Reiki Hakkında

Violet Flame Reiki Kuan Yin

Violet Flame Reiki Kuan Yin

Merhamet tanrıçası (Şefkat tanrıçası) Çin Budizm’inde en yaygın olan ve herkes tarafından sevilen bir 'İlahe'dir. Aynı zamanda Quan Yin, Quan'Am (Vietnam) Kanon (Japonya) Bali veya Quan Yin olarak bilinir. O sevgi ve şefkatin vücut bulmuş halidir. Budalık mertebesinin “şefkati” olan Quan Yin, herkesin yalvarmasını işitir.

Onun hükmü yaratılışın zuhurundan, ve yürekten çocuk isteyen kadınların dileklerini kapsar . Hastalıklı ve üzüntülü zamanlarda o ilk çağırılacak olandır. O çocuk taşıyan, merhametli yaşam, arkadaş ve arabulucu, şefaatçidir, o hayatın kendisinin büyük tanrıçasıdır. Quan Yin'in ( bkz. Violet Flame Reiki Kuan Yin ) manası “O ki, dünyanın yakarışını işitir.”

Onun beş büyük erdemi: Merhamet, alçakgönüllülük, cesaret, adalet ve bilgeliktir.

Violet Flame Reiki diğer Reiki sistemlerinden üstün ya da güçlü değildir. Ancak farklı bir frekansı vardır. Bu birçok kristalin bir arada bulunduğu kuvars salkımında her bir kristalin kendine özgü enerjisi olduğu kavramıyla açıklanabilir. Violet Flame Reiki'nin titreşimi oldukça etkilidir. Violet Flame Reiki'nin enerjisi aya benzer. Dişi ve yumuşak bir enerji alanına sahiptir. Bu sistemin vurgusu saf bir kalple iyileştirme üzerinedir. Violet Flame Reiki enerjisinin en önemli özelliklerinden biri auratik alanda korunma kalkanı oluşturmasıdır. Violet Flame Reiki inisiyasyonu almış olan kişiler bu enerjiyi kullanmasalar bile auralarında oluşan güçlü etki ile negatif etkilerden korunmayı başaracaklardır.

Violet Flame Reiki enerjisi kullanımı çok zevkli ve kişiyi derinden etkileyen olumlu bir enerjidir. Dünyada çok yaygın olarak kullanılmaktadır ve kullanıcılarının yaşamına sevgi getirmektedir.

Kimler Violet Flame Şifa enerjisi almalıdır:

– Negatif enerji etkisinde kalanlar ya da kalmaya yatkın olanlar

– Aurasında yırtık gibi sorunlar olanlar

– Negatif enerjilerden korunmak isteyenler

– Yaşamlarında daha çok sevgi duygusu isteyenler

– Maddi sorunları bulunanlar

– Psişik yeteneklerini geliştirmek isteyenler

Fiziksel, duygusal, zihinsel blokajları açarak şifa verir, ruhu arındırır. Violet Flame Reiki Kuan Yin ile geçmiş hayatınızı iyileştirebilirsiniz, Karmık iyileştirme yapabilirsiniz, tüm negatif duygu ve düşünce formlarından arınabilirsiniz. Korunma amacıyla her durumda ve her yerde mor alevi kullanabilir, psişik saldırılardan korunabilirsiniz.

Özellikle, bir sorunuz veya sorununuz olduğunda yatmadan önce mor alevi davet edip, meleklerine sorunuzu sorduğunuz zaman, sabah uyandığınızda sezgi yoluyla yanıt içinize gelecektir.

Violet Flame tek aşamalı bir eğitimdir, ancak, 40 tane sembole bir anda uyumlanmak sarsıcı olabileceğinden uyumlamalar iki ayrı seferde yapılır. 39 sembol şifa kullanımı, 1 sembol master sembolüdür.

Usui Reiki 2. derece eğitimi almış olanlara 39 sembol verilir.


İlginizi Çekebilir

Kirlian Fotoğraf Tekniği

Seans Başvurusu Yap

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page