissettiğiniz için umursamayı bırakırsınız. Sonunda kendinizi buldunuz!!

Bir yaşam geçişi birçok biçim alır. Ancak, bir yaşam geçişi yaşayıp yaşamadığınızı anlamanın yollarından biri,(bkz.Kişisel Dönüşümün 7 Aşaması) başlıklı makaledeki bu aşamaların sizin için geçerli olup olmadığına bakmaktır .

Kendi Kendine Yardım Tuzağı

Yaşam geçiş sürecinin bir noktasında, kendi kendine yardım kitaplarını okumaya başlarsınız. Hatta etkinliklere, atölye çalışmalarına katılabilir ve tüm bu manevi öğretmenlerin ne hakkında konuştuğunu anlamakta gerçekten iyi olabilirsiniz. Çoğu zaman, insanlar aynı ruhsal kavramları okumak için yıllarını harcarlar. Yine de hayatınız hala istediğiniz gibi değişmemiştir. Ne kadar okur, meditasyon yapar ve farkındalık uygularsanız uygulayın, hala paranız, istediğiniz gibi bir işiniz, aşkınız yoktur. İlişkileriniz mükemmel olmaktan uzak ve kendinizi sevmiyorsunuzdur. Dahası, hayatın anlamı hakkında bu kadar çok şey okuduktan sonra, hala aynı yorucu işe sahipsinizdir.

Peki sorun nedir? Diye soruyorsunuz şu anda. Ve sorduğunuza sevindim çünkü bunu her gün bir yaşam koçu ve manevi öğretmen olarak görebiliyorum.

Hayatınızın henüz değişmemesinin nedeni, bilgiye sahip olmamanız değil, ona göre hareket etmemenizdir

Kulağa ne kadar sert gelse de hayallerini yaşayan insanlar, öğrendiklerini uygulayan, sonra biraz daha öğrenip tekrar kullananlardır. Oysa aynı sorunlarla tekrar boğuşanlar, bir şeyi okuyup anlayan ve bir gün sonra unutanlardır.

Kendi kendine yardım tuzağı, size neyin yardımcı olacağını bilmek ve buna göre hareket etmemektir

Farkında olmadan, egonuz size oyunlar oynuyor. Ego, size yardım etmesi için başka bir kitaba veya başka bir kişiye ihtiyacınız olduğunu düşündürür. Her zaman bir sonraki şey vardır, bu yüzden zaten sahip olduğunuzla çalışmazsınız. Ve sahip olduğunuz şey, hayatınızı dönüştürmeye başlamak için ihtiyacınız olan tek şey.

Herkesin kendine değer verme, para sorunları, ilişkilerle ilgili sorunlar gibi, ne kadar denerlerse denesinler bir türlü atlatamayacakları derinlere yerleşmiş sorunları vardır. Her insanın hayatta en fazla rahatsızlığa neden olan en az bir şeyi vardır. Bu tek şeyin ne olduğunu bilseler bile, asla harekete geçmezler veya yardım istemezler.

Çoğu insan hayatları boyunca acı dolu çantalarını taşımayı seçer ve sonunda gitmesine izin vermek için gereken buysa, zamanlarını, enerjilerini ve hatta belki de paralarını yatırmazlar. Bu nedenle, kendi kendine yardım tuzağı, size yardımcı olacağını bildiğiniz şeyler üzerinde harekete geçmemektir.

Bilgi Yetmez

Bilgi olmadan gelişme olmaz ama o bilgiyle bir şeyler yapmazsanız yeterli değildir. Basitçe, bilgi yeterli değildir. Uygulamanız gerekir.

Bilgi size yeni bir olanak sunar.

Bilgiyi bilgeliğe dönüştürmek için bildiklerinizi somutlaştırmalısınız.

Bilgiyi uyguladığınız zaman hayatınızı değiştirmesine izin verirsiniz. Yol boyunca, istediğinizi yaratmak için gerekli becerileri, ruh halini, algıyı kazanırsınız. Arzu ettiğiniz şeye hazır olan yeni bir versiyonunuzu yaratan bilginin bütünleşmesidir.

Yaşam geçişi: Bedenlenme Çemberi (bkz.Yaşam Geçişini Kucaklayın)

 

  1. Siz (mutlu bir şekilde) bilinçsiz bir zihin durumunda yaşıyorsunuz. Örneğin, bekarsınız ve bundan zevk alıyorsunuz.
  2. Bir şey ilk durumunuzu tetikler. Bizim senaryomuzda tetikleyici, sizin için mükemmel olan bir kadınla kahve içmeye gitmeniz olabilir. Bekar olmanın artık sizi mutlu etmediğini anlıyorsunuz. Aslında, onu o kadar çok seviyorsunuz ki, eğer işe yaramazsa bu sizi mahvedecek, bu yüzden kendinizi bu kişiyle (ve başka biriyle) birlikte olmak istemediğinize inandırmayı tercih ediyorsunuz.
  3. Ağrı yoğunlaşır. Şimdi, bilinçdışı ruh halinizde bir çatlak var. Birçok kez Deneyecek olsanız da artık çatlağı kapatamazsınız. İstediğiniz (onunla birlikte olmak) ile yapamayacağınız (çünkü yürümeseydi sizi tüketebilirdi) inancı arasında derin bir iç çatışma yaşarsınız.
  4. Sonunda, bir çözüm bulmak istersiniz. Bu aşamada, iç çatışmanızı çözmek için okumaya ve cevaplar bulmaya başlarsınız. Zamanla ve özveriyle, size yardımcı olacak bilgileri bulursunuz. Sınırlayıcı inancınızı öğreniyorsunuz (sevdiğim kadınla birlikte olamıyorum çünkü başarısız olacağım ve bu bana o kadar çok acı verecek ki denemeyi bile tercih etmiyorum). Bu noktaya geldiğinizde aşk hayatınızı tamamen değiştirebilirsiniz.
  5. Bilginizi entegre edin. Birçok kişi 4. ve 5. noktalara ulaşamaz. İlk üç adımın aksine, bunlar isteğe bağlıdır, bunlar sizin başınıza gelmez, onları siz yaratırsınız. İlişkilerinizi sonsuza kadar değiştirin, bildiklerinize göre hareket etme zamanı çoktan geldi. Bu durumda, daha da öndesiniz çünkü bilinçaltı inancınızın ne olduğunun farkındasınız. Entegrasyon süreci şöyle görünebilir; zihninizi yeniden düzenler ve bu sınırlayıcı inancın enerjisini kendiniz değiştirirsiniz ya da birinden size yardım etmesini istersiniz (bkz.Kozmik Enerji Şifası). O zaman bilinçli olarak davranışınızı değiştirirsiniz ve bilinçaltı inançlarınıza tepki vermek yerine daha çok olmak istediğiniz kişi olursunuz. Hayatınız, yukarıdaki tüm adımlarla birlikte değişmeye başlar. Ancak en dikkat çekici değişiklik 5. adımla birlikte gelir. Bildiklerinizle hareket ettiğinizde, kendiniz için yeni bir gerçeklik yaratırsınız.

Durmayın Şimdiye Kadar Geldiniz!

Çabalarınızın sonuçlarını görmek için bilginizi somutlaştırmalısınız.

Hayatında ne görmek istiyorsanız O OLMALISINIZ.

Sizin için gerçek olan yolda yürüdüğünüzü biliyorsanız, hayatınız henüz değişmediyse cesaretiniz kırılmasın. Devam edin ve bilginizi hayatınıza entegre ederek 5. adıma odaklanın. Kendi kendine yardım makalelerini okuduğunuzda, başını sallayıp her şeyi bildiğinizi düşünmeyin, çünkü bilmiyorsunuz...

Bedenin tüm alanını gezdiğimizde (bkz.Auranızı ve Negatif Enerjileri Temizlemenin Yolları), neden zorluklar yaşamamız gerektiğini anlıyoruz. Dersler bizim için görünür hale gelir ve en yüksek potansiyelimize adım atarız. Bu nedenle, daha önce yapmış olduğunuz sıkı çalışmanın faydalarından kendinizi mahrum etmeyin, doğru yönde ilerlemeye devam edin ve bildiklerinizi uygulayın.


Seans Başvurusu Yap

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page