Reiki Hakkında

Reiki Kırık Bir Kalbi İyileştirebilir mi?

Reiki Kırık Bir Kalbi İyileştirebilir mi?

Gençlerden yetişkinlere kadar hiç kimse kırık bir kalpten kurtulamaz. Bu tür duygusal acılarla başa çıkmakta zor bir dönemden geçiyorsanız, duygularınızın “var olma sebebinizi” ele geçirmesine izin vermemeye çalışın. Acınızı inkar etmek veya dikkatsiz davranışlar gibi kendine zarar veren yöntemlere başvurmak yalnızca durumunuzu ağırlaştıracaktır. Ele alınmazsa, kırık bir kalp hissi birikecek ve küçük, hatta büyük depresyona veya başka hastalıklara neden olabilecektir.


 
Uzak Reiki Nedir ve Size Yardımcı Olabilir mi?

Uzak Reiki Nedir ve Size Yardımcı Olabilir mi?

Peki Uzak Reiki nedir? Size yardımcı olabilir mi ? Uzak Reiki, fiziksel olarak birbirimizden ayrıldığımızda desteklenmenizi sağlar. Farklı banliyölerde, eyaletlerde veya ülkelerde olabiliriz, ancak yine de dengeye geri dönebilirsiniz. Merak ediyor musun? ben de öyleydim. Peki bunu uygulamaya nasıl geldim?


İçsel Huzur İçin Reiki

İçsel Huzur İçin Reiki

Hiç tükenmiş ya da bunalmış hissettiğiniz oldu mu diye soracağım bu yazımda ve kesinlikle evettt evett çokk cevaplarını şimdiden duyuyorum. Sürekli yapılacaklar listesi var hiç bitmeyen öyle değil mi? Zevk almak yerine hayatın keşmekeşinde boğuluyorsunuz? Fiziksel, ruhsal, zihinsel veya duygusal olarak “tamamen bir şeyler yanlış ve eksik” gibi mi hissediyorsunuz?


Reikinin 5 Prensibi

Reikinin 5 Prensibi

Üstad Mikao Usui, daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sürmenize yardımcı olan ve aynı zamanda kurallar olarak da adlandırılan beş ilke yarattı. Bunlar:


İmara Reiki Nedir?

İmara Reiki Nedir?

Imara Reiki, farkında olmadan bastırdığımız sorunlar üzerinde çalışır. Barton Wendel ve kardeşi Geffery Wendel tarafından Kanalize edilmiştir. Imara, diğer Reiki formlarına kıyasla muazzam titreşimsel enerji seviyesinde çalışan bir Reiki formudur. Imara ‘daha fazla’ dolayısıyla daha fazla Reiki anlamına gelir.


Reiki İhtiyacın Olanı Verir

Reiki İhtiyacın Olanı Verir

Başkalarıyla ve kendinizle olan ilişkinizde daha fazla uyum ve daha iyi bir anlayış mı arıyorsunuz? Kariyerinizde daha fazla netlik mi istiyorsunuz? Yoksa daha bolluk ve bereket içinde yaşayabilmek için daha iyi hissetmek mi istiyorsunuz? Böyle ihtiyaçlarım olduğunu bilmiyordum ama diğer insanların kendilerini daha iyi hissetmelerine yardımcı olmak istediğimi biliyordum. Düşüncelerimi Reiki ile tanışmamı öneren bir arkadaşımla paylaştım.


Violet Flame Reiki Kuan Yin

Violet Flame Reiki Kuan Yin

Merhamet tanrıçası (Şefkat tanrıçası) Çin Budizm’inde en yaygın olan ve herkes tarafından sevilen bir 'İlahe'dir. Aynı zamanda Quan Yin, Quan'Am (Vietnam) Kanon (Japonya) Bali veya Quan Yin olarak bilinir. O sevgi ve şefkatin vücut bulmuş halidir. Budalık mertebesinin “şefkati” olan Quan Yin, herkesin yalvarmasını işitir.


Reiki Nedir? Reikinin İyileştirici Gücü

Reiki Nedir? Reikinin İyileştirici Gücü

Reiki, Çin'de ortaya çıkan eski bir tıbbi uygulamadır. "Reiki" kelimesi, sırasıyla "daha yüksek bir evrensel zekâ" anlamına gelen "Rei" ve "Ki" ve "her şeyin içinden akan fiziksel olmayan, ruhsal enerji" kelimelerinin birleşimidir. "Rei" ve "Ki" bir araya getirildiklerinde, “Evrensel Yaşam Gücü Enerjisi” anlamına gelir.


Sayfa 1 / 4

İlginizi Çekebilir

Kirlian Fotoğraf Tekniği

Seans Başvurusu Yap

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page