Reiki Hakkında

Reiki Kırık Bir Kalbi İyileştirebilir mi?

Reiki Kırık Bir Kalbi İyileştirebilir mi?

Gençlerden yetişkinlere kadar hiç kimse kırık bir kalpten kurtulamaz. Bu tür duygusal acılarla başa çıkmakta zor bir dönemden geçiyorsanız, duygularınızın “var olma sebebinizi” ele geçirmesine izin vermemeye çalışın. Acınızı inkar etmek veya dikkatsiz davranışlar gibi kendine zarar veren yöntemlere başvurmak yalnızca durumunuzu ağırlaştıracaktır. Ele alınmazsa, kırık bir kalp hissi birikecek ve küçük, hatta büyük depresyona veya başka hastalıklara neden olabilecektir.

Bir Reiki Şifa Seansı, bedeninizi, zihninizi, ruhunuzu ve ruhunuzu gevşeterek stresten kurtulmanıza yardımcı olabilir. Çok zor olsa da, kırık bir kalbi iyileştirmenin ilk adımı profesyonel bir danışmanın rehberliğini almak olabilir. Ayrıca vücutta depolanan duygusal acıya yardımcı olması için bir Reiki Seansı almanızı öneririm. Bir kemiği kırdığınızda, bir doktora gidersiniz, böylece kemiği yerine koyabilirler ve daha sonra ağrıyı hafifletmek için genellikle ilaç verirler. Duygusal acıyla, kalp kırıklığınızın kaynağıyla yüzleşmek ve onunla doğrudan başa çıkmak mutlak cesaret gerektirir. Bu andan itibaren, sonunda duygusal iyileşmeye ulaşana kadar zamana ve sabıra ihtiyaç vardır. Bunu tek başına yapmanın, kendinizi daha iyi hissetmenizin yıllar alabileceğini ve ağrının geri dönebileceğini unutmayın. Bir profesyonelin ve bir Reiki Master'ın yardımıyla ağrınız çok daha hızlı geçebilir ve ağrıyı hala hissedebilirsiniz, ancak muhtemelen azalacaktır.

Ağlamaktan korkmayın veya utanmayın. Ağlamak, incinmiş duyguları boşaltmanın ve salıvermenin doğal bir yoludur. Üzüntülerinizi şişirmek veya inkar etmek ciddi sonuçlara yol açabilir. Profesyonel bir danışman ve bir Reiki Master ile tüm üzücü duyguların üstesinden gelinebileceğine ve güvenle serbest bırakılabileceğine inanıyorum.

Üzüntünüzün içinden geçmek için kendinize zaman verin. İlk etapta varsa, acıyı hissetmeyi ertelemeyin. Eğer bunu yaparsan sadece kendini kandırırsın. Gerekirse kaybın yasını tut. Önemli olan, kendinize, sizi saran üzüntüyü kabul etme ve gerçekten hissetme özgürlüğü vermektir. Kırık kalbiniz belirli bir kişiden kaynaklanıyorsa, ondan kaçınmak yalnızca daha fazla acıya neden olur çünkü her zaman tetikte olursunuz ve bu da başka bir strese neden olur. Bunun yerine o kişiyi gördüğünüzde sakin bir şekilde merhaba deyin veya yolunuza devam edin.

Özet: Reiki, kırık bir kalbi tek başına daha hızlı iyileştirmeye yardımcı olabilir. Profesyonel bir danışmana görünmek, sorunun üstesinden gelmeye ve iyileşmeyi hızlandırmaya da yardımcı olacaktır.


İlginizi Çekebilir

Kirlian Fotoğraf Tekniği

Seans Başvurusu Yap

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page