Ruhsal Uyanış

Kalp Çakrası Uyanış Belirtileri

Kalp Çakrası Uyanış Belirtileri

Kalp çakrası, insan ve ruh formumuz arasındaki boşluğu dolduran dönüşümün merkezidir. Kalp çakra uyanışını deneyimlediğimizde, bilincimiz ve dünya algımız değişir. Kalp çakrası dördüncü çakradır ve göğsün ortasında bulunur. İlk üç alt ve üst çakra arasındaki geçişi gösterir.

Kalp çakrasının önemli olmasının nedenlerinden biri, birçok insanın artık kalp çakra uyanışını deneyimliyor olmasıdır. Uyanış, gezegende meydana gelen önemli bir değişimle ilgilidir ve bu kelimeleri okursanız, büyük olasılıkla siz de bu değişimin bir parçası olursunuz. Bu yazıda kalp çakrasının temel düzeyde uyanma belirtilerinden bahsedeceğim.

Yıllar önce kalp çakrasının uyanışını yaşadığımda, neler olduğunu bilmiyordum. Yeni bir insan olduğumu biliyordum, ancak dönüşümün büyüklüğünün farkında değildim. Bu süreçte, ki bu da kafa karıştırıcı olabilir, içsel rehberliğimi buldum.

Şu anda kalp çakra uyanışını yaşıyorsanız, bunun başınıza gelebilecek en güzel süreçlerden biri olduğunu unutmayın. Bu ilahî sürecin büyüklüğünün şu anda algılayabileceğimizin ötesine geçtiğine inanıyorum.

Yavaşlayın, kendinize karşı nazik olun ve keyfini çıkarın.

Kalp Çakrası Uyanış Belirtileri

 1. Sıfır Aşaması

Sıfır aşaması, dönüşüm yolculuğunun yardım çağrısı aşamasıyla ilgilidir. Bir gün uyanırsınız ve hayatınızın yeterli olmadığını anlarsınız. Derinlerde bir şeylerin eksik olduğunu bilirsiniz. İnsanlarla konuşmalar sığ gelmeye başlar. İşiniz sizi tatmin etmemeye başlar. Ve iç sesiniz “Hepsi bu mu?" diye sorgulamaya başlar.

 1. Kalp Çakrası Uyanışı

Geçmişte, inisiyasyon ustaları, bilinçlerini uyandırmak için uzun yıllar boyunca her gün pratik yapmışlar. Uyanış eskiden sadece gezegendeki seçilmiş insan gruplarına oluyordu. Ancak, bu değişti uyanış, dinlemeye ve içsel çalışmayı yapmaya istekli herkes için mevcut.

Genellikle kalp çakra uyanışının gerçekleşmesi için bir tetikleyici vardır. Yoga sınıfınızda veya meditasyon sırasında olmuş olabilir. Ya da kalp çakranızı uyandıran biriyle tanıştınız. Kişi bunu biliyor olabilir veya daha büyük olasılıkla kalp çakranızı kendiliğinden açmış olabilir.

Bu noktadan geri dönüş olmamasına rağmen, bu enerjiyle aktif olarak çalışmazsanız, onun potansiyelini tam olarak kullanamazsınız. Ve değişmiş bir insan olsanız bile, kalp çakranızın tekrar kapandığını hissedebilirsiniz. Kalp çakranızı sürekli açık tutmanız ve kendinizi Kaynak enerjisiyle daha çok birleştirmeniz mümkündür.

Kalp çakranızı başka biri açtıysa, o zaman sizin ve o kişinin olmanız gerektiğini varsayabilirsiniz. Bu insanlara kalp açıcı (bkz.Ruh Eşi) diyorum çünkü kalplerimizin etrafındaki duvarları sonuna kadar açıyorlar. Romantik beklentilerinizi o kişiye yansıttığınızda, aynı şekilde hissetmeyebilecekleri için acı çekebilirsiniz. Ayrıca, uyanışınız için bir katalizör olarak rollerinin farkında olmayabilirler.

Şu anda sizin durumunuz buysa, koşulsuz sevginin enerjisini kendinize geri yönlendirmek ve onu duygusal yaraları ve sınırlayıcı inançları iyileştirmek için kullanmak faydalı olabilir.

Aynı anda daha fazla insan için sevgi hissedebilirsiniz, hatta gezegendeki tüm canlılar için sevgiyi deneyimleyebilirsiniz. Bu, aşkın nasıl görünmesi gerektiğine ve özel olması gerektiğine dair algılarımızla çatıştığı için zorlayıcı olabilir.

Olan şu ki, aslında tüm bu insanlara âşık DEĞİLSİNİZ, ama sevgi enerjisinin göğsünüzde şiddetle çarptığını hissediyorsunuz.

Bu diğer insanlarla ilgili değil. Kalp çakra uyanışı, SİZİN için, inanç sistemlerinin eski kalıplarını iyileştirmeniz ve temizlemeniz için gerçekleşir.

 1. Fiziksel Belirtiler

Kalp çakrasının uyanmasıyla ilgili fiziksel belirtiler vardır. Bu belirtilerden bazıları şunlardır:

 • Kalp çarpıntısı
 • Beklenmedik dalgalar halinde gelen ısı ve sıcak basmaları
 • Göğsünüzde ağrı veya ağırlık
 • Aşırı terleme
 • Göğüs kemiğinde akut ağrı
 • Başınızda nabzı atma hissi
 • Üçüncü göz açıklığı nedeniyle vizyonlar görmek

Birisinin bu semptomları her gösterdiğinde, bunların kalp çakrasının uyanmasıyla ilgili olduğunu söylemiyorum. Ama aynı zamanda koşulsuz sevgiyi veya mutluluk hissini de hissediyorsanız, o zaman muhtemelen başlangıçta bu ve benzeri hislerle birleşecektir.

Bu hislerin nedeni, vücudunuzun koşulsuz sevgi (veya Kaynak enerjisi) olarak anladığımız şeyin yüksek frekanslarına alışmasıdır. Fiziksel bedeninizin içinde ve çevresinde yeni ışık yapılarının yaratılması gerekir; bu nedenle ilgili acıyı veya rahatsızlığı hissedebilirsiniz. Enerji yeni yollar yaratana kadar bunun geçici olduğunu unutmayın.

 

 1. Bilinçte Değişim

Kalp çakra uyanışı aynı zamanda ruhsal bir uyanıştır (bkz.Eterik Ruh Yolculuğu). Bu nedenle kişiliğiniz değişiyor ve yeni bir insan oluyorsunuz, kendinizin daha iyi, yükseltilmiş bir versiyonu.

Ruhsal görüşünüz açılır ve daha derin bir gerçeğin arayıcısı haline gelirsiniz. Sizi korkutan değişiklikler heyecan verici hale gelir. Bilinciniz değişir ve inançlarınızı ve düşüncelerinizi sorgularsınız. Sanki biri size kısa bir süre içinde yeni bir düşünme biçimi verecekmiş ve siz birçok sınırlayıcı inancı bırakmışsınız gibi.

Parçalanma süreci nispeten uzun bir zaman alır ve bu, dikkatinizin çoğunu takip etmesi gereken alandır. Kaderinizi kadere dönüştürmek ve böylece ailenizden ve toplumdan öğrendiğiniz işlevsiz kalıplardan kurtulmak için eşsiz bir fırsatınız olduğu için.

Kalp çakranızın uyanışının bu değerli zamanını kullanma şekliniz çok önemlidir. İçsel gelişiminizi önemli ölçüde hızlandırabilir ve tamamen farklı bir gerçeklik yaratmaya başlayabilirsiniz.

Koçluk seanslarım boyunca, yaşamdaki ve bilinçteki değişimin büyüklüğünün, bu süreci ne kadar desteklediğinizle ilgili olduğunu fark ettim. Bunun size olmasına izin verebilir ve kendinizi eski dünyanıza uydurmaya çalışabilirsiniz. Bununla birlikte, aynı zamanda bu akışla gidebilir ve kendiniz için yeni bir yaşama ve işlev görme biçimini birlikte yaratabilirsiniz.

Kalp çakrasının açılmasını deneyimlediğinizde, eski kimlikleriniz yavaş yavaş ölür. Eski dünyaya geri dönmeye çalışırsanız, bunun mümkün olmadığını veya size önemli miktarda acı verdiğini deneyimleyebilirsiniz.

Öte yandan, bilincinizdeki değişimlere açılırsanız ve sürecin hayatınızın her alanına nüfuz etmesine izin verirseniz, sonunda hayal ettiğiniz kişi olursunuz. Kalp çakrası uyanışı bir hediyedir ve evrenle iş birliği yaptığınızda, tüm süreç daha pürüzsüz ve daha derine inecektir.

 1. Vücut ve Hücresel Değişiklikler

Uyanış semptomlarının bir kısmı fiziksel düzeyde gerçekleşir. Yeme alışkanlıklarınızın değiştiğini fark edeceksiniz. Denemeden, yavaş yavaş sağlıklı bir diyeti yaşam tarzınıza dahil ediyorsunuz.

Bu bir kural değil, ancak çoğu zaman insanlar vejetaryen, vegan olur veya et tüketimini azaltırlar. Kafein ve şekeri azaltma ihtiyacı hissedebilir ve vücudunuzu daha sık hareket ettirmeye başlayabilirsiniz. Hayatınıza yeni bir diyet ekledikçe, vücudunuzun toksinleri temizlediğini ve bunun sonucunda enerjinizin yükseldiğini fark edeceksiniz.

 

 Bedeninizde olmak keyifli bir deneyim olacak ve bedeninize karşı daha fazla sevgi ve kabul hissedeceksiniz

 

Görünmeyen diğer değişiklikler hücresel değişikliklerdir. Vücut hücreleriniz “hafifleşir” ve eskisi kadar uykuya ve yiyeceğe ihtiyaç duymazlar çünkü onlar da ışık ve havadan beslenirler (prana – Çin tıbbında yaşam gücü veya qi olarak da bilinir).

Çakra sisteminizde de bir değişiklik olacak. Geleneksel olarak 7 çakra sistemi içinde çalıştığımızı biliyor olabilirsiniz. Ancak kalp çakra uyanışı devam ettikçe 12 çakra sistemine geçersiniz (Bkz. Beşinci Boyut Çakraları). Bir kez daha, bu gözle görülür ve ölçülebilir bir değişiklik değil, ancak bu size olursa bunu fark edeceksiniz.

12 çakra sistemine bağlanmanın bir sonucu olarak, sezginiz güçlenir ve aurayı, (bkz.Auranızı ve Negatif Enerjileri Temizlemenin Yolları) bizi çevreleyen enerji yapılarını görme gibi psişik yetenekleri (bkz.Kendinizi Psişik Saldırılardan Nasıl Korursunuz) geliştirebilir veya psişik hediyeler geliştirebilirsiniz.

Kalp çakrası uyanışı bir hediyedir. Vücudunuzu iyileştirmeniz, düşünme ve hissetme şeklinizi değiştirmeniz ve ayrıca kendiniz için gerçek sevgiyi deneyimlemeniz için. Sınırlayıcı inanç sistemlerini bırakmaya ve kendinizin gölge yönlerini bütünleştirmeye bilinçli olarak katılarak bu şaşırtıcı süreci destekleyin.

Kalp çakranızın uyanışı sırasında rehberlik ve yardım ihtiyacı hissederseniz lütfen iletişime geçin.


Seans Başvurusu Yap

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page