Ruhsal Uyanış

Bilinçaltı Zihninizi Anlama

Bilinçaltı Zihninizi Anlama

Bilinçaltı zihninizi anlamak, size hayatınızın yönü üzerinde bir güç duygusu getirecektir. Bilinçaltı zihin, mevcut deneyimlerimiz için planlar taşır.

Bilinçaltı zihninizi nasıl anlarsınız? Negatif düşünceler nereden geliyor? Ve kalıcı iç barış durumuna ulaşmak mümkün mü? Aklıyla mücadele etmeyen insan yoktur. En azından bazen. Düşüncelerimizin kalitesi, kendi arzu ettiğimiz gerçekliği yaratmamızda bize destek olabilir. Öte yandan, zihin, kendimize başarılı olmak için uygun bir şans vermeden önce, kendimizden kolayca şüphe duymamıza ve başarımızı sabote etmemize neden olabilir.

Düşüncelerinizi ve hayatınızın yönünü değiştirmek için önce bilinçaltınızı nasıl anlayacağınızı öğrenmeniz gerekir. Bilinçaltınızın dilini çözmek, mevcut durumunuzun temel nedeninin nerede olduğunu anlamanıza yardımcı olacaktır. Manevi yolculuklarımızda (bkz.Manevi Yolculuk İçin 4 İpucu) ne kadar uzun süredir olursak olalım, hepimiz zihinle çalışmayı öğrenmeliyiz. Bunun bir kısa yolu yok.

Bilinçaltı Zihninizi Nasıl Anlayabilirsiniz?

Bilinçaltı zihninizi anlamak, düşüncelerin nereden geldiğini anlamakla başlar. Düşüncelerimizmişiz ve düşüncelerimiz bize aitmiş gibi görünse de durum böyle değil.

 

Düşüncelerinin %99'u sana ait değil

 

Beyin kusursuz bir yakalama makinesidir. Frekansı, enerjiyi, kolektif bilinçaltını ve başkalarının düşüncelerini, ayrıca yüksek benliklerimizden (bkz. Yüksek Benliğinizle Bağlantı Kurun) aldığımız ilham ve rehberliği anladığımız dile “kendi” düşüncelerimize aktarır.

 

Düşüncelerinizi düşünmek yerine, onları çevrenizin enerjilerinden alıyorsunuz

 

Ve bu bilgi parçasıyla, zihniniz üzerindeki kontrol hissini yeniden kazanabilirsiniz. Çünkü çoğu zaman insanların akıllarına güvenmediğini ve akıllarının hayatlarını ele geçirip tezahürlerini engelleyebileceğinden endişe ettiğini görüyorum. Ama düşündüğünüz düşünceler yüzünden kötü ya da sıradan biri değilsiniz. Tekrar eden düşünceleriniz sadece çocukluğunuzdan kaynaklanan bir alışkanlık. Ve bu, birlikte çalışabileceğiniz bir şey. Benzer şekilde, başkalarından da düşünceler topluyorsunuz. Tabi bir empat değilseniz (bkz. Empat mısınız?)

Bilinçaltı Zihninizi Çözün

Zihni bilinçli, bilinçsiz ve bilinçaltı olarak ikiye ayırabiliriz. Daha detaylı bilgi için Youtube kanalımda Kendi zihninin mimarı ol serisini izleyebilirsiniz. Kendi Zihninin Mimarı Ol

Bilinçaltı zihin, karşılaştığınız tüm bilgileri emen bir süngerdir. Her şeyin 7/24 bilinçli zihin alanında toplanırsa deliririz. Bu sebeple, ihtiyacınız olmayan ayrıntılar bilinçaltı veri bankanıza taşınır. Bu aynı zamanda, doğduktan hemen sonra zihninizin tam çalışma modunda olan kısmıdır. Anne babanızdan, kardeşlerinizden, arkadaşlarınızdan, okuldaki öğretmenlerinizden, televizyondan, masallardan duyduğunuz her şey bilinçaltınızda saklanır.

Bilinçaltı Zihninizi Baskılamak

Zihin benzer deneyimleri arar ve bunları bir araya toplar. Yaşlandıkça, bir şeyin ne ve neden olduğu hakkında hikayeler yaratmaya başlar. Ve böylece realitenizin kendi filtrenizi geliştirirsiniz. Tetikleyici bir an ile karşılaştığınızda, bilinçaltınıza bir uyarı gönderilir ve o anki deneyiminize benzer bir deneyim bulur.

Bu, mevcut durumunuza yeterince benzeyen eski deneyimleri hatırladığınız ve otomatik pilota geçtiğiniz andır

Şimdi, bilinçli farkındalığınız arka plana geçer ve bilinçaltının durumunuzu geçmişinizin merceğinden algılaması için yer açar. Artık durumla birlikte değilsinizdir. Bilinçaltınızın gözünden geçmişinizi yeniden deneyimlersiniz. Hayatımızda mutlu olamamamızın ana nedeni budur. Biz mevcut değiliz ve gerçekte olandan başka bir şeyin gerçekleştiğine inanıyoruz. Bilinçaltınızı anlamak için düşüncelerinizi orijinal planlarına kadar takip etmeniz gerekir.

Bilinçaltınızın orijinal planı, zihninizdeki ilk izdir. Bu, inançlarınızı oluşturan ilk deneyimdir. Hayatınız boyunca, bilinçaltınız ilk deneyimin neden doğru olduğuna dair daha fazla kanıt ekler. Daha ilginç hale getirmek için, bu planlar sadece anne babanızın size anlattıklarından ibaret değildir. Aynı zamanda enerji ile de ilgilidir!

Bilinçaltı zihninizi anladığınızda, onun enerji ve frekansta yer alan bilgileri de yorumlayabileceğini anlarsınız. Enerji bilgisinin bir örneği duygulardır. Duygular, sistemlerimizden enerji dalgaları şeklinde salınır. Diyelim ki ebeveynlerinizden biri duygularını söze dökmese de belli bir şekilde hissettiyse, onların hissettiklerini hissedebiliyordunuz ve bu sizin inançlarınızın oluşmasına katkıda bulundu.

Bilinçaltınız da evinizin genel duygusal ruh halini hatırlar. Yüksek duygusal yüke sahip bir şey deneyimlediğinizde, bu, zihninizde sizinle alakasız görünen bir şeyden daha güçlü bir enerji dalgası etkisi yaratır. Damgalama süreci siz daha doğmadan başlar ve hayatınızın geri kalanı boyunca devam eder.

Peki Neden Benzer Durumları Yaşıyorsunuz?

Hadi bilinçaltınızı anlamayı biraz daha pratik hale getirelim! Bilinçaltınız nedeniyle hayatınızda benzer durumları yaşıyorsunuz. Bunun olmasının birkaç nedeni var. Bunlardan biri, bilinçaltı inançlarınızın benzer durumları çeken muazzam bir enerji taşımasıdır. Temel olarak, sizinkine uyması için benzer enerjiye sahip deneyimleri çeken bir enerji bulutu içindesiniz.

İkincisi, bilinçaltı da karma deneyimlememizin nedeninin bir parçasıdır. Karmik yansımalar bize acı çektirmek için değildir; ruhlarımız öğrenme araçlarıdır. Ayrıca, geçerli enerjiye canlı biyolojik geri bildirim olarak çalışırlar, bu da ruhsal olarak ne kadar olgun olduğumuzu gösterir.

Üçüncüsü, yukarıdaki nedenden dolayı, varlığınız inançlarınızın kalitesini geliştirmenizi ister (ego rüyasından (ayrık zihin) iyileşmenizi ister. Ve bu nedenle, benzer durumlara yüksek bir yaklaşımla yaklaşmak ve yanlış değerlendirilen ilk bilgiyi (planı) iyileştirmek için size yeni fırsatlar sunar.

Tekrarlayan Durumlara Bir Örnek Vermem Gerekirse Bu noktada, diyelim ki romantik ilişkilerinizde zorlanıyorsunuz. Ne kadar denerseniz deneyin, hepsinin sonu aynı gibi görünüyor. Uygun bir partnerle tanıştığınız için şanslı olmadığınıza inanıyorsunuz. Ama ya sebep inanç sisteminizde ise?

Bilinçaltı zihninizi anlayarak, ilişkilerle ilgili ilk planınızı keşfedebilirsiniz. Diyelim ki anneniz size hamileyken babanız tarafından sevildiğini hissetmedi. Çoğu zaman kendini yalnız hissetti ve ayrılmalı mıyım diye düşündü. Belki babanızla kalmayı seçti ve işler biraz daha iyiye gitti, ama yine de bu, ilişkilerin nasıl olduğuna dair sizin ilk izleniminizdi.

Şimdi, siz bir yetişkinsiniz ve diğer kişinin yaklaşmasına izin vermek için mücadele ediyorsunuz. Birinin sizi gerçekten sevip sevemeyeceğinden şüphe duyuyorsunuz ve olası acıları önlemek için diğer insanların gerçek sizi görmesine izin vermiyorsunuz. Daha da iyisi, bilinçaltınızda sizde sevimli ve heyecan verici hiçbir şey olmadığından korktuğunuz için kendinizi bile tanımıyorsunuz.

Bilinçaltınızın derinliklerine inerseniz ve ilk planınız üzerinde çalışırsanız, yalnızca ilişkilerle ilgili inançlarınızı değil, aynı zamanda günlük olarak hissetme şeklinizi de değiştirirsiniz. Böylece hayatınız aydınlanır ve kendinizi rahat hissettiğiniz için doğru kişinin içeri girmesine izin verirsiniz.

Tahmin edebileceğiniz gibi, inançlarımızı ve ardından yaşamımızı yaratan bu planlardan yüzlercesine sahibiz. Benzer istenmeyen durumları yaşamanın büyüsünü kırmak için desteğe ihtiyacınız varsa enerji çalışmaları ve danışmanlık seansları hakkında bilgi almak için lütfen iletişime geçin.


Seans Başvurusu Yap

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page