Ruhsal Uyanış

Ruh Eşi Türleri

Ruh Eşi Türleri

Karşılaşabileceğimiz 4 ana romantik ilişki türü vardır. Bu listeyi kendi deneyimlerime ve danışanlarımla çalışırken gördüklerime dayanarak yazıyorum. Ayrıca ruhumla bağlantı kurarken ve ruh anlaşmaları ve romantik aşk türleri konularını tartışırken anladıklarım neler oldu….

Hayatımız boyunca, ruhsal gelişimimiz için gerekli değilse, 4 tür romantik ilişkiyle de karşılaşmak zorunda değiliz. Bazen gereğinden fazla bir ilişkiye takılıp kalabiliriz (genellikle yolcularla) ya da kalbimizi hızlandıranlarla (köprücüler) ani bir ayrılık için uzun süre yas tutabiliriz. Her iki durumda da tanıştığımız her kişi bizim öğretmenimizdir. Onlarla bir ilişkimiz olsun ya da olmasın.

İlişkiler, bize değerli dersler vermek için burada bulunan ilahi görevlerdir

 

Her insan, kim olduğumuzu görebilmemiz için bize ruhumuzun bir aynası olarak hizmet eder. Görüşümüzü yansımamızdan ne kadar uzaklaştırırsak, ayna o kadar parlar ve dikkatimizi yeniden kazanır.

Herhangi bir ilişkinin kalitesinin bize bağlı olduğuna gerçekten inanıyorum.

4 Tür Romantik İlişki

  1. Köprücüler

“Köprüler kuran ve ayrılmış iki karayı bağlar.” Bu tür bir insanın bizi önümüzde ki nehri geçmeye hazırlaması gerekiyor, bu yüzden hayatımızın yeni bir aşamasına adım atıyoruz. Bu tür ilişkiler oldukça kısa ve yoğundur. Bir ruhun bakış açısına göre, böyle bir insan, şu anki yerimizden daha iyi bir yere gitmemize yardım etmek içindir.

Bu nedenle, bu adımı atmaya istekli olmamız için dikkatimizi yeterince çekmeleri gerekiyor. Dikkatimizi çekmenin en iyi yolu onlara deli gibi âşık olmaktır. Ayağımızı bir köprüye koyduğumuzda ve ilk birkaç adımı attığımız anda, hayatımızdan kaybolmaya başlarlar. Çoğu zaman, göründükleri kadar çabuk ayrılırlar. Kafamız karıştı ve neden gittiklerini anlamıyoruz nedeni basit kısa ama derin görevlerini yerine getirdiler ve şimdi gitmekte özgürler. Genellikle, köprücü hayatımızdan çıktıktan sonra her şey bir karmaşa gibi gelir. Belki farklı bir ülkeye taşınırız, iş değiştiririz ya da yeni hobiler edinmeye karar veririz.

Kesin olan bir şey var; her zaman bir değişiklik getirirler.

 

Danışanlarımın çoğu, köprücüden ayrıldıktan sonra eşleriyle tanıştı. Niye? Çünkü köprücüyle tanışmadan önce, şimdiki hayat arkadaşlarıyla tanışmak için doğru yerde değillerdi. Bir şeyi değiştirmeleri gerekiyordu zihinsel, ruhsal, duygusal veya fiziksel olarak.

  1. Yolcular

Bir yolcu, en yaygın romantik ilişki türlerinden biridir. Çok uzun (hatta tüm yaşam) veya sadece birkaç yıl kalabilirler. Daha uzun yaşam süreleri boyunca bize eşlik ettikleri için onlara yolcu diyorum.

Bir yolcu, diğerlerinden daha acı verici bir şekilde iyileşmek için neye ihtiyacımız olduğunu bize yansıttığı için olağanüstü bir öğretmendir

 

Bu ilişkilerin çoğu korku temelli aşkla işaretlenmiştir, bu da sanki iki farklı gerçekliktenmişiz gibi çok tartıştığımız anlamına gelir. En acı noktalarımızı neredeyse onları memnun edecek şekilde tetiklerler. Ve elbette, bir başkasının hayatındaki yolcular olarak biz de aynısını yapıyoruz.

Bu tür ilişkiler rahat olmaktan uzaktır. Aksine, bu ilişkiler kontrol, karşılıklı bağımlılık, kıskançlık, haset, karşılaştırma ve diğer tüm “iyi” arkadaşlarıyla tipiktir. Bu romantik ilişkilerin önemi, geçmişteki gizli yaralarımızla ve şu anda yüzleşme ve iyileştirme fırsatına sahip olduğumuz duygusal travmalarla yüzleşmemize yardımcı oldukları için çok önemlidir. Yolcularla, eski işlevsiz aile kalıplarımızı oynuyoruz, böylece sonunda onları serbest bırakabiliyoruz.

 

Bu tür bir ilişkinin uzun ömürlü olması, yalnızca yolcuların uyandırdığı sorunları iyileştirme isteğimize bağlıdır.

 

Bu fırsatı kendimiz üzerinde çalışmak için kullanırsak, devam etmeye ve aynı dramaları tekrar yaşamamız gerekmeyen biriyle tanışmaya hazırız. Tabii ki, bu bazı insanlar için diğerlerinden daha kolaydır, ancak her bir ruhun bize her zaman öğrettiği gibi (ya acıyla ya da sevinçle) yargılama yoktur.

  1. Ruh kardeşler (ruh eşleri olarak da bilinir) İdeal Ruh Eşi

Ruh eşleri, herkesten çok daha derin bir düzeyde bağlantı kurduğumuz insanlardır. Gerçekten ruhumuza ve en içteki parçalarımıza dokunurlar. Onlarla her şey doğal ve rahat hissedersiniz. Aynı frekansa ayarlı hissediyorsunuz ve uzun açıklamalar yapmadan birbirinizi anlıyorsunuz. Nadiren tartışırsınız ve tartışırsanız çabucak barışırsınız. En iyi arkadaşlarınız ve en iyi sevgilileriniz bir arada. Tabii ki, sadece romantik partnerleriniz olmaları gerekmiyor. Arkadaşlarınız veya aile üyeleriniz de olabilirler.

 

Ruh eşinizle tanıştığınızda, kalbinizi anında hissedersiniz ve aranızdaki bağ bozulmaz

 

Ruh eşleri aynı zamanda harika öğretmenlerinizdir, ancak genellikle size neşeyle ve onların örnekleriyle öğretirler. Artık onlarla acı verici derslere gerek yok ve ikiniz arasında ego oyunları yok. Birbirinize karşı hem dürüst hem de açıksınız.

 

  1. Kalp açıcılar

Bu, en az görülen ilişki türüdür (bkz.Kalp Çakrası Uyanış Belirtileri). Herkesin kalp açıcılarıyla tanışma deneyimi yaşaması gerekmez. Evren tarafından “öğretilebilir” olduğunuzda kalp çakranızı açabilir ve hayatınızı kendiniz değiştirebilirsiniz. Eğer değilseniz, o zaman evren size bu “bombayı” gönderir. Bir kalp açıcı, hayatınızdaki en büyük şoku ve dönüşümü yaratır, çünkü gözlerinin içine baktıktan birkaç saniye sonra kalbinizi sonuna kadar açarlar. Kalp açıcınızla, bir olduğunuzu hissedersiniz benzer bir yaşam öyküsünü, düşünceleri, duyguları, hayalleri, planları ve hemen hemen her şeyi paylaşırsınız.

Onlarla tanıştığınızda kalp çakranız (bkz.Kalp Çakrası Uyanış Belirtileri) o kadar çok açılır ki, çok çok ezici olan koşulsuz sevgiyi hissedebilirsiniz.

Evet, gerçekten koşulsuz sevgiyi kastediyorum. Bu sadece yaratıcımız için ayrılmış bir şey değil, biz de hissedebiliyoruz. Yaratıcımızın aksine, çoğumuzun bunu her zaman hissedemeyeceğine inanıyorum çünkü yoğunluğu sizi gerçekten çok zorlayabilir.

Ancak bunu kısacık anlar için (günler veya haftalar) yapabilirsiniz. Her şey ruhunuzu ve yaşamınızda daha yüksek frekansları demirleme kapasitesiyle ilgilidir (ve bu eğitilebilir).

Sanki koşulsuz sevgi, varlığınızın en derin yerinde kilitli ve iyi bir şekilde gizlenmiş gibidir ve kalp açıcılar oraya zahmetsizce ve anında ulaşabilirler.

Kalp açıcınızla karşılaşırsanız, kalbinizde hissettiklerinize açık kalın ve onu çok fazla rasyonelleştirmemeye çalışın. Akışla gitmeyi öğrenin çünkü tüm kurallar bu kutsal alanda bükülür.


Seans Başvurusu Yap

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page