Ruhsal Uyanış

Ruhsal ve İnsan Benliğimiz

Ruhsal ve İnsan Benliğimiz

Her birimizin içinde ruhsal ve insani benlik vardır. Her biri aydınlanma potansiyeline sahiptir ve onları birleştirmeden önce her birini tam olarak keşfetmemiz gerekir.

İnsanların çoğu, ruhsal ve insani benlikleri arasında bir seçim yapmak zorunda olduklarını düşünürler. Ya manevi ya da insan olmamız gerektiği fikrine sahibiz. Görünüşe göre bu ikisi tek bir boşlukta bir arada var olamaz. Bazı insanlar kesinlikle mantıklı düşünürler ve hayatlarında daha yüksek bir amaç olduğunu asla kabul etmezler. Sözde manevi insanlar, paradan, ilişkilerden, bedene kadar insan olan her şeyi hor görürler. Ruhsal ve insani benliğimiz arasında seçim yapmak zorunda olduğumuza dair bu zihniyeti ve inancı değiştirmenin zamanı geldi. Kaynakla birleşmenin tek bir doğru yolu olduğuna inanmayı bırakmanın zamanı geldi (bkz.Birlik Bilinci).

Yeni bir insanın şafağı

Bu konuyu uzun süre anlatabilirim ve sizin için mümkün olanın yüzeyinde kalmaktan bıkmış olanlarınız için yapıyorum. Ama size bakış açınızı değiştirebilecek bazı temel fikirler vermek istiyorum. Kendimi bir kez daha tekrar edeyim çünkü en heyecanlı zamanlardayız! Ruhsal ve insan benliğimizi birleştirdikçe, insanın yeni bir versiyonu oluyoruz. Böylece ruhsal insanlar olma sürecine giriyoruz.

İçimizde tezahür eden ve tezahür etmeyen “karanlık ve aydınlık” manevi ve insani benliğin birliği var.

 

Varlığımızın sadece bir parçasıyla çalışıp diğerini görmezden geldiğimiz sürece, sarsılmaz bir iç huzuru ve gerçekte kim olduğumuza dair bir anlayış bulamayız. Dahası, ne kadar spiritüel olduğumuzu düşünürsek düşünelim, ulaştığımız ve daha ileri gidemediğimiz enerjisel bir engel vardır.

Toplu olarak, yeni bir çağın şafağında duruyoruz. Spiritüel uyanış hızla gerçekleşir ve bir süredir uyanmış olanlar ruhsal ve insan benliklerini birleştirmeye başlarlar.

 

İnsanlığınızda ustalaşmadan aydınlanmayı deneyimleyemezsiniz.

 

Yüksek bilinçle birleşmeden ruhsal kökeninizi anlayamazsınız.

 

Ruhsal benlik

Bunu okuyorsanız, ruhsal benliğinizle daha rahat hissetme ihtimaliniz vardır. Ne de olsa, dikkatinizi birçok insanın yanlış anladığı daha yüksek bir şeye çekmek heyecan verici. Ruh bedende uyandığında, kalplerimizde ve bilincimizde bir anma alevi yükselir. Kaynak ile birleşme ve bu insan yaşamıyla yapılması çağrısı güçlüdür.

Spiritüel yolculukta ne kadar çok yürürseniz, bildiklerinizin sadece başlangıç olduğunu o kadar net anlarsınız. Açtığınız her yeni kapıda, sizi bekleyen yüzlerce başka kapı var. Evrensel bilincin kendisi bizi bu dünyanın dışında olan gerçek kökenimize doğru çeker. Özümüzü hatırlamamız gerekir çünkü bilinçsiz kalmak daha acı verici hale gelir (bkz.Ruhsal Gelişim).

Herkes bu yolculuğa saf ve açık bir kalple devam etmez. Bazı insanlar maneviyata ego getirir. Bu da geçmemiz gereken sınavların bir parçası. Ancak ego maneviymiş gibi davrandığında (evet, bu bizi birçok yönden şaşırtabilir), bazı insanlar dönüşüm yolculuğunda sıkışıp kalırlar. Bu noktada işin içine başka bir yön daha giriyor; insan benliğimizden uzaklaşabilir ve diğerlerinde bu kısmı yargılayabiliriz. Böylece ego, başkalarını ruhsal ya da yeterince iyi olmadığı konusunda yargılarken, kendini başkalarının üzerine koyarak en sevdiği oyunu oynar. Ayrıca finanstan, işlerden veya ilişkilerden uzak durabiliriz. Yani bizi birleştirmesi gereken daha fazla ayrılık getirir.

Bunun için tek bir cevabım var:

Ruh her şeydedir. Bu sizin mali durumunuzda ve yargıladığınız insanlarda. Ruh, korkularınızda ve kendinizin karanlık kısımlarındadır.

 

Bir noktada, insan benliğinizden kaçamayacağınızı anlarsınız.

 

İnsanlık ve ruhsallaştırılmış insan benliği

Çoğu zaman ruhsal yolculukta, insanlar kendilerini insan benliklerinden ayırmaya başlarlar. Bunun düşük ve saf olmayan bir şey olduğuna inanmaya başlarlar. Bu nedenle, insanlıklarını bastırırlar veya görmezden gelirler. Bu aşamadaysanız, bunun normal olduğunu bilmenizi isterim. Ama aynı zamanda, bir noktada, görmek istemediğiniz yere geri dönmek zorunda kalacağınızı da anlamanızı istiyorum.

Dönüşüm yolculuğunun bir noktasında, tüm iniş ve çıkışlarıyla insan deneyimini kucaklamanız gerekecek. İdeal olarak, bunu uyanmadan önce yapmışsınızdır aslında. Ancak bundan sonra bile, egonuza, olumsuz düşüncenize hâkim olmayı ve varlığınızın en karanlık kısımlarını iyileştirmeyi öğrenmeniz gerekecek. Ama insanlık burada bitmiyor.

 

İnsan benliği sizin bedeninizde ve başkalarıyla birlikte bulunmanızı ister.

 

Kendimizi uyandırmayı ve Işık bedenleri yaratmayı öğrenmeden önce, insan bedenimize ihtiyacımız var. Bilincinizdeki her değişim ve daha yüksek frekanstaki her dalga, fiziksel bedeninizde demir atmak zorundadır.

 

Manevi yolculukta, fiziksel bedeninizi de yanınıza almalısınız.

 

Bununla birlikte, somutlaştırma sanatı sadece fiziksel bedenimizle ve zihnimize hâkim olmakla ilgili değildir. Aynı zamanda günlük yaşamınızda mevcut olmakla da ilgilidir. Alakalı olarak görmediğiniz o sıradan görevlerde de.

Işıkişçisi öğrencilerime beden-kalp-zihin ve ruhu nasıl hizalayacaklarına dair kadim uygulamaları öğretiyorum. Mükemmel uyum olmadan, benliğin bu yönlerinden biri bizi geride tutacaktır. İnsanlığınıza ve ruhsal benliğinize daha derine dalmak istiyorsanız, size nasıl yardımcı olabileceğim hakkında daha fazla bilgi edinin. Hangi Seansı Almalısınız? 


Seans Başvurusu Yap

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page