Ruhsal Uyanış

Haberci Rehber Rüyalar

Haberci Rehber Rüyalar

Rehber rüyalar, gelecekte olacak şeyleri ima eden görüntüleri, sesleri veya mesajları içeren rüyalardır.

Rehber rüyaların farklı türleri ve her birinin kendine özgü bir anlamı vardır. Pek çok insan, geleceğe dair bu anlık bakışların, bize hangi engellerin üstesinden gelmemiz gerektiğini ve hangi şeylerden uzak durmamız ve kaçınmamız gerektiğini söylemenin bir yolu olduğuna inanıyor.

Tarihte Rehber Rüyalar

Eski kültürlerde rüyalar, genellikle geleceğe dair değerli bilgilerle ve sorunları çözmenin bir yolu ile dolu, ilahi gelen potansiyel mesajlar olarak görülüyordu.

Bu nokta da tarihin en ünlü iki rehber rüyasına değinmeden olmaz.

Julius Caesar'ın karısı Calpurnia, rüyasında kocasının başına korkunç bir şey geleceğini görür ve gitmemesi için ona yalvarır. Julius Caesar karısının uyarılarını görmezden gelir ve Senato üyeleri tarafından bıçaklanarak öldürülür.

Abraham Lincoln'ün vurulup öldürülmeden üç gün önce bir rüya gördüğü söylenir. Lincoln rüyasında, Beyaz Saray'ın koridorlarında dolaştığını ve yas bandı takan bir muhafızla karşılaştığını görür. Lincoln, muhafıza kimin öldüğünü sorduğunda, muhafız başkanın kendisinin öldürüldüğünü söyler.

Rehber Rüya Türleri

Birkaç farklı rehber rüya vardır. Birçoğu uyarı mesajları olarak karşımıza çıkıyor. Bir barikat, engel veya dur işareti olduğunu veya gitmek istediğiniz yolun karşısında bir kapı olduğunu görebilirsiniz rüyanızda. Böyle bir şeyle karşılaştığınızda, bunun nedeni bilinçaltınızın ve muhtemelen koruyucu meleğinizin önünüzde ne olduğu konusunda dikkatli olmanızı istemesidir. (bkz.Koruyucu Meleklerle İletişim)

Uyarı rüyaları çeşitli biçimlerde gelebilir, ancak rüyanızda gördüklerinizin mutlaka sonucunun aynısı ile karşılaşacağınızı düşünmeyin. Bu uyarı rüyası size gelecekte kaçınmanız gereken şeyler hakkında ipuçları da verebilir. Rüyanızı iyi analiz ederek yörüngeyi değiştirebilirsiniz.

Karar rüyaları, uyarı rüyalarından biraz farklıdır. Karar rüyalarının içinde kendinizi bir seçimle karşı karşıya buluyorsunuz ve sonra kendinizi bir karar verirken izliyorsunuz. Unutmayın ki uyku evrelerinde bilinçli zihniniz kapalı olduğundan, doğru kararı verme sürecinde size yardımcı olan bilinçaltınızdır. Uyandığınızda, bu tür bir rehber rüyanın sonucuna nasıl ulaşacağınız konusunda daha net bir fikre sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Ayrıca ilahi mesajların, evren veya ruh rehberleriniz tarafından iletildiği yönlü rüyalar da vardır. (bkz.Ruh Rehberi) Rehberleriniz size belirli bir yolu veya yönü izlemeniz gerektiğini söylüyorsa, uyandıktan sonra her şeyi iyice değerlendirmek iyi bir adım olacaktır. Ve muhtemelen rüyanızdaki sonuca doğru yöneldiklerini göreceksiniz.

Bir Rehber Rüya Görürseniz

Bir rehber ya da haberci rüya olduğuna inandığınız bir şey yaşarsanız ne yapmalısınız? Bu tamamen size ve gördüğünüz rüyanın türüne bağlı. Bu bir uyarı rüyasıysa, uyarı kimin için? Kendiniz içinse, bu bilgiyi seçimlerinizi etkilemek ve sizi tehlikeye atabilecek insanlardan veya durumlardan kaçınmak için kullanabilirsiniz. Başka bir kişi içinse, ufukta beliren sorunların olabileceği konusunda onlara bir fikir vermeyi düşünebilirsiniz.

Ne olursa olsun, bir rüya günlüğü tutmak kesinlikle sizin için tabloyu netleştirecek iyi bir fikirdir. (bkz.Rüya Günlüğü) .İlk uyandığınızda tüm rüyalarınızı yazın. Başlangıçta rehber ya da haberci gibi görünmeyen bir rüyanın daha sonra rehber rüya olduğu ortaya çıkabilir.


Seans Başvurusu Yap

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page