• 0541 309 5582
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ruhsal Uyanış

Suimaster Uluslararası Enerji Bilgi Bilimleri Akademisi Kozmik Enerji Okulu

Uyandığınızın 5 Derin İşareti

Uyandığınızın 5 Derin İşareti

Hayatınızı Boşa Harcamadığınızın ve Uyandığınızın 5 Derin İşareti. Hayatımızda bir nokta vardır ki sonunda uyandığımızda ve geriye dönüp tüm zamanların nereye gittiğini merak ederek hayatımıza baktığımızda. Sorun, yeterince zamanımızın olmaması değil, hayatımızı boşa harcamamızdır.

Bize hiçbir fayda sağlamayan, hatta bize zarar veren anlamsız şeyler yaparak zaman harcıyoruz. Ne demek istediğimizi söylemekten ve istediğimizi yapmaktan korkuyoruz. Bizi aşağı çeken insanlarla çevriliyiz ve onları arkadaş olarak tutmamız gerektiğini düşünüyoruz.

Hayatınızı boşa harcamayı bıraktığınızda, hayallerinizi gerçekleştirmek için içinizdeki derin gücü bulursunuz. 

Kendinize mazeretler söylemeyi bırakırsınız ve sonunda kendinize gerçeği söylersiniz, bu da istediğiniz her şeyi yaratabileceğinizdir.

Anlamsız şeyleri bırakmak ve bunun yerine hayatınızı size ve başkalarına ilham verecek bir biçimde şekillendirmeye başlamak için yeteneklere, güce ve rehberliğe sahipsiniz. Hayatı boşa harcamaktan daha kötü bir şey yoktur. Bir noktada ben de bilinçsiz bir şekilde yaşadım ya da daha doğrusu mutlu olmak için yapmam gerektiğini bildiğim değişiklikleri yapmaktan korktuğumu söyledim. Korkularım ve hayatımdaki insanların görüşleri beni zaman zaman durdurdu. Bu beni bazen unutmayı tercih edeceğim bir durumda tuttu. Yine de hayatımı boşa harcamamak için bana öğrettiği mükemmel ders için minnettarım. Şükürler Olsun…

Korkuların ve olumsuz düşüncenin bizi nasıl sıkıştırdığını öğrendim ve bu yüzden onun yerine başka birinin hayatını yaşıyoruz. Bu nedenle, bizi neyin bloke ettiğini, olumsuz kalıpları değiştirmenin neden bu kadar zor olduğunu ve neden bu çılgın korkuları kafamızda taşıdığımızı öğrenmeye uzun yıllar adadım. Zihnimi iyileştirmem ve sonra öğrendiklerimi arkadaşlarımla, ailemle, danışanlarımla paylaşmam gerekiyordu. Uyandım ve zihnimde netlik oluştu.

Adanmışlık, kararlılık ve cesaret gerektirir, ancak buna değer.

 

Umarım kendinize hayallerinizi takip etme özgürlüğü yaratırsınız. Ruhlarımızı tam ve eksiksiz olarak bedenlemenin bu gezegendeki birincil sorumluluğumuz olduğuna inanıyorum.

 

Sizin için doğru yolun ne olduğunu kimse bilmiyor; bu cevap sadece kalbinizde bulunabilir.

 

Yine de er ya da geç onu takip edecek içsel gücü bulacağınızı umuyorum. Uyandığınızda hayatınızda birçok kez olacağına eminim.

Hayatı boşa harcamadığınızın işaretleri

  1. Bir uyandırma çağrısı

Kendinize daha derinlemesine sorular sormaya ve maneviyat üzerine kitaplar okumaya başlarsınız. Bu çok güzel bir aşama çünkü her şey yeni ve daha fazla genişlememizi sağlıyor ve kendimizi daha hafif hissediyoruz.

Ancak, aynı zamanda bir kafa karışıklığı durumu da olabilir. Birçok çelişkili fikir ve tavsiye var. Bu noktada, yaklaşık 19 yıl önce, en büyük mücadelelerimden biri, işleri akışına bırakıp doğal olarak olmasına izin mi verelim, yoksa proaktif mi olalım ve onları gerçekleştirelim mi sorusuydu.

 

Uzun yıllar bu ikilemde kaldım. Ancak çoğu şeyde olduğu gibi, çelişki sadece yüzeyde ortaya çıkıyor.

 

  1. Başkalarını kurtarmaya çalışmak

Öğrendiklerimizi başkalarıyla tartışmaya başlarız. Üç yaşında küçük bir çocuk gibi biz de sınırlarımızı ve öğrendiklerimizi test etmeye başlıyoruz. Arkadaşlar, kardeşler ve ebeveynlerle konuştuğumuzda ve yapmaya çalıştığımızda bakış açılarını değiştiriyorlar. Bazen onları gerçeğimizi iyileştirmeleri veya anlamaları için zorlarız. Çoğu zaman, bu çatışmaya neden olabilir.

Buna çok kez şahit oldum ve bizzat yaşadım. Uyandığımıza göre, başkalarını da uyandırmak istiyoruz.

Bu aşamada, başkalarını değişmeye zorlamaya başladığımızda ilişkilerimiz değişebilir. Başkalarını kurtarmaya çalışmanın ardındaki derin sebep, kendimizi umutsuzca kurtarmak istememizdir. Bu bir temizleme arındırma aşamasıdır.

  1. Daha da derin uyandırma çağrısı

Genellikle bizi daha da derin bir seviyede uyandıracak bir şey deneyimliyoruz. Bu, herhangi bir şekilde kalbi kırık, finansal olarak kırık veya hasta olabilir. Yine de duygularımızı dinlersek ve hayatlarımızı değiştirmeye istekliysek, uygunsuz zorluklar yaşamak gerekli olmayacaktır.

 

Ancak tutunduğumuz ya da büyük yaralayıcı bir yanılsamayı sürdürdüğümüz bir şey varsa, o bizden alınacaktır.

Bu çok zorlu bir aşama ve bir şeye tutunduğumuz sürece sürecek.

 

  1. Hayatı yeniden düzenleme zamanı

Eskisinden daha da açılıp arındıktan sonra bir sonraki aşamaya geçiyoruz. İlk başta, bizden değerli bir şeyin alındığını düşündüğümüz için kendimizi şaşırmış hissedebiliriz. Dinlenmek ve düşüncelerimizi zihinsel olarak yeniden düzenlemek için zamana ihtiyacımız olduğu için kendimizi biraz sıkışmış hissettiğimiz bir aşama da olabilir. Bazen manevi kitaplar okuma veya maneviyat hakkında konuşma arzumuzu kaybederiz.

Bu aslında iyiye işaret çünkü başkalarını takip etmeyi bırakıp iç gerçeği aramaya başladığımız zamanlar var. Bu aşamanın amacı, hayatımızı yeniden düzenlemek ve öğrendiklerimizi uygulamaya geçirmektir.

  1. Hayatınız

Hayatımızın çağrısını hiçbir şüphenin gölgesi olmadan bilmeye başlarız. Çağrı, doğduğumuzdan beri hazırladığımız en büyük yaşam mücadelemizdir. Çağrımızı bilmek, doğal olarak onu başkalarıyla paylaşmak için derin bir arzuyla sonuçlanır. Bu, saklanmayı bırakmak istediğimizde ortaya çıkan diğer korkuları tetikleyebilir. İyileşmemiş tüm düşünceler bizi bir kez daha takılıp kalmaya çalışacak (bkz.Korkularınızla Yüzleşin). Daha önce olduğu gibi, henüz bu katmandan geçmemiz ve zihnimizi arındırmamız gerekiyor.

Gerçeğe döndürülmesi gereken her şeyi iyileştirip gün ışığına çıkarabilmemiz için zorluklar ve tetikleyiciler devam edecek. Bu aşamalardan geçerken kendinize karşı nazik olun. Bu bir rekabet değil, zihniniz sizi başkalarıyla karşılaştırmaya çalışsa da...

Bu sizin hayatınız ve benzersiz büyüme ve öğrenme yolunuz. Hayat çağrınız başka biriyle aynı olsa da onu ifade etme şekliniz size özgüdür. Onu besleyin ve yolunuz sizi eşsiz kıldığı için onurlandırın.


 

 

© 2023 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize sui@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page