Ruhsal Uyanış

Işık işçisi Yolculuğunun Bilinmesi Gereken 7 Temel Dinamiği

Işık işçisi Yolculuğunun Bilinmesi Gereken 7 Temel Dinamiği

Işık işçisi yolculuğu sizi büyütmek içindir. Her zaman kolay değildir ve bazen artık dayanamayacağınızı hissedersiniz. Yine de her adıma değer. Görevinizi siz seçmiyorsunuz; görev sizi seçer. Işık işçisi yolculuğunu takip etmek için buradasınız çünkü geri dönüş yok.

Bir ışık işçisi olmak heyecan verici olsa da ışık işçisi yolculuğu zorludur. Bazen, özellikle başlangıçta, “olması gerektiği gibi” yaşamanın ve bununla yetinmenin daha kolay olup olmayacağını merak ediyorsunuz. Ancak, görevinizi seçmiyorsunuz; görev sizi seçer. Işık işçisi yolculuğunu takip etmek için buradasınız çünkü geri dönüş yok. Başka hiçbir şey büyüleyici olmazdı ve bunu biliyorsunuz. Bu nedenle bir ışık işçisinin karanlığın tüm yönlerini anlaması gerekir ve bu yüzden yolculuk bazen çok zordur (bkz.Işık İşçileri).

Işık işçisi, karanlığı aydınlığa çeviren kişidir

Işıkişçisi yolculuğunun başlangıç işaretleri

  1. Zor çocukluk

Küçük olduğunuz için zorluklar yaşarsınız. Özellikle de sizi anlamayan ya da size değer vermeyen ailenizle. Sıklıkla neden çok fazla drama ve travma yaşamanız gerektiğini merak edersiniz. Bunun nedeni, başkalarının ne deneyimlediğini bilmek için karanlığı anlamanız gerektiğidir ve göreviniz bundan bir çıkış yolu bulmaktır.

  1. Uzmanlığınızı bulmak

Çocukluğunuzda çok fazla acılar yaşarsınız ve bunlar tesadüfi değildir. Tüm olumsuzluklardan kurtulmak istediğinizi biliyorum, ancak uzmanlık alanınız acılarınız oluyor.

En çok acı çektiğiniz yer en değerli varlığınız olur.

Nerede acı çektiğinize yakından bakın çünkü burası en hafif işi yapmak için eğitildiğiniz yer. Ne yazık ki, bazı ışık işçileri acılarından dolayı kendilerini kapatacak ve kararsız hale gelecekler.

  1. Tüm zorluklar sizinle ilgili değil

Karşılaştığınız zorluklardan bazıları büyümenize yardımcı olur, bu yüzden onlar sizin uzmanlaşmanız gereken derslerinizdir. Bazıları sizinle ve insanların “karma” olarak anladıklarının sonucuyla ilgili olmasa da (bkz. Karma). 

Bir ışık işçisi olarak, başkalarının yaşadığı acıyı anlamanıza yardımcı olan durumlar da yaşarsınız. Yine de bu zorluklar sizin ait değildir. Başkalarıyla çalışmanıza yardımcı olacak bir şeyi anlamak için onlara bir süre sahip olursunuz (bkz.Empat mısınız?).

  1. Hızlı büyüme

Işık işçisi yolunda, içsel gelişiminiz güçlenir. Her zaman yeni beceriler öğrenir, yeni dersleri entegre eder ve zihninizin karanlık köşelerine ışık tutarsınız.

Her şey, Işık ile yeniden bağlantı kurmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır

Her gün yeni bir insan oluyorsunuz çünkü benlik ve dünya algınız gelişiyor. Bazen sadece birkaç hafta önceki hayatınızı düşünürsünüz ve ne kadar öğrendiğinizi merak ediyor olmalısınız.

  1. Enerji vampirleri ve narsistler

Işık işçisi yolculuğunda, sorunları olan ve dengeden uzak insanları kendinize çekersiniz. Dahası, enerji vampirleri (bkz.Enerji Vampirlerinden Korunmanın Yolları) ve narsistler etrafınızda olmayı seviyor gibi görünüyor .Bir ışık işçisi olarak, eninde sonunda o insanlarla çalışmayı öğrenmelisiniz. Bu size enerjinizi ve hediyelerinizi kendinizi yormadan, ışığa bağlı kalarak nasıl sorumlu bir şekilde kullanacağınızı öğretir.

  1. Aile karması

Karma terimine farklı bir bakış açım olsa da onu sadeliği için kullanalım. Işık işçisi yolculuğunda, aile karmanızı üstlenebilirsiniz. Çıldırmadan önce, her ışık işçisinin bunu yaptığını düşünmüyorum, bu yüzden belki de sizin durumunuz bu değil. Ancak bazı ışık işçileri tüm soyların karmasını temizlemeye gönüllü oluyor.

Durumunuz buysa, bazı sorunlarla daha uzun süre mücadele edebilir ve daha ağır hissedebilirsiniz

  1. Yolu açın

Bir ışık işçisinin yolunun güzelliği, bu yolda yalnız yürümek istememesidir. Çoğu ışık işçisi yargılanmaktan ve yanlış anlaşılmaktan korktukları için başkalarına güvenmede zorluk yaşarlar. Bunun sebebi acıya dayanan eski hatıralarıdır. Ancak ışık işçileri birlikte çalışmak ve birbirlerinin gelişimini artırmak içindir. Işık ailenizi bulduğunuzda, kendinizi güvende ve korunmuş hissedersiniz. Kendinizi iyileştirme zamanınızın geldiğini düşünüyorsanız ve ardından amacınıza tamamen adım atıyorsanız, sizi Işık işçisi Şifasını keşfetmeye davet ediyorum.


Seans Başvurusu Yap

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page