• 0541 309 5582
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Seans ve Uyumlama Öncesi Hazırlık

Suimaster Uluslararası Enerji Bilgi Bilimleri Akademisi Kozmik Enerji Okulu

Seans Öncesi Hazırlık Aşaması

Seans Öncesi Hazırlık Aşaması

Uyumlama öncesi tam anlamıyla akışı hissedebileceğiniz rahat ve sessiz bir ortam sağlamanız gerekiyor.

  • Uyumlama alacağınız günü hafif olacak şekilde geçirmenizi öneriyoruz. Gün içerisinde alkol, uyuşturucu, hayvansal gıdalar tüketmemenizi, antidepresan ve benzeri ilaçları kullanmamanızı (Doktor reçetesi ile verilen antidepresan ilaçları hariç) ve sindirim sisteminizi rahatlatacak hafif yiyecekler yemenizi tavsiye ediyoruz.
  • Uyumlama almadan önce sizi ve bedeninizi rahatlatacak bir duş almanızı öneriyoruz.
  • Varsa üzerinizde metal, altın, gümüş benzeri takılarınızı çıkarmalısınız.
  • Uyumlama için rahat olacağınız bir ortam olması son derece önemlidir. Oturarak uyumlama alacaksanız oturduğunuz yerin rahat olması, uzanarak uyumlama alacaksanız yine aynı şekilde rahat edeceğiniz şekilde olması gerekmektedir. Uyumlama akışını rahat bir şekilde hissetmeniz ve enerjinin tadına varmanız için tavsiyelerimiz bu yöndedir.
  • Uyumlamadan önce 1 bardak, uyumlama tamamlandıktan sonra da yine 1 bardak su içmenizi tavsiye ediyoruz.
  • Uyumlama alacağınız mekanı havalandırmanız öenmlidir.
  • Uyumlama esnasında bulunduğunuz oda veya ortamda, akışı kesebilecek ve sizin dikkatinizi dağıtacak elektronik aletlerin tamamının kapalı konumda olması sağlıklı bir uyumlama yapılması için gereklidir.
  • Uyumlama başlangıç saatinde uyumlanacağınız kanal ile size verilecek olan uyumlama niyetini 3 defa kalben sesli veya içinizden söylemeniz ve niyetle başlamanız gerekiyor. Niyet sonrası kendinizi tamamen serbest bırakmalısınız.

 

 

Uyumlama esnasında size düşen hiç birşey bulunmamaktadır. Enerji akışını hissetmeniz için ekstra çaba sarf etmenize gerek yoktur. Nefes alış verişlerinize odaklanın. Zihninizi ana odaklayın ve deneyimleyin.

Uyumlama esnasında üşüme, sıcaklık hissi, karıncalanma, uyuşma gibi çeşitli fiziksel hisler hissedebilir, sesler duyabilir, vizyonlar görebilirsiniz. Veya hiç bir şey hissetmeyebilirsiniz. Merak etmeyin bu hisler ve duyumlar uyumlama ve enerji çalışmalarında olağan durumlardır. Ve bu aşamada panik yapmanızı gerektiren bir durum yoktur. Ama şunu hatırlamanızda fayda var, enerjiyi hissetseniz de hissetmeseniz de enerji akması gereken süreyi ve yeri bilir ve akar...

Uyumlama aldığınız gün sonunda veya hemen sonrasında istediğiniz zaman, şifa kanalınızla çalışma yapabilirsiniz. Uyumlamalarınızı nasıl aktifleştireceğiniz ve kullanacağınız sizlere yolladığımız eğitim dökümanlarında detaylı ve net bir şekilde açıklanmıştır. Şifa ve Işıkla...


Temcilcimiz Olun!

Hangi Seansı Almalıyım?

Hangi Seansı Almalıyım?

 

 

© 2023 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize sui@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page