• 05413095582
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Adım Adım Süreç Nasıl İşliyor?

6 Adımda Kozmik Enerji uygulayıcılık (Terapistlik)

1.Adım

Alan Taraması (Enerji Teşhisi)

Kozmik Enerji eğitim sürecine başlamadan önce alanınızda detaylı bir tarama yapılır. Uzaktan yapılan bu alan taraması (Enerji Teşhisi) ortalama 40 dakika sürmektedir.

1.Adım

2.Adım

Arınma Seansları (Dengeleme)

Alan tamasında çıkan sonuçlara göre 12 arınma seansı yapılarak enerjinizin dengelenmesi ve nötr hale gelmesi sağlanır.

3.Adım

Korumaların İnşaası

Enerjisel anlamda dengeleme sağlandıktan sonra tamamen nötr ve hazır olan alanınız üzerine (Zoom üzerinden birebir canlı olarak) korumalarınız inşaa edilir ve daha sonrasından bu koruma kalkanlarının nasıl kullanılacağı ve hangi zamanlarda inşaa edileceği öğretilir.

3.Adım

4.Adım

Frekanslara Uyumlanma (Kanal İnisiye)

Kozmik Enerji sistemini çalıştıran 3 ana kanal inisiyeniz yani uyumlanmanız gerçekleştirilir.(Farun Buddha - Zeus - Firast). Bu frekanslar hakkında geniş bir eğitimden geçersiniz .

5.Adım

Eğitim Süreci

Tüm bu süreçler tamamlandıktan sonra eğitim süreciniz başlar. Sizler için oluşturmuş olduğumuz Türkiye'nin en güçlü alt yapısına sahip eğitim platformu üzerine giriş sağlarsınız. Burada merak ettiğiniz tüm soruları bulabilirsiniz. 100'ün üzerinde hazır video ile çevrimiçi istediğiniz saat aralığında eğitime katılabilirsiniz. Yine ara bölümlerde canlı eğiştimler de sunulmaktadır.

5.Adım

6.Adım

Sertifika Akreditasyon Süreci

SUIMASTER ACADEMY olarak eğitimlerimizdeki  standardı yükseltmek kapsamında Eğitim ve hizmet kalitesi; ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi standardında uluslararası tescillenmiş olup aynı zamanda elektronik sertifika ile ilgili sözleşme kapsamına ilişkin genel şartlara uyumluluğundan dolayı cardcert tarafından belgelendirilmiştir.

Sertifikalı eğitim programlarımızın sonunda resmi eğitim belgelerimiz ile birlikte vereceğimiz CARDCERT Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartı ile katılımcılarımız tarafımızdan edindikleri tüm eğitim belgelerini ’’ TEK KARTLA TÜM DÜNYADA’’ izlenebilirliğini ’’çevrimiçi (on-line)’’ sağlayarak, cardcert uluslararası belgelendirme kayıtlı Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartı olarak yanlarında taşıyarak kullanabileceklerdir.


Sui Master Akademi

Uluslararası Enerji
Bilgi Bilimleri Akademisi
SuiMaster Akademi
Kozmik Enerji Okulu

Tel: +90 (541) 3095582
Mail: bilgi@suimaster.com

Sui Platinum Dünyası

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page