Ruhsal Uyanış

Günlük Rutin Oluşturun

Günlük Rutin Oluşturun

Düzenli bir sabah rutini, hayatınızı içten dışa değiştirebilir. Aşağıda sizlerle paylaşacağım rutinler benim güne dengeli başlamak için kendi uyguladığım 3 egzersiz...

Sabah rutinini alışkanlık haline getirmeniz, gün boyunca pozitif olarak şarjlı kalmanın en iyi yollarından biridir.

Yoğun bir güne dalmadan önce, önümüzdeki günden ne istediğinizi ayarlamak için kendinize zaman ayırmanız önemlidir. Ayrıca, önce kendinizle bağlantı kurmak için zaman ayırın.

Sabahları kendinize yatırım yaptığınız her şey, gün boyunca enerjinizi ve odaklanmanızı sağlayacaktır. Sabah rutinlerimi yaklaşık 10 yıl önce geliştirmeye başladım ve hayatımı her açıdan çok olumlu etkiledi.

Sabah rutinlerinin benim için bazı faydaları

  • Öncelikle sabahı sabırsızlıkla beklemeye ve otomatik olarak erken kalkmaya başladım.
  • Zihnim sakinleşti ve doğru şeylere daha fazla odaklandı. Dikkatimin dağılmasını önlememe ve bunun yerine günümün sorumluluğunu almama yardımcı oldu.
  • Daha dengeli oldum.
  • Doğal olarak, başka olumlu ve destekleyici alışkanlıklar geliştirdim.

Şimdi güne başlamayı sevdiğim sabah rutinlerinden bazılarını paylaşıyorum.

Sizde kendi rutininizi geliştirebilir ve günlük programınıza göre kişiselleştirebilirsiniz. Yine de tüm gün boyunca kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacağı için sadece 30 dakika erken kalkmanızı tavsiye edebilirim. Sabaha niyeti getirdiğinizde, gününüzü değiştirirsiniz ve böylece hayatınızı değiştirirsiniz.

Hayatınızı Değiştirebilecek 3 Sabah Rutini

  1. Bir Niyet belirleyin

Sabaha nasıl başlayacağınızla ilgili en önemli şey, güne bir niyet belirlemektir.

Neyi deneyimlemek istiyorsun?

Nasıl hissetmek istiyorsun?

Ne elde etmek istiyorsun?

Gününüzün nereye gittiği konusunda çok dikkatli olun. Niyetinizi belirlemek, gününüzün daha iyi ve daha akıcı geçmesini sağlayacaktır. Bu, yapılacaklar listesi yapmanız gerektiği anlamına gelmez. Bu sadece gününüzü nasıl yaşamak istediğinize karar verdiğiniz anlamına gelir.

En önemli şey, nasıl hissetmek istediğinizi seçmektir. Herhangi bir zorluk ortaya çıkarsa, sizin için neyin önemli olduğunu kendinize hatırlatmak çok daha kolaydır.

 

  1. Meditasyon

Herkesin bildiğini biliyorum, yine de burada tekrar söyleyeceğim. Meditasyon, zihnimizi yavaşça yeniden yapılandırmanın harika yollarından biridir.

Günde 2 dakika ile başlayın ve yavaş yavaş süreyi uzatın. Böylesi daha kolay olacak. Meditasyon dünyasında yaşamanın en basit yolu nefesinize odaklanmak veya rehberli meditasyonları dinlemektir.

 

  1. Vücudunuzu hareket ettirin

Günde sadece 10 dakika olabilir. Sadece bir mat alın, kaslarınızı gerin ve omurganızı güçlendirin. Size uygun hareketi bulun. Yoga veya pilatesi deneyebilirsiniz. 


Seans Başvurusu Yap

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page