Reiki Hakkında

Reiki ile Yaşamda Dengeye Gelirsiniz

Reiki ile Yaşamda Dengeye Gelirsiniz

Daha iyi hissetmek ve farklı düşünmek istediğinizi, sağlığınıza ve zindeliğinize değer verdiğinizi, ayrıca değişiklik gösteren ruhsal,zihinsel ve fiziksel dengenizi nasıl dengeye getireceğinizi araştırdığınızı düşünüyorum.

Aksi taktirde şu anda bu yazıyı okuyor olmazdınız. Reiki, sizi fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal olarak dengeye geri getirerek optimum sağlığınızı ve refahınızı destekleyen bütünsel bir şifa sistemidir ve reiki terapisi almak derinden bir rahatlama yaşamanızı sağlar.

Reiki tedavisi sırasında ve sonrasında yaşadığınız rahatlama, kendinizi daha iyi hissetmeniz ve şifanın gerçekleşmesi için alan yaratır size. Kendinizi daha iyi hissettiğinizde doğal olarak daha iyi seçimler yaparsınız, daha uyumlu ilişkiler kurarsınız özellikle kendiniz ve başkaları için daha sağlıklı ortamlar yaratırsınız haliyle.

Uzun yıllardır reiki ile çalışıyorum. Danışanlarım ile ilk tanışmamız genellikle zihinsel,ruhsal,duygusal ve fiziksel alanlarında bir dengesizlik durumunda bulundukları dönemlerinde oluyor. Dengesizlik derken kastettiğim şudur: sizi tüm potansiyelinizle hareket etmekten alıkoyan fiziksel, duygusal, zihinsel veya ruhsal bir durumdur dengesizlik dediğim.

Kaygı, stres ve depresyon, Reiki'nin şifalandırmaya yardımcı olabileceği dengesizliklerdir. Keder, fiziksel yaralanma ve hastalık da ekstra bakıma ihtiyaç duyma nedenleridir. Uzun süredir ya da yeni başlamış bir kendinizi iyi hissetmeme durumu yaşıyor olabilirsiniz. Bu tekrar eden bir model veya bir defaya mahsus bir deneyim olabilir. Her iki durumda da dengesizliğiniz bir şeylerin tam olarak doğru olmadığını ve ekstra desteğe ihtiyacınız olduğunun sinyalini veriyor size. Reiki ve diğer enerji çalışmalarımla dengesizliğinizi hizalamaya ve uyumu yeniden yakalamanıza yardımcı olmak benim için ve eminim ki tüm rehber dostlarım için muhteşem ötesi bir hissiyat.

Kaygı gibi bir dengesizlik yaşamak hiç hoş değil. Uykuya dalmakta, uykuyu sürdürmekte, sindirim bozukluklarında, baş ağrılarında, hafızanın ve düşüncelerin bulanıklaşmasında, gelecek veya geçmiş hakkında derin düşüncelere dalmakta zorluk çekiyor olabilirsiniz. Muhtemelen de bir daha iyileşip iyileşemeyeceğinizi veya tekrar “normal” hissedip hissedemeyeceğinizi merak ediyorsunuz. Başarısız olduğunuz veya bir noktaya kadar sizin için başarılı olan diğer tüm yolları denemiş de olabilirsiniz. Fakat hepsinin bir noktada tıkanıp kaldığını görmek ve yine yeniden başlama girişimi artık sizi yoruyor olabilir. Ama ne olursa olsun yapmayacağınız tek şey asla pes etmemek. Böyle bir pes etme noktasına geldiğinizi düşünüyorsanız bir reiki şifa seansı ile tanışma zamanınız gelmiş demektir. Çünkü Reiki merkezi sinir sisteminizi dengeler, böylece daha fazla fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal huzur bulmaya başlarsınız.

Peki reiki şifa seansı sizin için ne yapar?

Reiki şifa seansı ile meydana gelen iyileşme ve iyileşmeye verdiğiniz tepkinin yanı sıra, dört önemli durum daha gerçekleşir sizin için.

  1. Reiki seansları, denge ve uyumu yeniden sağlamanız gerektiğini tam olarak kabul etmenize yardımcı olur.

Bir şeylerin tam olarak doğru olmadığını ve ekstra desteğe ihtiyacınız olduğunu hissetmeye başladıysanız eğer Reiki şifa senası almak için zaman yaratmalısınız. Masaj seansı gibi düşünün, şifa size akmaya başladığında sandığınızdan çok daha gergin ve kasılmış olduğunuzu fark edersiniz. Reiki tedaviniz sırasında, bir seans için neden zaman ayırıp kendinize bu fırsatı tanıdığınızın daha çok farkında olacaksınız. Seans sırasında sahip olacağınız bir iç görü bunu fark etmenizi sağlıyor. Bu iç görü sizin hayatınızda neyin niçin dengede olmadığının farkındalığını yaşamanızdır. Bunu fark ettiğinizde, benim yardımımla veya kendi kendinize, uyumu yeniden hizalamak için nazik adımlar atmaya başlayabilirsiniz. Seanslarım sırasında veya Reiki eğitimlerimde öz bakımımız öncelikli sıramızda oluyor.

  1. Reiki seansları, mevcut deneyiminize karşı nazik olmanıza yardımcı olur

Hoş olmayan bir şey yaşadığınızı söyleyerek kendinizi kızmak yerine, onu bir armağan olarak görmeye başlarsınız. Deneyiminizi yaşamanın normal ve kabul edilebilir olduğunu kabul etme süreciniz hızlanır, kabule geçmenin muhteşem hazinelerine kolaylıkla ulaşmaya başlarsınız. Sevdiğiniz birinin kaybına üzülmeniz normaldir, hamile kalmada zorluk yaşıyorsanız endişelenmeniz normaldir, bir ilişki sona erdikten sonra üzülmeniz normaldir, kişisel olarak aşırı gerginseniz kırgın veya endişeli olmanız normaldir. Profesyonel olarak, vücudunuzun belirli zamanlarda gergin ve ağrılı olması normaldir. Dengesizliğiniz, bir şeylerin tam olarak doğru olmadığının sinyalini veriyor size. Kendinize karşı nazik olduğunuzda ve dengesizliğinizi kabul ettiğinizde daha doğrusu etmeyi öğrendiğinizde, kendinize alan açtığınızda tüm bu his ve duyguların yoğunluğu azalır.

  1. Reiki seansları, kendi kendinize öz bakım konularında ki dengesizliklerinizi fark etmenize yardımcı olur.

Duygusal, zihinsel ve fiziksel dengesizlikler genellikle bize kendimizin daha iyi bir versiyonu olduğunu ve onu bulmamız gerektiğini hatırlatır. İyi bir kişisel öz bakım uyguladığımızda, başkaları ve kendimiz için daha fazla enerjimiz olur. Doğal bir vericiyseniz veya başkalarının ihtiyaçlarını kendinizin önüne koyarsanız, (bkz. Kişisel Öz Bakım İçin İpuçları) önceliğiniz hiçbir zaman kendiniz olamayacaktır. Oysa ki daha çok sevmek,sevilmek,bolluk,bereket,başarı,huzur,mutluluk, sağlık için oksijen maskesini önce kendinize takmanız gerekiyor.

Kişisel bakım farklı şekillerde olabilir. Dengeyi yeniden kazanmanın ilk adımı olarak her zaman kendi kendinize Reiki'yi veya Reiki seansı almanızı öneririm, ancak daha iyi hissetmenize yardımcı olmak için gün içinde yapabileceğiniz başka teknikler de var (bkz.Kişisel Öz Bakım İçin İpuçları). Derin nefes egzersizleri, daha sağlıklı beslenme, egzersiz, daha fazla yardımcı şifa arayışı veya belki de tıbbi bakım, maksimum sağlığı yeniden kazanmanıza yardımcı olmak için uygun seçeneklerdir.

  1. Reiki tedavileri, dengesizliğinizi kabul etmenize ve uyumu geri kazanmanıza yardımcı olur.

Reiki, seansları ile birlikte yaşadığınız sıkıntılar ve olayları 10/10 olarak baz alırsak, seanslar ile birlikte iyileşmeyi teşvik ettiğinden dolayı, kademeli olarak 6/10'a, sonra 4/10'a ve sonra 2/10'a kadar azaldığını ve rahatladığınızı görürsünüz. Reiki şifa seansı almak çekildiğiniz tüm negatiflikleri yumuşatır. Bunu kıyıya yaklaştıkça küçülen dalgalar gibi düşünün. Reiki şifa enerjisi negatif olaylar karşısında daha nazik, olumlu, çerçevelenmiş bir zihin ve ruhla dönüşmenizi sağlar. Hayatınızda oluşan tersliklerin yoğunluğunu azaltır.  Rahatsızlıklarınız gelgit dalgaları gibi olmak yerine, üstesinden gelinmesi daha kolay olan küçük dalgacıklar haline gelir. Bazen tekrar nüksedebilir. Ben buna iyileşme sancısı diyorum. Böyle durumlar, enerjinin kanaldan arzu edilen şifanın aktığının ve şifalanmanın gerçekleştiği göstergesi oluyor.

Reiki Şifa enerjisi sizi ruhsal, zihinsel, duygusal ve fiziksel olarak uyum içine sokar. Sizi olduğunuz harika insan yapan şeyin bir parçası olarak mevcut deneyiminizi kabul etmenize izin verir Şükürler oldu...


İlginizi Çekebilir

Kirlian Fotoğraf Tekniği

Seans Başvurusu Yap

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page