• 05413095582
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ruhsal Uyanış

Suimaster Uluslararası Enerji Bilgi Bilimleri Akademisi Kozmik Enerji Okulu

Yüksek Benliğinizle Bağlantı Kurun

Yüksek Benliğinizle Bağlantı Kurun

Ya Yüksek Benliğinizle bağlantı kurmanın ve iletişim kurmanın bir yolu olsaydı?  Ruhumu somutlaştırmama yardımcı olan egzersizlerimi ve meditasyonlarımı sizlerle paylaşıyorum.

Yüksek benliğinizle nasıl bağlantı kuracağınızı öğrenmek hayatınızı değiştirecektir. Bana yaptığı gibi. Yüksek benliğim benim günlük yoldaşımdır ve karar vermeme ve yaptığım işe daha yüksek frekanslar (bkz.Kozmik Enerji Şifası) getirmeme yardımcı olur. Yüksek benliğinizle birçok şekilde bağlantı kurabilirsiniz. Hepsi işe yarıyor ama ben onları birleştirmeyi ve enerji çalışmalarımda  kullanmayı seviyorum. Bu yazımda, yüksek benliğinizle nasıl bağlantı kurabileceğinizi ve bunun ne anlama geldiğini konuşacağız.

Yüksek Benliğiniz nedir?

Yüksek benlik, insan vücudunda doğmayan fiziksel olmayan bir yönümüzdür. Bunun yerine, yüksek benlik, insani ve ruhsal evrimimizi yönlendirir ve deneyimlememiz gereken derslerden geçmemizi sağlar. Yüksek benlik kendisini, bedenlenme yoluyla bilgi toplayan ayrı bilinç akışlarına böler. Düşünebileceğiniz daha fazla versiyonunuz var ve yüksek benlik tüm süreci gözden kaçırıyor. Yüksek benliğinizi, kendiniz bilge olmak için ne öğrenmeniz gerektiğini bilen daha bilge kardeşiniz veya ebeveyniniz olarak düşünebilirsiniz. Bu parçamıza “daha yüksek” desek de bu bizden daha iyi olduğu anlamına gelmez.

Yüksek benlik, çok katmanlı varlığımızın her şeyi gören yönüdür

Her zaman yüksek benliklerimize bağlıyız (bkz.Yüksek Benlik), ancak zihinlerimiz ayrılık yanılsaması yaratır. Bu nedenle, ruhun evriminin bir (bkz. Ruhsal Gelişim)noktasında, yüksek benliğinizle nasıl bağlantı kuracağınızı yeniden öğrenmenin zamanı geldi.

Yüksek Benliğinizle bağlantı kurmak neden çok önemlidir?

Ruhlarımızla bağlantı, yaşamlarımız boyunca gerçekten arzuladığımız şeydir. Bilinçli olarak aradığımız ya da aramadığımız şey budur ve bizi büyümeye ve kendimiz hakkında daha derin sorular sormaya motive eden şeydir. Yüksek benliğinizle bağlantı kurduğunuzda, dünyayı ilk kez yenilenmiş bir ruhsal görüşle görürsünüz.

Yüksek benliğinizle bağlantı kurarken, zihniniz kim olduğunuzla ilgili korkuları ve acı verici yanılsamaları yavaş yavaş salıverir

Akıl, korkulardan, düşük öz saygıdan, kıtlık zihniyetinden vb. birçok yanılsamalar üretir. Görevimiz, kim olduğumuzu düşündüğümüz yanılsamaları gerçek benliğimizden ayırmaktır.

Gerçek benliğimiz, insan deneyimlerimizle zenginleştirilmiş yüksek benliğimizdir

Bizi yıllardır rahatsız eden hikayeler birbiri ardına bilinçaltımızdan kalkar. Ancak o zaman aklımızı asıl amacı için kullanmaya başlarız; Kaynak ile bir iletişim aracı olarak.

Yüksek benliğinizle nasıl bağlantı kuracağınızı ve ardından onu hayatınıza nasıl yönlendireceğinizi öğrenmek, aradığınız her şeyin cevabıdır. Ruhumla bilinçli olarak iki yönlü konuşmaya başladığımda, hayatımda ilk defa kendimi bütün hissettim. Kimsenin beni tatmin etmesine ihtiyacım yoktu ve daha mutlu hissetmek için başka bir yerde olmaya ihtiyacım yoktu. Her duam kabul oldu. Şükürler Olsun…

Bu, aradığım en sevgi dolu ve samimi bağlantıydı.

 

O günü asla unutmayacağım. Aradığımız her şeyin zaten içimizde olduğunu fark ettim.

Ve anında, iki şeyi anladım:

  1. İstediğim zaman ruhuma nasıl erişirim
  2. Bu sadece başlangıçtı yüksek benliğinizle bağlantı kurduktan sonraki adım hayatınızın her yönüne kanallık (bkz.Reiki Seansının Faydaları) yapmaktır.

Yüksek benliğinizle bağlantı kurmak, bunun için burada olduğumuza inanıyorum. Bu, insan olarak deneyimlerimizin ardındaki daha yüksek anlamdır.

Evrimimizin insani ve ilahi benliğin birleştiği noktayı hedeflediğini görebiliyorum. “Daha yüksek” ve “düşük” yoktur.

Bazen insanlar en yüksek bilinç hallerine ulaşmak için içimizdeki “beden” den ve aşağılık duygusundan kurtulmamız gerektiğini düşünürler. Ancak benzer inançlar bir kez daha egodan ve onun bizi herhangi bir ayrılığa tapma isteğinden kaynaklanır.

Bu arada, tamamen farklı bir şey yapıyoruz. En yüksek yanımızı, ruhumuzu getiriyoruz ve onu “en aşağı” parçalarımıza indiriyoruz. Bu ilahi birlik gerçekleştiğinde (bkz.Birlik Bilinci),yeniden bütün ve ilahi oluruz.Hiçbir şeyden kurtulmamız gerekmiyor, ama her şeyi Işığa getiriyoruz (bkz.Bir Işık) ve onun bu parçalarımızı dönüştürmesine izin veriyoruz. Bu, Birlik dediğimiz bilinç halidir.

Yüksek benliğinizle bağlantı kurduktan sonra işe koyulma zamanı. Burası hayatın heyecanlandığı yerdir ve hayatınızın çeşitli alanlarına daha yüksek bilinç getirmeye başlarsınız. Yüksek benliğiniz, sizi daha mutlu hissettirecek değişiklikleri birleştirmeniz için nazikçe size rehberlik edecektir. Sizi kendi kendini sabote eden kararlara iten egonun aksine, ruh size sevgi ve anlayış yoluyla öğretir.

Yavaş yavaş, Ruhunuzu Bedenlemeye başlarsınız

Yüksek Benliğinizle nasıl bağlantı kurulur

Ruhla ilgili her şeye tutkuyla bağlıyım çünkü biliyorum ki yüksek benliğinizle bağlantı kurduğunuzda, mümkün olan en iyi versiyonunuz olmaya başlıyorsunuz. Ve sonuç olarak, sizin için amaçlanan her şeye yönlendirileceksiniz. Ayrıca takipçilerimden yüksek benlikleriyle nasıl bağlantı kuracağımı soran tonlarca mesaj ve e-posta alıyorum. İlk olarak, yüksek benliğinizle bağlantı kurmanıza yardımcı olabilecek birkaç adım hakkında yazmayı düşünüyordum.

Ama ona erişebilmek için ruhunuzla, bedeninizin derinliklerinde bağlantıyı hissetmeniz gerektiğini biliyorum. O zaman vücudunuz bu bağlantıyı hatırlar ve sizi ona geri yönlendirir.

Kelimeler çoğu zaman yetersiz kalır. Bu egzersizleri 2010 ve 2011’de sezgisel olarak yapmış olsam da geriye dönüp baktığımda, ruhumu bedenleme yolunda yürümemi sağlayan şey buydu. Bugüne kadar hala bu meditasyonlardan bazılarını uyguluyorum.

Rutinim, kalp çakramı ateşlemek için kullandığım bir yöntemdir (bkz.Sevgiyi Seçin Kalp Çakranızı Açın).Çünkü kalp çakrası ruhumuza açılan kapıdır. Ya da ruhumdan ve kaynaktan günlük rehberlik almak için en sevdiğim sabah meditasyonum ve Reiki enerji çalışmam (bkz.Kendi Üzerimde Reiki Yapabilir miyim?), böylece evrimim için mümkün olan en iyi yolda olduğumu biliyorum. Ruhunuzun hem yatıştırıcı hem de özgürleştirici sevgi dolu varlığını hissetmenizi istiyorum.

Bu nedenle, yüksek benliğinizle bilinçli bir bağlantı kurmanız için kademeli olarak size rehberlik edecek Enerji Sistemleri oluşturdum. Sui Tega Enerji Sistemi Hakkında detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

 


Sui Master Akademi

Uluslararası Enerji
Bilgi Bilimleri Akademisi
SuiMaster Akademi
Kozmik Enerji Okulu

Tel: +90 (541) 3095582
Mail: bilgi@suimaster.com

Sui Platinum Dünyası

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page