Ruhsal Uyanış

Ruh Rehberi İnceleme

Ruh Rehberi İnceleme

Birçok insan ruh rehberleri olduğuna inanır. Bazıları kendilerini melekler veya koruyucular olarak adlandırır

  1. Yükselmiş Üstatlar

Bunlar, Reiki enerji çalışması yapan ustalar tarafından sıklıkla çalışılan rehberlerdir (bkz.İçsel Huzur İçin Reiki) . Bir ruh rehberi olarak görünen yükselmiş bir üstat, genellikle fiziksel bir yaşam süren ve daha yüksek bir ruhsal düzleme geçmiş bir varlıktır. Örneğin Buda, Krishna, hatta İsa. Yükselmiş üstatlar genellikle toplu ruh gruplarıyla çalışırlar. Başka bir deyişle, etrafınızda dolaşan yükselmiş bir üstadınız varsa, onun yardım ettiği tek kişi siz değilsiniz. Öncelikli odakları, tüm insanlığa yardım etmektir. Yükselmiş bir üstadın Akaşik kayıtlara erişimi olması alışılmadık bir durum değildir. Bu tür ruh rehberlerine aynı zamanda Usta Öğretmen rehberleri de denir.

  1. Ata Rehberleri

Bir ata rehberi, sizinle bir tür akrabalık bağı bulunabilen kişidir. Aynı zamanda uzun zaman önce ölmüş bir ata şeklinde de görünebilir. Bazı düşünce okullarında, bu varlıklar reenkarne rehberler olarak görülür, çünkü onlar fiziksel yaşamları boyunca bizi seven veya ailemizle bir tür kan bağı olan birinin ruhlarıdır. Bazı insanlar, dini yetişmelerine bağlı olarak bu tür rehberleri koruyucu melekler olarak görebilirler.

  1. Ortak Ruh Rehberi veya Öğretmen Rehberi

Tipik bir ruh rehberi, arketipsel, sembolik veya başka bir şeyin temsilcisidir. Örneğin, rehberinizin bir savaşçı, bir hikâye anlatıcısı veya bilge bir kadın şeklinde ve size bir amaç için göründüğünü görebilirsiniz. Tipik olarak, bu amaç size öğretmek ve belirli bir yolda size rehberlik etmektir. Ayrıca, yolculuğunuz boyunca sizi diğer arketiplerle tanıştırabilir ve ihtiyaçlarınıza göre problem çözmede yardımcı olabilirler. Rüyalar veya meditasyon yoluyla içgörü sağladıkları bilinmektedir ve sadece ihtiyacınız olduğu sürece etrafta dolaşabilirler.

  1. Hayvan Kılavuzları

Birçok insan hayvanların ruh rehberleri olduğunu iddia etse de çoğu zaman bu varlıklar her şeyden daha fazla arkadaştır. Ölen bir evcil hayvanın etrafta oyalanması nadir değildir, bu da yas sürecinde size eşlik eder. Çeşitli Kızılderili veya şamanik yollar gibi bazı manevi geleneklerde, bir kişinin öğretme veya koruma sağlayan bir hayvan totemi olabilir.

Metafizik topluluktaki bazı insanlar, ruh rehberlerini türlerinden ziyade amaçlarına göre ayırır: koruyucular, kapı bekçileri, mesaj taşıyıcıları, şifacılar, öğretmenler ve bize neşe getiren rehberler.

"Ruh Rehberleri gibi gerçek yüksek enerjilere sahip kişilerle temas kurduğunuzda, hissedeceğiniz büyük bir nimettir. Tıpkı ilk kez herhangi bir ilişki geliştirmek gibi, ruh rehberleriyle çalışmak da zaman, özveri ve çaba gerektirir. Ruh rehberleri ile çalışmak iradenizi güçlendirecek, zihninizi ve ruh halinizi hafifletecek, kendi kendini iyileştirme çalışmalarında size yardımcı olacak ve çevrenizdekilere karşı daha şefkatli olmanıza yardımcı olacaktır."

Buna ek olarak, birçok insan ruh rehberlerinin meleksel varlıklar olduğuna inanır. Bu, meleklerin varlığını kabul edip etmemenize bağlı olarak sizde yankılanabilir veya olmayabilir.


Seans Başvurusu Yap

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page