Çalışma Saatleri: 09:00 - 21:00

Ruhsal Gelişiminizi Tamamlayın

Ruhsal Gelişiminizi Tamamlayın

Günlük düzenleme, zihninizi, kalbinizi, bedeninizi ve ruhunuzu aynı hizaya getirmekle ilgilidir. Bunu yaparak, varlığımızın her yönünü ruhsallaştırırız. En büyük ruhsal uygulama günlük bedenlenmedir. Sonuçta, eğer konuşmamızı sürdürmezsek, bir teoriler ülkesinde yaşıyoruz oluruz. Sadece düşünmeye devam ederseniz nasıl öğrenebilirsiniz?

Bu nedenle, günlük bir bedenlenme, ruhsal kaslarımızı bileyebileceğimiz en büyük öğretim bölgemizdir. Bu realitenin biofeedback'i, ruhsal yolculuğumuzda tam olarak nerede olduğumuz konusunda bilincimizi anında bilgilendirir. Ve bu geri bildirimi aldığımızda, ruhunuzun enerjisi ile yüksek benliğiniz ve insan benliğiniz arasında bir ayrım olmaması için bedenlenmemizi değiştirebiliriz.

Günlük Düzenleme Ne Anlama Geliyor?

Günlük bedenlenmenin ardındaki genel fikir, yaptığımız her şeye ruhumuzun enerjisini getirmektir. Bu şekilde duygularımızı, çakralarımızı, aurik alanımızı, zihinsel enerjimizi ve ayrıca bedenimizi bir ömür boyu dönüşüme dahil ederiz. Ve bu yükseliş sürecinin önemli ve uzun bir parçası olsa da ilk adım günlük bir bedenlenme ile başlar. Günlük somutlaşmaya odaklandığımızda, teori alanının dışına çıkarız. Zihin açıcı idrakleri deneyimledikçe, bilinçli olarak onlar üzerinde hareket ederiz. Bu şekilde, bu gerçekleşmeler bilincimizi gerçekten dönüştürmemize yardımcı olabilir. Geçmişte, asıl vurgu zihni uyandırmaktı. Ve bu ruhsal yolculuğun bir parçası olsa da burada bitmiyor. Ruhun uyanmış ve arıtılmış enerjisini varlığımızın tüm yönlerine getirmeliyiz.

Zihin karmaşık ruhsal konuları kavrayabilir, ancak onu yaşamlarımızı geliştirmek için kullanmazsak ne kadar yararlı olur?

Her zaman bize öğrendiklerimize göre hareket etme fırsatları sunulur. Mevcut tüm kaynaklarımızı bilinçli olarak kullanmak bir usta yaratır. Ve bu, günlük düzenlemenin özüdür.

İlk olarak, zihin veya kalp düzeyinde bir şeyi anlıyoruz. Sonra yüksek benliğimiz (bkz.Yüksek Benlik) yeni öğrendiklerimizi uygulamak için mükemmel bir öğrenme ortamı düzenler. Dersleri somutlaştırmak için bu sıradan günlük fırsatları tanırsak, enerjiyi mühürleriz. Ve bu bizim ikinci doğamız olur. Eşsiz derse ve ruhun yolculuğuna (bkz.Ruhsal Gelişim) bağlı olarak, dersi gerçekten anladığımızı göstermek için bize birden fazla fırsat sunulabilir. Yine de idrak ettiğiniz ve öğrendiklerinizi uygulamak, alabileceğiniz en kısa ruhsal yoldur.

Günlük Düzenlemenin 5 Temel İlkesi

Günlük bedenlenme tamamen zihninizi, kalbinizi, bedeninizi ve ruhunuzu aynı hizaya getirmekle ilgilidir demiştim. Bunu yaparak, varlığımızın her yönünü ruhsallaştırırız (yükselmeye yardımcı oluruz). Bu nedenle, yüksek benliğimizle olan bağlantımız güçlenir. Ve sonuç olarak, hayatımızın çağrısına güçlü bir şekilde adım atabiliriz.

Unutmayın, ana ilke öğrendiklerinize göre hareket etmektir. Ve bunu yapmak için her anı bir öğretim aracı olarak kullanıyoruz. Hayatta sıradan anlar yoktur. Bazen rahatsız edici veya sıkıcı anların geçmesine izin vermek daha kolay gelse de her şey bize öğretir. Aslında, ego parlak, heyecan verici şeyler arıyor. Ama onları takip ederek sıradan anların büyüsünü kaçırırız ve günlük bedenlenmemizi uygulayamayız. Bununla birlikte, günlük somutlaştırmayı uygulamak için 5 ilkeye geçelim.

 

  1. Gerçeği Kontrol Etmeyi Durdurun

Bilinçsiz olmak aşırı bağımlılık yapar. Sanırım bir düzeyde, ruhsal uyanışınızdan (bkz.Ruhlarımızın Karanlık Gün ve Geceleri) önceki hayatın daha kolay olduğunu kabul edersiniz. Ve ondan sonra bile, günlük hayatımız boyunca hala uykuya dalıyor oluruz. Ya da eski sağlıksız alışkanlıklarla enerjinizi düşürürsünüz. Bir başka örnek de gerçeği görmeyi istememektir. Ve size şunu söylememe izin verin, gerçeğe gerçekten bağlı olmak, aşikâr olan şeylerin çok ötesine geçer. Bilincin ışığını getirmediğimiz her yerde bilinçsizlik uykusuna dalarız. Ve böylece, günlük bir bedenlenmenin ilk temel ilkesi, yaşamla tam olarak meşgul olmaktır. Sadece işler iyi gittiğinde ve uçmak istediğinizde değil. Ama özellikle bilincinizin bu realiteyi kontrol etmek istediği anlarda... Ve önemsiz hissettiren o sıradan anlarda tam olarak orada olmalısınız. Çünkü gerçek şu ki, her şey bize bilincimizi genişletmek için mükemmel bir eğitim alanı sağlıyor.

Derinliğinizi deneyimlemeye hazır olmadığınız için gerçekliğin dışına mı çıkıyorsunuz?

 

Hayatınızın küçük olduğunu düşünüyorsanız, bunun bir nedeni vardır. Sahip olduklarınızla çalışın. Bilincin besleyici meyvelerini toplamak için her gün ortaya çıkan çalışkan arı gibi olun. Ve siz farkına varmadan, hayatınız genişleyecek. Çünkü bir varlık olarak siz, tam olarak nerede olursanız olun ve şu anda sahip olduğunuz kaynakları kullanarak genişleyeceksiniz. Bizler, yaşamlarımızda hareket eden Kaynak bilincinin vekil harçlarıyız.

Sahip olduklarımıza iyi baktığımız zaman hayatımız genişler.

 

  1. Kalbinizi Her Şeye Koyun

Günlük bedenlenmenin ikinci ilkesi, yaptığınız her şeye kalbinizi katmaktır. Elbette, kesinlikle sıkıcı hissettiren anlar olabilir. Ama o anlarda bile kalp çakranızı (bkz.Kalp Çakrası Uyanış Belirtileri) harekete geçirebilirsiniz. Çünkü neden ve niyetiniz konusunda netleştiğinizde, bulunduğunuz yere neşe getirirsiniz. Genel niyetiniz, hayatınızda olan her şeyi sıkıcı, acı verici, dağınık ve mutlu dahil olmak üzere bilincinizi genişletmek için bir öğretim aracı olarak kullanmak olduğunda, bundan keyif alırsınız. Daha derindeki nedeni kaçırdığımızda, o sıradan anlardan alabileceğimiz her şeyi alamıyoruz.

 

Kendinizi bir şeye zorlamanız gerektiğinde, yeterince net değilsiniz.

 

Yani, kalbinizi tekrar ateşlemenizin zamanı geldi. Her andan ne alacağınızı niyetlerinizle tanımlarsınız. Bu yüzden niyetinizi ruhunuzla hizalayın ve yaptığınız işle kalp çakranızı aktifleştirin.

 

  1. Ders Nedir?

Günlük düzenlemenin bir sonraki ilkesi, o anın taşıdığı dersler için hazır olmaktır. Sadece hayatta kalmamız gereken rastgele olaylar zinciri yaşamıyoruz. Her şey ruhlarımız için güçlü dersler içerir. Günlük bedenlenme, ruhsal gözlerimizi sonuna kadar açmak ve herhangi bir anda nelerde ustalaşma fırsatımız olduğunu görmekle ilgilidir. Bazı dersler yaşamlar boyunca sürer ve biz onları parça parça bütünleştiririz. Diğer dersler daha basit ve aynı derecede güçlü olabilir. Her durumda sizin için bir öğreti olduğuna güvenin. Dersleri her zaman sevmek zorunda değiliz. Gerçek şu ki, eğer onlara zaten hâkim olsaydık, onları deneyimlemek zorunda kalmazdık. Bu nedenle, şimdiki ana karşı bir miktar direnç ortaya çıkabilir. Ama en içten duanız sıradan anlardan öğrenmek ve büyümekse, o zaman her şeyin varlığınızı genişletmesine izin verirsiniz.

  1. Oyunculuk

Günlük bir düzenlemenin bir başka güçlü direği de oyunculuktur. Yaşlandıkça kendimizi çok ciddiye alıyoruz. Ve egoya amaçları için daha büyük bir oyun alanı sağlıyoruz. Öte yandan, günlük durumlara bir doz şaka ve çocuksu neşe ile yaklaştığımızda, kendimize Kaynak ile sonsuza kadar bağlı Ruh olduğumuzu hatırlatırız. Ve bu nedenle, hayatımızdan uzaklaşabilir ve daha fazla eğlenebiliriz. Aslında, varlık ne kadar yüksekse, o kadar büyük bir mizah anlayışı vardır. Çünkü bir noktada, çok boyutlu olduğumuzu ve kuantum realitesinde yaşadığımızı fark ediyorsunuz. Ve bu nedenle,yarattığımız ve deneyimlediğimiz şey hakkında daha fazla hafifliğe sahip olabiliriz.

  1. Konuşmanızı Sürdürün

Günlük bedenlenmenin son ilkesi, gerçekten ruhsal yolculuğun kalbidir. Hepimiz konuşmamızı sürdürmeliyiz. Ve bazen ondan sıyrılmak sorun değil. Bu mükemmellikle ilgili değil. Ama bu, ruhunuzun rehberliğine günlük bağlılıkla ve öğrendiklerinize göre hareket etmek ile ilgilidir. Çünkü ancak konuşmamızı sürdürdüğümüzde yüksek boyutlu enerjiyi insan bedenimize tam olarak entegre edebiliriz.

Bu nedenle, sizi bir dakikanızı ayırmaya ve konuşmanızı nerede sürdüremeyeceğinizi düşünmeye davet ediyorum. Her zaman büyük şeyler olmayabilir. Aynı zamanda gün ortasında kendinize güzel bir çay yapıp vücudunuzu esneterek kendinize bakmak gibi küçük şeylerle de ilgili olabilir. Ya da kendinize verdiğiniz bir sözü tutmak da olabilir...

 

Kendiniz uygulamadığınız halde arkadaşlarınıza ne yapmalarını söylüyorsunuz?

Ruhunuz son zamanlarda harekete geçmeniz için size rehberlik ediyor mu?

Gücünüze tam olarak nerede adım atabilirsiniz?

Düşünceleriniz ve eylemleriniz nerede uyuşmaz?

 

Teori ve günlük yaşam arasındaki boşluğu kapattığımızda gerçekliğimizi aşarız. Ruhun enerjisinin herhangi bir zihnin sınırlamalarından daha güçlü olduğunun farkındayız. Ayrıca fiziksel bedenlerimizin bizimle birlikte yükseliş ve ruhsal dönüşümde olduğunu kabul ediyoruz.

 

 Hiçbir şey ayrı değildir. Yukarıda nasılsa aşağıda da öyle.

O halde tacınızı başınızın üzerine yeniden takın ve her anı ruhunuzun gelişimi için güçlü bir öğretim aracı olarak kullanın. Buraya bunun için geldik!!

 

Image

Last Royal Group Inc. Bünyesinde bulunan Uluslararası Evrensel Enerji Bilgi Bilimleri SuiMaster Kozmik Enerji Okulu olarak faaliyettedir.

İletişim Bilgilerimiz

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page