Çalışma Saatleri: 09:00 - 21:00

Reiki ile Geçmişi İyileştirme

Reiki ile Geçmişi İyileştirme

Hikayelerimiz , mitlerimiz çoğu zaman bizi tanımlayan şeyler olabilir. Hayattaki yeni yollara açılan köprülerimiz olabilirler ve yaşamak istediğimiz hayatın blokajları

Reiki Tehlikeli midir?

Reiki Tehlikeli midir?

"Reiki" kelimesi, Japonca "evrensel" (rei) ve "yaşam enerjisi" (ki) kelimelerinden türetilmiştir. "Rei" genellikle Çince "chi" kelimesi olarak bilinir.

Kundalini Reiki Meditasyonu Nedir?

Kundalini Reiki Meditasyonu Nedir?

Farkında olsak da olmasak da çoğumuz pek çok şeyi gerçekten düşünmeden yaparız ve çoğu zaman düşüncelerimiz ve davranışlarımız konusunda kasıtlı olmak yerine çevremize tepki veririz. Örneğin ne olup bittiğinin veya ne olmasını istediğimizin gerçekten farkında olmadan işe arabayla gidebilir, bulaşıkları yıkayabilir, çocukları yatırabilir veya yemek yiyebiliriz.

Reiki 2 Nedir?

Reiki 2 Nedir?

Reiki 2.Seviye, çakraları daha da açtığı ve bedenlerinizdeki enerji akışını arttırdığı için 1.Seviyeden daha süptil ve daha yüksek bir titreşimdir. Çoğunlukla zihinsel - duygusal bedenler ve hayatta ilerlemeniz ve ilerleyebilmeniz için temizlenmesi veya çözülmesi gereken alanlar üzerinde çalışır. Aynı zamanda ruhsal gelişiminizin hızlanmasını da kolaylaştırabilir.

Reiki 1.Seviye Nedir?

Reiki 1.Seviye Nedir?

Bir enerji şifa biçimi olan Reiki, stresi azaltmak, sağlığı ve yaşam kalitesini iyileştirmek, fiziksel ve duygusal iyileşmeyi desteklemek için kullanılan eski bir uygulamadır. Araştırmalar, Reiki'yi tamamlayıcı bir terapi olarak kullanmanın, gevşeme tepkisi yoluyla bedeni ve zihni iyileştirmek için parasempatik sinir sistemini harekete geçirdiğini göstermektedir. Reiki herkese açıktır ve öğrenmesi kolaydır.

Image

Last Royal Group Inc. Bünyesinde bulunan Uluslararası Evrensel Enerji Bilgi Bilimleri SuiMaster Kozmik Enerji Okulu olarak faaliyettedir.

İletişim Bilgilerimiz

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page