Çalışma Saatleri: 09:00 - 21:00

Image

Kozmik Enerji Nedir?

Evren enerjisi olarak da bilinen kozmik enerji, kozmosun her yerinde mevcuttur. Galaksiler, gezegenler, insanlar ve moleküller arasındaki bağdır. Kozmik Enerji, evrenin düzenini korumak için esastır ve bizi ayakta tutan yaşam gücüdür. İnsan zihni ve bedeni tamamen enerjiden oluştuğundan, zihin ve bedende tutulan negatif enerji zihinsel ve fiziksel sağlığımızı bozabilir.

Evren sınırsız bir kozmik enerji kaynağıdır. Bu enerjileri kullanmayı öğrendiğimizde, birikmiş negatif enerjilerden kurtulabileceğiz ve evrendeki bol pozitif enerji kaynağına dokunabileceğiz, zihnimizde, bedenimizde ve ruhumuzda gerçek şifayı deneyimleyebileceğiz. Ne kadar çok enerjiniz varsa, yaşam potansiyeliniz ve canlılığınız o kadar büyük olur.

Kozmik enerji, kişisel gelişime, içsel potansiyelin aktivasyonuna, gerilim ve stresten kurtulmaya ve hayatınızın tüm alanlarında iyileşmeye yol açan benzersiz bir fiziksel, duygusal ve ruhsal kendini iyileştirme ve kendini geliştirme yöntemidir. Kozmik enerji yöntemi, sizi olumsuz düşünce, duygu ve saldırganlık, korku, nefret, öfke vb. eylemlerinizden arındırmanıza ve genel ruh halinizi iyileştirmenize yardımcı olabilir.

Kozmik enerji (Cosmoenergetika) , bir kişinin “kanallar” olarak adlandırılan Evrenin bilgi bileşenini kullanarak fiziksel, duygusal ve ruhsal kendini iyileştirmesi ve geliştirmesi için benzersiz bir yöntemdir. Kanallar, saf ve insan gözünün göremediği sabit enerji seviyelerinden oluşur. Kanallar aracılığıyla şifa ve kendini geliştirmeye bağlı bilgi, geçmişimizin birçok bilgesi ve şifacısı tarafından uzun süredir kullanılıyordu, ancak günümüz araştırmaları sayesinde, artık onu elde etmek isteyen herkes tarafından yaygın olarak kullanılabilir.

Kozmik enerji yöntemi:

  • Bir kişinin iç potansiyelini harekete geçirir,

  • Gerginliği ve stresi azaltır

  • Hastalıklara ve sorunlara yol açan patolojik süreçleri dönüştürür.

  • Depresyonu, kötü ruh halini, endişeleri ve fobileri ortadan kaldırdığı ve bir kişinin çeşitli yaşam problemlerini çözmesine yardımcı olduğu kanıtlanmıştır.

Kozmik enerjinin etkinliği zamanla, çok sayıda hasta görüşüyle ​​ve Uluslararası Klasik Kozmoenerji Federasyonu tarafından yürütülen çeşitli bilimsel araştırmalarla doğrulanmıştır. Sayısız bilimsel çalışma ve alınan sekiz patent, “kanalların” gerçekliğini ve nesnelliğini olduğu kadar, kişinin sağlığına kavuşması üzerindeki etkisini de kanıtlamaktadır.

Kozmik enerji, günümüz tıbbında bilinen tüm şifa yöntemlerini tamamlar, ancak aynı zamanda bağımsız bir yaklaşım olarak kalır. 2009 yılının Aralık ayında, Uluslararası Klasik Kozmik enerji Federasyonu, Birleşmiş Milletler ‘in en yüksek tıbbi kurumu olan Dünya Sağlık Örgütü'ne kabul edildi.

Kozmik enerji yöntemi herhangi bir dinle ilişkili değildir ve herkes tarafından erişilebilir. Yöntemde kullanılan tüm kanalların adları yalnızca keyfidir.

Ek olarak, Kozmik enerji geleneksel tıp, homeopati, akupunktur veya diğer tedavi biçimlerini reddetmeye veya yerine koymaya çalışmaz. Danışanlarınız ile ilgili doktoru tarafından reçete edilen herhangi bir ilacın teşhis edilmesi, reçete edilmesi, iptal edilmesi veya dozunun değiştirilmesi için kullanılmaz. Kozmik enerji, antik bilgeliğin modern bilimimizin başarılarıyla birleşiminin çelişkiyle değil, verimli ve şaşırtıcı derecede etkili bir şifa yöntemiyle sonuçlandığını pratikte kanıtlarken, diğer tüm yöntemleri tamamlar ve genişletir.

Doğu tıbbının terminolojisini kullanarak, bir kişinin Kozmik enerji yöntemiyle fiziksel ve ruhsal iyileşmesi ve gelişimi şu şekilde gerçekleşir: Kozmik enerji şifa seansı sırasında, Kozmik enerji uygulayıcısı "kanalları" süptil olana "açar" ve iletir. Bir kişinin bedeni (fiziksel bedeni kaplayan fiziksel olmayan beden) kişinin çakralarını uyumlu hale getirirken ve dengelerken (bedenin merkezi meridyeni boyunca, yaşam enerjilerini fiziksel beden aracılığıyla dengeleyen, depolayan ve dağıtan enerji merkezleri) ve kişinin vücudunda biriken tıkanıklıkların ve negatif enerjinin giderilmesi. “Kanallar”, negatif enerjinin kademeli olarak çözülmesi için çalışan kişinin fiziksel ve süptil bedenlerini ve bilinçlerini yıkar ve nüfuz eder. “Kanallar” sınırsız ve tükenmezdir ve temizleyici, tıbbi ve koruyucu özelliklere sahiptir. Etkileri zararsızdır ve herhangi bir hasara neden olmaz.

Bir kişinin sübtil bedeninin ve çakralarının kademeli olarak arındırılması, vücudun tüm organlarındaki hayati enerji akışının normalleşmesine ve hastalıkların tedavisine, iyileştirilmesine ve kişinin ruhsal gelişimine bütünsel ve her şeyi kapsayan bir şekilde yardımcı olan psiko-duygusal durumun iyileşmesine yol açar.

Bu yöntemin benzersizliği, Kozmik enerji uygulayıcısının, danışanın vücudunun her bölümünü herhangi bir zarar vermeden etkilemek için kanalı yönlendirme yeteneğinden oluşur; bu nedenle, uygulayıcı saf kozmik enerjinin iletkenidir ve onu kişinin karmaşık kendi kendini iyileştirmesi için kullanır. Kozmik enerji uygulayıcısının amacı ve hedefi, yalnızca durumu bir süreliğine kolaylaştırmak değil, aynı zamanda hastalığın nedenini bulmasına ve hastalıktan kalıcı olarak kurtulmasına yardımcı olmaktır.

Image

Last Royal Group Inc. Bünyesinde bulunan Uluslararası Evrensel Enerji Bilgi Bilimleri SuiMaster Kozmik Enerji Okulu olarak faaliyettedir.

İletişim Bilgilerimiz

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page