• 05413095582
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ruhsal Uyanış

Suimaster Uluslararası Enerji Bilgi Bilimleri Akademisi Kozmik Enerji Okulu

Ruhlarımızın Karanlık Gün ve Geceleri

Ruhlarımızın Karanlık Gün ve Geceleri

Sanki ayaklarımızın altında bir yer sallanıyor ve artık kim olduğumuzu bilmiyoruz. Önceki hayatımızın tüm anlamı gitti. Depresyonun aksine, Ruhun Karanlık zamanları öncelikle ruhumuzun bir deneyimidir.

Ruhun Karanlık zamanları, dönüşüm yolculuğunda 3. aşamaya karşılık gelir. Ancak bu aşamayı ruhun Karanlık zamanlarından geçmeden de yaşayabilirsiniz.

Hatırlatmamız gerekirse, dönüşümün 7 aşaması bunlardır: (bkz.Kişisel Dönüşümün 7 Aşaması)

  • Aşama 1: Yardım için çığlık atın
  • 2. Aşama: Başlatma
  • Aşama 3: Ruhun Karanlık zamanları
  • 4. Aşama: Uzak Şafak
  • Aşama 5: Amaca Dokunmak
  • 6. Aşama: Denge ve Temeller
  • Aşama 7: İç Güç

 

Ruhun Karanlık zamanları ne demek?

Ruhun Karanlık zamanlarından geçen birçok kişiye tanık oldum. Bu mistik deneyimi ilk kez çok genç bir kız olarak, terimi bilmeden öğrenmiştim. Çok genç yaşta görme ve ayrıca ruhun karanlık zamanlarının amacını anlama fırsatına sahip olmam bana hediye edildi. Şükürler Olsun…

O zamanlar kendi deneyimim olmasa da ruhuma kazınmış demek ki. Bu özel durum daha sonra gördüğüm diğer tüm Karanlık zamanlardan daha karanlıktı. Ama şimdi burada bahsetmeyeceğim. 

Bazen uyanmak ve hayata sevginin merceğinden bakmak için ruhumuzun dünyamızı sallaması gerekir. Aksi takdirde, tanrısallığımıza dönmemiz için aralıksız çağrısını görmezden gelirdik. Manevi uyanış manevi öğretmenin rehberliğinde, ya da gelen mesajlar, hastalıklar gibi tetikleyiciler kendiliğinden gerçekleşebilir. Yani bir noktada Ruhun Karanlık zamanlarından geçebiliriz. Hayatımızın bu kutsal ve üzücü döneminde hayatın anlamını yitirdiğimizi hissediyoruz. Sadece diğerlerinden değil, aynı zamanda Allah’tan, inançtan ve evrenden de izole ve kopuk hissediyoruz. 

Böyle zamanlarda, kendimizi özdeşleştirdiğimiz bir şey bizden alınır. Sevdiğimiz birinin ölümü, hayat boyu bir eşten ayrılma, tanışma ve birdenbire hayatınızın aşkını kaybetme, bir hastalık veya finansal istikrarı kaybetme de olabilir. Sanki zemin ayaklarımızın altında sallanıyor ve artık kim olduğumuzu bilmiyoruz. Önceki hayatımızın anlamı uçtu gitti gibi. Kimliklerimiz ve kişiliklerimiz birbiri ardına ölmeye başlıyor. Ne varsa bizim ve bize ait olduğunu sandığımız ardı ardına kaybetmeye başlıyoruz.

Depresyonun aksine, Ruhun Karanlık zamanları öncelikle ruhumuzun bir deneyimidir. Ve daha da kötüsü insanların büyük çoğunluğu ruhlarıyla bilinçli bir ilişki içinde değiller. Sonra Karanlık zamanlar gelir ve varlığından haberdar olmadıkları bir şeyin kaybolduğunu hissederler.

İşte bu sırada, ruhunuz en hassas noktada dikkatinizi çeker. Yavaş ama emin adımlarla, zihnin illüzyonlarından kurtuluyorsunuz (bkz.Bilinçaltı Zihin). Kendinizi yanlış inançlardan arındırarak, yeni siz için alan yaratıyorsunuz. Yeni siz, ruhunuzla ve yüksek benliğinizle hizalanır. Tünelin diğer tarafına geçmeye başladığınızda, içinizdeki bir şey ruhunuzu bedenlenmeniz için size rehberlik edecek ve bu, sizin kendi üstatlığınızın başlangıcı olacaktır.

 

Bu geçiş Süreci Ne Kadar Sürebilir?

Sizi ruhsal bir insan olmanız için uyandırması gerektiği sürece sürecektir. Ancak, bir geceden daha uzun sürer. Kendi deneyimlerime dayanarak, 7 gün, 3 ay veya bir buçuk yıla kadar bu süreci yaşayan insanlar gördüm. Bazı durumlarda, birkaç yıl veya on yıllar boyunca bile. Bu süre zarfında, aslında günlerin geceye döndüğünü hissediyorsunuz. Böylece öznel zaman kavramı daha da uzun hissettiriyor. Her geçen saniyenin acı bir şekilde farkında oluyorsunuz.

Bir şifacı ve koç olarak, olanlara direnerek Ruhun Karanlık zamanlarını uzatabileceğimizi anladım. Sürece teslim olmak ve yüzeye çıkan tüm korku ve yanılsamalarla yüzleşmek yerine, onu analiz etmek ve eski hayata tutunmak isteyebiliriz. Bazı insanlar gerçekten ilahi olarak yönlendirilen bu sürecin derinliklerine dalarlar ve daha sonra ruh amaçlarına daha cesurca adım atarlar. Buna karşı direnenler ise eski ile yeni arasında gidip geliyorlar, işin acı tarafı, aslında hiçbirinin parçası değiller.

 

Bunu Deneyimlemenin Amacı Nedir?

Geçişiniz sona erdikten sonra yeni bir insan olursunuz. Delici acı sizi kalbinizin gerçek kapasitesine uyandırmış olur. Dünyayı restore edilmiş bir iç vizyonla görmeye başlarsınız. Ruhun Karanlık zamanları size hayatınızın en acılı döneminden yüksek bilinç düzeyine sahip dönüştürülmüş bir varlık olarak çıkma olasılığını getirir.

Bu süreçte kim olduğunuzu düşündüğünüz katmanları arındırmaya başlarsınız. Tüm bu kimlikler birbiri ardına ölmeye başlar. Paranız, statünüz, ilişkileriniz, işiniz, sizin siz olmadığınızı anlama fırsatınız olur. Ve daha da önemlisi, hayatın olacağına inandığınız yolda yürümeniz gerekmediğini anlarsınız. Yeniden doğdunuz ve böylece en gerçek benliğinizi yansıtan bir yaşam seçebilirsiniz. Ailemizin, çevremizin, toplumun koşullandırılmasının aksine. Bilinçli yaratıma yönelik bilinçsiz tepkiden çıkıyorsunuz.

Her şeyin en özgürleştirici gerçeğini fark edebilirsiniz zaten her şeye kendi içinizde sahipsiniz

Kendinizi değerli hissetmek için daha fazla paraya ihtiyacınız yok. Aynı şekilde, sevildiğinizi ve bütün olduğunuzu hissetmek için diğer yarınıza ihtiyacınız da yok. Kendinizi o kadar çok sevgiyle doldurun ki hayatınızda hiçbir şey eksik kalmasın. Bunca zamandır beklediğin kişi sensin. Bunu anında kabul edebilir misin?

Sadece kısacık bir an için, onu kalbinde kabul et

 

Ruhun Karanlık En Karanlık Zamanından Sonra

En kötüsü geride kaldığında, yeni hayatınıza geçmeye başlarsınız. Artık eski dünyaya sığamazsınız. Bazı insanlar yeni bulunan yaşam ve benlik algılarını derinleştirmeye devam ediyor. Bazıları deneyimlerinden korkar ve korkularının bir kez daha hayatlarını yönetmesine izin verir.

Her iki durumda da bu geçişten sonra ruhsal testlerden geçmeye ve öğrenmeye devam edeceksiniz. Ruhunuz sizi sonraki seviyelere sevgiyle yönlendirecek ve sizi tekrar tekrar sınırlarınıza zorlayacaktır. Varlığımızın gerçekten de uyandığımız sonsuz katmanları var. Ruhsal evrim burada bitmiyor. Ne de aydınlanma ile bitmez. Her katmanın size öğreteceği bir şey vardır.

Ruhun Karanlık zamanı bir son değil. Bu başlangıç. Yeniden doğum...

 

Ruhunuzla bilinçli bir bağlantı sürdürdüğünüz ve kalp çakranızı (bkz.Kalp Çakrası Uyanış Belirtileri) açık tuttuğunuz sürece hızla büyüyeceksiniz. Özgür iradenizi kullanarak ona doğru uçabileceğinizi, değişime direnip bekleyebileceğinizi veya geri adım atabileceğinizi unutmayın. Seçim sizin!

Bilinçaltı inançlarınızı değiştirmek ve ruhunuzla yeniden bağlantı kurmak ister misiniz Danışmanlık ve Şifa Seansları ile birlikte çalışalım.

 


Sui Master Akademi

Uluslararası Enerji
Bilgi Bilimleri Akademisi
SuiMaster Akademi
Kozmik Enerji Okulu

Tel: +90 (541) 3095582
Mail: bilgi@suimaster.com

Sui Platinum Dünyası

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page