Ruhsal Uyanış

Manevi Yolculuk İçin 4 İpucu

Manevi Yolculuk İçin 4 İpucu

Manevi geçiş sırasında, genellikle eski ve yeni dünya arasında sıkışıp kalırız. Dönecek bir yer yok ama yine de olmak istediğimiz yere ulaşamıyoruz. Biz değiştik ama yine de eski işlevsiz kalıplara geri döndüğümüz zamanlar oluyor. Bu sefer daha iyi bilmemiz gerektiğini biliyoruz ve kendimizi yargılamaya başlıyoruz ve olumlu değişikliklerin devam edeceğine dair umudumuzu yitiriyoruz.

Manevi geçiş bunaltıcı olabilir ve bu nedenle bazı insanlar inançlarını kaybeder. Kendilerine de iyi şeylerin olabileceğine güvenmekten vazgeçebilirler. Bunun yerine, iç direnç oluşur.

Dönüşüm yolculuğunda ruhsal geçiş platosu kaçınılmazdır. 7 aşamadan geçerken, süptil bedenlerimizin yanı sıra zihinsel bedenimizin de yüksek benliğimizle sıfırlanması ve hizalanması gerekir.

Tüm süreç bir spiral içinde gerçekleşir. Bazen ilerliyoruz ve sonra iki adım geri atıyoruz gibi görünüyor.

Sadece size hatırlatmak gerekirse, dönüşümün 7 aşaması (bkz.Kişisel Dönüşümün 7 Aşaması) şunlardır:

 • Aşama 1: Yardım için çığlık atın
 • 2. Aşama: Başlatma
 • Aşama 3: İçinizdeki şeytanlar
 • 4. Aşama: Uzak Şafak
 • Aşama 5: Yaşam Amacına Adım Atmak
 • Aşama 6: Dengeyi bulma ve temel atma (bkz.Reiki ile Yaşamda Dengeye Gelirsiniz)
 • Aşama 7: İç Güce Adım Atma

Manevi geçiş 4, 5 ve 6. aşamalara karşılık gelir. Bu aşamalar uzun sürer çünkü öğrendiklerimizi uygulamaya koymamız gerekir.

Manevi geçiş: platoya vurmak

Manevi uyanıştan sonra herkes heyecanlanır çünkü her şey taze ve yenidir. Gökyüzü sınır gibi görünür çünkü bir zamanlar düşündüklerimizle karşılaştırıldığında, bunun büyük bir değişiklik olduğunu anlarız. Sanki görünmez bir güç adımlarımızı yönlendiriyormuş gibidir. Şanlı bir gelecek hayal ediyor ve hayatımızda birçok değişikliği hayata geçiriyor gibi hissederiz. Ancak bir süre sonra ve bu aylar hatta yıllar alabilir.

Ve bazen eski düşünce tarzına ve tanıdık kalıplara geri döneriz. Manevi geçiş sırasında, sezgimizden ve ruhun rehberliğinden bile kopabiliriz. Manevi geçişte, egomuzun hilelerinin farkında olduğumuz için kendimizi yargılarız. Korkuyla aynı hizaya geldiğimizde ve sürekli ışıkta kalmanın ulaşılmaz görünebileceğini biliyoruz.

Ruhsal geçişin bu noktasında, birçok kişi farklı bir yaşam tarzının özlemini çekmeye başlar. Bir işe başlamak, bir yıllık bir tatile çıkmak veya eski bir ilişkiden ayrılmak anlamına gelebilir. Ancak bir süre sonra gerçeklik kontrolü devreye girer ve hayallerimize ulaşmanın beklediğimizden çok daha uzun sürebileceğini fark ederiz. Kendimizden şüphe etmeye başladığımızda, ego bizi korku temelli zihniyette tutma girişimlerini güçlendirir.

Arada kaldığınızda ne yapmalısınız?

Kendinizi ruhsal geçiş aşamasında bulursanız, bilmenizi istediğim ilk şey bunun normal olduğudur. Yoldan çıkmadınız emin olabilirsiniz. Ne de yanlış bir şey yaptınız. Geri dönemeyince herkes bu aşamadan geçer ama henüz tüneldeki ışığı göremiyorsunuzdur. Kendinizi hayatınızı değiştirmeye adadınız, ancak realiteniz henüz gittiğiniz yeri desteklemiyor.

Birçok insan eski alışkanlıklarına geri döner. Acı tanıdık geldiği için onları yargılayan arkadaşlarına ve ailelerine geri dönerler. Bir şeye ne kadar direnirsek, o zaman değişiyor.

 1. İnancınız ne kadar güçlü?

Manevi geçiş sizi her seviyede test edecek. Ama çoğunlukla, inancınızı ve saf niyetlerinizi test edecek. Gerçekliğin göründüğü kadar gerçek olmadığını unutmayın. Evet, mali veya ilişki sorunları korkutucu gelebilir. Ama bir atılım yapmak sizin elinizde. Hiçbir şey taşa yerleştirilmemiştir.

 Evren size soruyor: Bunu gerçekten istiyor musunuz?

Hayalleriniz için ne kadar ortaya çıkmaya hazırsınız? Hayalleriniz ulaşılmaz göründüğünde hala inancınızı koruyor musunuz?

Gerçekliğinizin nasıl göründüğüne rağmen inancı bulursanız, dağları yerinden oynatabilecek içsel gücü uyandırırsınız. Hayır'ı cevap olarak kabul etmeyin. Vizyonunuzu yeniden taahhüt edin. Her sabah uyandıktan sonra size ilham vermesine izin verin.

 

 1. Temel bilgilere gidin

Manevi geçiş sırasında, ikinci doğanız haline gelene kadar temellerinize tekrar tekrar dönmeniz gerekecek. Temel bilgileriniz meditasyon yapmak, mantra söylemek, yoga yapmak veya doğada uzun yürüyüşler yapmak olabilir.

Seni her zaman ayağa kaldıran şey nedir?

Hayatında bundan daha fazlasına nasıl sahip olabilirsin?

 

Arada kaldığında köklerine dön.

 

Temel bilgilere geri dönmek iki nedenden dolayı gereklidir. Bir, ruhsal geçiş aşaması için güvenli ve sevgi dolu bir alan yaratacaksınız. İkincisi, en basit ruhsal ilkeleri bedenleyerek realiteniz üzerinde ustalık pratiği yapacaksınız.

 

 1. Kendinizi destekleyin

Bu yolculukta artık aynı kişi değilsiniz. Size neşe getiren şeyler (fast food gibi), bu noktada sizin için çalışmayabilir. Ama yine de insanlar eski dünyalarına uyum sağlamaya çalışıyorlar.

 

Büyüdüğünüzde çocukluk kıyafetlerinize de girmeye çalışmıyorsunuz.

 

Geçişinizi desteklemek için dünyanızı ayarlayın. Belki de düzenli olarak yalnız zaman geçirmeniz gerekiyor. Ya da özgürleşmek için tekrarlayan kalıplar üzerinde çalışmanıza yardımcı olacak birine ihtiyacınız var. Partnerinizden bu yolculukta sizi desteklemesini istemeniz gerekebilir. Her iki durumda da kendinizi nasıl destekleyebileceğiniz konusunda yüzlerce küçük fikir var.

 

 1. Nedeniniz konusunda net olun

Uğruna çabaladığınız şeyleri neden istiyorsunuz? Arzularınız ruhunuzla mı yoksa egonuzla mı uyumlu?

Dünyayı mı dolaşmak istiyorsunuz yoksa bilinçaltınızda bir şeyden kaçmak mı?

İşler yolunda gitmediğinde, temel niyetlerinize bakın. Belki de evrene karışık sinyaller gönderirsiniz. 


Seans Başvurusu Yap

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page