Reiki Hakkında

Reiki 1.Seviye Nedir?

Reiki 1.Seviye Nedir?

Bir enerji şifa biçimi olan Reiki, stresi azaltmak, sağlığı ve yaşam kalitesini iyileştirmek, fiziksel ve duygusal iyileşmeyi desteklemek için kullanılan eski bir uygulamadır. Araştırmalar, Reiki'yi tamamlayıcı bir terapi olarak kullanmanın, gevşeme tepkisi yoluyla bedeni ve zihni iyileştirmek için parasempatik sinir sistemini harekete geçirdiğini göstermektedir. Reiki herkese açıktır ve öğrenmesi kolaydır.

Reiki 1. Seviyeye uyumlandıktan ve soy sertifikanızı aldıktan sonra, kendi kendinize, ailenize sevdiklerinize ve başkalarına terapi yapabilecek ve tedavi edebileceksiniz.

Genel olarak, Reiki uygulayıcıları ikinci seviyeyi alana kadar profesyonel olarak uygulamaya başlamazlar.

Reiki, bedenin ve evrenin enerjik yaşam gücüyle çalışan bir şifa, enerji terapi şeklidir. Qigong, Pranik Şifa, Şifa Dokunma Terapisi, Tai Chi vb. dahil olmak üzere bu şekilde çalışan birçok şifa yöntemi vardır. Enerji şifa çalışması, koşullar uygun olduğunda bedenlerimizin kendilerini iyileştirdiği önermesine dayanır. Enerji dengelendiğinde ve uyumlu bir şekilde aktığında en uygun koşullar yaratılır.

Reiki'nin iyileştirici enerjisinin temeli sevgidir. Sevgi iyileştirici bir enerjidir ve Reiki'de olduğu gibi odaklanmış ve yönlendirilmiş bir şekilde kullanıldığında dönüştürücü hale gelir. Reiki'nin "uygulayıcısı", alıcının enerji alanında çalışan vücudun hemen üzerinde hafif bir dokunuş ve bazı teknikler kullanarak tükenmiş bölgelere enerji verir ve vücutta dengeli enerji akışını teşvik eder.

Alıcı genellikle sıcaklık hisseder, karıncalanma veya diğer hoş duyumlar ve vizyonlar, derin rahatlama ve genel bir huzur ve zindelik hissi yaşayabilir. Bir seansın iyileştirici etkileri günler ve hatta haftalar sürebilir ve her türlü rahatsızlık ve hastalık için duygusal, fiziksel ve zihinsel iyileşme için etkili olmuştur.

Spiritüel bir uygulama olmasına rağmen, Reiki dini veya herhangi bir mezhebe bağlı değildir ve inanç sistemleriyle çelişmez. Şifa seanslarınız ve kendi kendinize uygulamanız yoluyla inancınızı birleştirmeye ve güçlendirmeye teşvik ediliyor olacaksınız rahatsızlık ve hastalıklar konusunda.


İlginizi Çekebilir

Kirlian Fotoğraf Tekniği

Seans Başvurusu Yap

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page