Ruhsal Uyanış

Birlik Bilincinin Önemi

Birlik Bilincinin Önemi

Gerçeğe Uyanıyor musunuz? Küçüklüğümden beri birlik bilincinin anlık görüntülerini deneyimledim. Televizyon seyrederken ya da kitap okurken her zaman beklenmedik bir şekilde gelirdi. Daha gençken, vücuduma beyaz ışığın girdiğini hissedebiliyordum ve sonra kalbim sonuna kadar açıkken kendimi hazır ve huzurlu hissettim.

Bazen bu anlar kısaydı; diğer zamanlarda uzun süre kaldılar. Enerji sisteminin vücutta nasıl çalıştığını şimdi anlayarak, bedenimin birliğin frekanslarını demirleyebilmek için hazırlandığını biliyordum. Ergenlik yıllarımda tüm evreni bedenimde hissetmeye başladım. İstediğim zaman, ne kadar uzakta olursa olsun, evrendeki herhangi bir elektronu hissedebiliyordum. Bu şekilde birlik bilinciyle bilinçli olarak iletişim kurmayı öğrendim. Ve daha da önemlisi, insan zihninin yarattığı ayrılık duvarlarını yıkmaya başladım. Zaman geçtikçe, birlik anları daha uzun sürüyor ve daha derine inebiliyordum.

Birlik Bilinci nedir?

Birlik bilinci, Gerçeği hissettiğiniz varlık halidir. Egonun görmekten hoşlandığı gerçeği değil, varoluşunuzun ve evrenin özünü görmeye ve hissetmeye başlarsınız. Birlik bilinci, ayrılık illüzyonlarının olmadığı bir varlık halidir. Var olan her şeyle birleştiğinizi hissedersiniz.

İnsanlık tarihi ile birlikte zihinlerimiz ruha hâkim olmaya başladı. Bununla birlikte bilincimiz düşmeye başladı ve birbirimizden ve kendimizden ayrıldık.

Akıl özel durumlar, yanılsamalar ve kaos yaratır. Egomuz çözülmeye başladığında ve zihnimiz neyin gerçek olduğunu görmeye başladığında, birlik bilincini deneyimliyoruz. Özünde, birlik bilinci, ayrılığın, yanılsamanın ve gerçek olmayan her şeyin yokluğudur. Tahmin edebileceğiniz gibi son derece acı verici ve uzun süren egonun ölümü sırasında, kişisel dönüşümün 7 aşamasından geçiyoruz (bkz.Kişisel Dönüşümün 7 Aşaması).

Ruhsal birliği deneyimlemek için egodan yoksun mükemmel bir insan olmanıza gerek yoktur

Bilincin birliği hem ışığın hem de karanlığın bir olduğu anlamına gelir. Korkacak bir şey yok; her ikisini de oldukları gibi görürsünüz, egonun ne olabileceğine veya ne olması gerektiğine dair yansımalarını değil. Egonun illüzyonlarının ötesini görürsünüz, ama aynı zamanda sözde karanlığın sizi incitmek için orada olmadığını anlarsınız.

Birlik bilinci, olanı kabul etmek ve anlamakla ilgilidir

Birlik bilinci neden çok önemlidir?

Bu makaleyi yazmak veya başkalarıyla açıkça paylaşmak için uzun zamandır bekliyordum. Geçen yıla kadar, ruhsal yolculuklarında danışanlarımdan bazılarına birlik bilincine açılmaları için rehberlik etmeye başladığımda hala doğru zaman olmadığını hissedebiliyordum. Birlik bilincine bir kez daha erişebileceğimiz zamanlara giriyoruz. Çoğumuz ışık işçileri (bkz.Işık İşçileri), bir kez daha doğal varoluş halimize erişebilmemiz için bilinci yükseltme konusunda harika bir iş çıkardık.

Birlik bilincini deneyimlemeden önce, belki de onlarca yıl ya da bir ömür boyu adanmış bir ruhsal çalışma gerekir. İlk başta, aniden gelebilir. Bir anda ruhsal vizyonunuz aydınlanır ve hepimizin bir olduğunu anlarsınız. Bu sefer onu bedeninizin her hücresinde derinlerde hissedeceksiniz ve bu deneyim sizi değiştirecek çünkü Gerçeği gördükten sonra dünyayı aynı şekilde göremiyorsunuz.

Bu makaleyi okuyarak bile, bu deneyime açılıyorsunuz. Hazır olduğunuza karar veren sizsiniz, ama unutmayın, zorlayamazsınız. Doğru anda gelir ama onu alabilmeniz için enerjisel temelleri yaratırsınız.

Her zaman oradadır, ancak onu deneyimlemek için doğru zihin çerçevesinde olmamız gerekir

3 Tohum Birlik Bilinci

Tarifi olmayan ve yaşanması gereken şeylerden bahsettiğimizin farkındasınızdır umarım. Ama birlikle birleşmenin temellerini atabilmeniz için, bunun bana nasıl hissettirdiğiyle ilgili üç içgörüyü sizinle paylaşacağım.

  1. Diğer kişi sizsiniz

İnsanları ve durumları yargılamayın bu Ayrılık yaratır. Diğer kişi, düşmanınız bile aslında sizsiniz. Hepimiz birbirimize bağlıyız ve geri kalan her şey yalandan başka bir şey değil.

 

  1. Özel durumlar mevcut değil

Herkes, her şeyin içinden akan evrensel bilinç okyanusu tarafından birleştiğinden, özel bir şey yoktur, ancak hepsinin çiçek açacak ve genişleyecek alanı vardır.

 

  1. Yaradan da acı ve tatsız durumlardadır

Her karşılaşmada ve meydan okumada onu bulun bu durumu değiştirir. Karanlıktan korkmayın. Olmak için en iyi alan, sözde pozitif ve negatif olana karşı tarafsızlıktır. İç dünyanıza seyahat etmekten korkmayın; ışığı bulduğunuz yer orasıdır. 


Seans Başvurusu Yap

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page