Ruhsal Uyanış

Koruyucu Meleklerle İletişim

Koruyucu Meleklerle İletişim

Koruyucu meleğinizle uykuya dalmadan hemen önce dua veya meditasyon yoluyla iletişim kurarsanız, koruyucu meleğiniz size rüyalarınız aracılığıyla mesajlar gönderebilir. Uyurken melek mesajlarına, birkaç farklı nedenden dolayı uyanık olduğunuzdan daha açıksınız.

Uyku sizi rahatlatır, bu nedenle stres veya korku gibi zihinsel engellerin, meleğinizin size söyleyeceklerine uyum sağlamanızı engelleme olasılığı daha düşüktür. Ayrıca, bilinçaltınız aldığı tüm bilgilere açık olduğundan, bilinçaltınız koruyucu meleğinizden gelen mesajlara bilinçli zihninizden daha açıktır, bilinçli zihniniz ise yeni ve tanıdık olmadığı için bilgiyi gerçekten dikkate almadan ve süzgeçten geçirmeden iletir.

Rüyalarınızdaki Koruyucu Meleğiniz

Siz rüya görürken, koruyucu meleğiniz genellikle bir öğretmen veya bilge bir arkadaş olarak rüyalarınıza gelebilir veya meleğiniz rüyalar sırasında sizinle telepatik iletişim yoluyla size düşünce ve hisler gönderebilir. Bazı insanlar, koruyucu meleklerinin rüya görürken ruhlarını bedenlerinden dışarı çıkarabileceğine, onları ruhsal alemde yolculuklara yönlendirebileceğine ve sonra uyanmadan önce bedenlerine geri dönmelerine yardımcı olabileceğine inanır. Bu fenomene astral seyahat deniyor.

Rüyalarda Canlı Detaylar

Koruyucu meleğiniz, rüyalarınızı sizinle iletişim kurmak için kullandığında, rüyalarınız canlı ayrıntılarla netleşiyor olacak sizin için. Uyandıktan sonra, muhtemelen diğer rüyalarınız hakkında normalde hatırlamayacağınız koruyucu melekten ilham alan rüyalarınızla ilgili önemli detayları daha net hatırlayacaksınız.

Yoğun Duygular

Koruyucu meleğinizin sizinle iletişim kurduğu rüyalarda yoğun duygular hissedeceksiniz. Genellikle, bu duygular insanların olumlu bulduğu (sevinç ve huzur gibi) duygular olacaktır, ancak koruyucu meleğiniz sizi koruyacak bir şey hakkında uyarıda bulunuyorsa, harekete geçmenin önemini vurgulamak içindir. Bu gibi durumlarda endişe duyabilirsiniz ancak asla kendinizi sıkıntıya sokmayın.

Rüyalardaki Semboller

Rüyalarımız, bilinçli zihnimizin uyanıkken uğraşmayı ihmal ettiği tüm bilgileri analiz etme sürecinde bilinçaltımızın çalışmasına izin vermek için sembollerle doludur. Çoğu zaman, koruyucu melekler, insanlara rüyalar yoluyla mesaj göndermek için bu sembolleri kullanırlar.

Başka bir şeyi temsil ediyormuş gibi görünen bir şey hakkında rüya gördüğünüzde, uyanıkken sembolü nerede gördüğünüzü ve ayrıca yaşamınızda nasıl bir rol oynadığını detaylıca düşünmelisiniz. Koruyucu meleğinizden, onu doğru bir şekilde yorumladığınızdan ve anladığınızdan emin olmak için ne anlama geldiğini göstermesini de isteyebilirsiniz. Aynı sembolün (belirli bir sayı veya şekil gibi ) birden çok kez göründüğü rüyalarınızda meydana gelen kalıpları fark ederseniz , uyandıktan sonra ne anlama geldiklerini anlamak için bu kalıplar hakkında dua etmeniz ya da theta frekansına geçmeniz önemlidir.

Rüyalarda Farklı Mesaj Türleri

Koruyucu meleğiniz, rüyalarınız aracılığıyla size çeşitli türde mesajlar iletebilir. Koruyucu meleklerin rüyalar yoluyla en sık ilettikleri mesajlardan bazıları şunlardır:

  • Kendiniz ve hayatınız hakkında yeni bilgiler: Koruyucu meleğiniz, kendi tutum ve davranışlarınızı ve bunların hayatınızı nasıl etkilediğini daha iyi anlamanıza yardımcı olmak için tasarlanmış rüya mesajları gönderebilir, böylece neyin sağlıklı olduğunu ve neyin değişmesi gerektiğini görebilirsiniz. Veya meleğiniz, yaratıcının peşinden gitmenizi istediği şeyi en iyi nasıl takip edeceğinizi anlamanıza yardımcı olmak için ilgi alanlarınızı ve yeteneklerinizi vurgulayan mesajlar da gönderebilir. Dikkate almanızda her zaman fayda vardır.
  • Şifa: İyileştirici rüya mesajlarında, koruyucu meleğiniz, yaratıcının size geçmişteki acı ve yaralarınız ne olursa olsun iyileşmeniz için sunduğu umudu hatırlatır. Meleğiniz, dikkatinizi geçmişte acı çektiğiniz durumlara yönlendirebilir ve ardından yaratıcıya güvenip O'nun sizi nereye götürdüğünü takip ederseniz, gelecekte hayatınızın nasıl daha iyi hale gelebileceğine dair bir vizyon verebilir.
  • Yaratıcı Fikirler: Hayalleriniz, koruyucu meleğinizden size ilham vermek, yeni maceralar ve projeler peşinde koşmak için motive etmek ve sorunları çözmenize yardımcı olmak için tasarlanmış mesajlarda yaratıcı fikirler içerebilir. Uyandıktan sonra bu fikirleri hatırlamanız önemlidir, böylece onları hatırlayabilirsiniz ve daha sonra bu fikirleri yaşamınızda eyleme geçirebilirsiniz.
  • Uyarı: Tehlikeli bir durumla karşı karşıyaysanız ancak bunun farkında değilseniz, koruyucu meleğiniz rüyalarınız aracılığıyla size bu konuda bir uyarı mesajı gönderebilir ve korunmanız için hangi adımları atabileceğinizi gösterebilir.
  • Teşvik: Koruyucu meleğiniz rüyalarınızda size cesaret verici mesajlar ilettiğinde, bu mesajlar ya kim olduğunuza dair güveninizi artıracak ya da yapabileceklerinizin potansiyelini keşfetmenize ve gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır. Meleğiniz, kendinizi yaratıcının bakış açısından görmenize yardımcı olabilir, böylece gerçekten ne kadar harika olduğunuzu anlayabilirsiniz. Veya meleğiniz, yaratıcının yapmanızı istediği bir şeyi sürdürmek için gerekli riskleri almanız için sizi teşvik edebilir ve yolun her adımında ilahi yardıma sahip olacağınızın garantisini verebilir.

Uyandıktan Sonra

Koruyucu meleğinizin sizinle iletişim kurduğu rüyalardan uyandıktan sonra kendinizi yenilenmiş ve enerjik hissedersiniz. Ve ayrıca, yaradanın size olan sevgisine dair güçlü bir his hissedebilirsiniz ki öyledir ve öyle de oldu.

Koruyucu meleğinizin sizinle iletişime geçtiğini hissettiğiniz her rüyadan hatırlayabildiğiniz ayrıntıları kaydetmek için mutlaka zaman ayırın. O zaman mesajları unutmaz, dua ve tefekkürden sonra yorumlayabilirsiniz.(bkz.Rüya Günlüğü)


Seans Başvurusu Yap

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page