• 0541 309 5582
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Reiki Blog Yazıları

Suimaster Uluslararası Enerji Bilgi Bilimleri Akademisi Kozmik Enerji Okulu

Reiki ile Geçmişi İyileştirme

Reiki ile Geçmişi İyileştirme

Hikayelerimiz , mitlerimiz çoğu zaman bizi tanımlayan şeyler olabilir. Hayattaki yeni yollara açılan köprülerimiz olabilirler ve yaşamak istediğimiz hayatın blokajları


 
Reiki Tehlikelimidir?

Reiki Tehlikelimidir?

"Reiki" kelimesi, Japonca "evrensel" (rei) ve "yaşam enerjisi" (ki) kelimelerinden türetilmiştir. "Rei" genellikle Çince "chi" kelimesi olarak bilinir.


Kundalini Reiki Meditasyonu Nedir?

Kundalini Reiki Meditasyonu Nedir?

Farkında olsak da olmasak da çoğumuz pek çok şeyi gerçekten düşünmeden yaparız ve çoğu zaman düşüncelerimiz ve davranışlarımız konusunda kasıtlı olmak yerine çevremize tepki veririz. Örneğin ne olup bittiğinin veya ne olmasını istediğimizin gerçekten farkında olmadan işe arabayla gidebilir, bulaşıkları yıkayabilir, çocukları yatırabilir veya yemek yiyebiliriz.


Reiki 2 Nedir?

Reiki 2 Nedir?

Reiki 2.Seviye, çakraları daha da açtığı ve bedenlerinizdeki enerji akışını arttırdığı için 1.Seviyeden daha süptil ve daha yüksek bir titreşimdir. Çoğunlukla zihinsel - duygusal bedenler ve hayatta ilerlemeniz ve ilerleyebilmeniz için temizlenmesi veya çözülmesi gereken alanlar üzerinde çalışır. Aynı zamanda ruhsal gelişiminizin hızlanmasını da kolaylaştırabilir.


Reiki 1.Seviye Nedir?

Reiki 1.Seviye Nedir?

Bir enerji şifa biçimi olan Reiki, stresi azaltmak, sağlığı ve yaşam kalitesini iyileştirmek, fiziksel ve duygusal iyileşmeyi desteklemek için kullanılan eski bir uygulamadır. Araştırmalar, Reiki'yi tamamlayıcı bir terapi olarak kullanmanın, gevşeme tepkisi yoluyla bedeni ve zihni iyileştirmek için parasempatik sinir sistemini harekete geçirdiğini göstermektedir. Reiki herkese açıktır ve öğrenmesi kolaydır.


Reiki Uyumlaması Nedir?

Reiki Uyumlaması Nedir?

Reiki ve enerji şifası, iyileştirme yöntemlerini daha önce araştırdıysanız, “Uyumlama – İnisiye - İnisiyasyon” kelimesini duymuş olabilirsiniz.

Kendinizi bir uyumlamanın ne olduğunu ve nasıl çalıştığını merak ederken bulabilirsiniz. Hatta biraz sihirli düşünceler gibi gelebilir.


Kimler Reiki Yapabilir?

Kimler Reiki Yapabilir?

Kısaca cevaplamam gerekirse EVET herkes Reiki öğrenebilir. (Reiki, Japonya'dan gelen uygulamalı bir şifa tekniğidir ve "kaynağın yaşam gücü" anlamına gelir.


Reiki Kırık Bir Kalbi İyileştirebilir mi?

Reiki Kırık Bir Kalbi İyileştirebilir mi?

Gençlerden yetişkinlere kadar hiç kimse kırık bir kalpten kurtulamaz. Bu tür duygusal acılarla başa çıkmakta zor bir dönemden geçiyorsanız, duygularınızın “var olma sebebinizi” ele geçirmesine izin vermemeye çalışın. Acınızı inkar etmek veya dikkatsiz davranışlar gibi kendine zarar veren yöntemlere başvurmak yalnızca durumunuzu ağırlaştıracaktır. Ele alınmazsa, kırık bir kalp hissi birikecek ve küçük, hatta büyük depresyona veya başka hastalıklara neden olabilecektir.


Migren Tedavisi için Reiki

Migren Tedavisi için Reiki

Biraz Reiki, Uykusuzluk, Migren Hakkında Konuşalım.

Günümüzde stres ve fazla çalışma migrene neden olabilir. Derin düşünce, iç gözlem, huzur, rahatlama ve salıverme için zamanın yanı sıra uykudan da yoksunuz. Devam eden stres sinir sistemimizi etkilemeye ve onu aşırı yüklemeye başlar. Şimdi ilaçlarla migreni bastırmaya çalışıyoruz, ama aslında altta yatan neden hala orada olduğu için sorunu maskeliyoruz. Şimdi yardımcı olabilecek bir şeyimiz olabilir.


Sayfa 1 / 4

 

 

© 2023 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize sui@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page