• 0541 309 5582
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Reiki Blog Yazıları

Suimaster Uluslararası Enerji Bilgi Bilimleri Akademisi Kozmik Enerji Okulu

Reiki İşe Yarıyor mu?

Reiki İşe Yarıyor mu?

Eğitiminiz sırasında evdeyken olağanüstü Reiki deneyimleri yaşamanıza rağmen, kendiniz, arkadaşlarınız ve aileniz üzerinde uyguladığınızda Reiki'nin hala etkili olup olmadığını merak ediyor olabilirsiniz.

Benim Reiki şüphelerim ve sizin onları nasıl alt edebilmeniz için kendi deneyimlerimi paylaşmak istiyorum. Reiki öğrencilerim, Reiki öğrenmenin hayatımı değiştirdiğini kesinlikle biliyorlar.

Reiki ile tanıştığımda ve eğitimim boyunca yaşadığım inanılmaz deneyimler, arınmalar, iyileşme krizleri ve daha birçok dönüşüm karşısında hayretler içinde kaldım yaşadıklarım duygusal, zihinsel ve ruhsal değişimler ve arınmalar yazarak değil deneyimleyerek yerlerine oturabilir anca.

Öğrencilerime Reiki enerjisi açtığımda ellerimde yaşadığım sıcaklık ve karıncalanma gibi fiziksel hislerden de çok memnun kaldım. Kendi üzerimde Reiki uygularken yaşadığım huzuru, zihinsel değişimleri ve derin rahatlamayı çok sevdim.

Reiki şifasını ailemle paylaşma ve günlük kendi kendine Reiki pratiği geliştirme tutkum her zamankinden daha güçlü olsa da aylar sonra, aklıma şüpheler gelmeye başladı

Zihnimin yarattığı oyunlar mı bunlar.

Reiki nasıl çalışıyor

Reiki gerçekten çalışıyor mu

Ben göremezsem Reiki nasıl çalışır

Reiki tedavilerinden sonra insanlar nasıl ve neden daha iyi hissediyorlar gibi gibi…

Peki bu şüphelerimi nasıl yönettim, nasıl ikna oldum…

Aklıma gelen şüpheyi kabul etmeye ve odağımı 4 ana şeye kaydırmaya karar verdim:

  1. Kendim ve başkaları üzerinde Reiki uygularken ellerimin altında olup bitenlere hazır olmalıydım.
  2. Günlük kendi kendine Reiki uygulamasından sonra yaşadığım dönüşüm ve değişimleri yazmaya başladım.
  3. Kendim ve başkaları üzerinde uyguladığımda Reiki enerjisi için minnettarlık hissetmeye başladım...
  4. İnanılmaz dediğimiz duygusal, ruhsal ve fiziksel değişimler hayatımda ortaya çıkmaya başladılar. Seans yaptığım danışanlarımda ve eğitim verdiğim öğrencilerimde meydana gelen zihinsel ve fiziksel değişiklikler karşısında günden güne daha da aşkla ve sıkı sıkıya reikiye, kaynağın ilahi enerjisine ve ışığına bağlandım.

10 yıldan fazladır profesyonel uygulama ve 1000'den fazla danışan ve öğrenciyi Reiki ile tedavi ettikten sonra, Reiki'nin işe yaradığından hiç şüphem yok.

Reiki öğrencilerim, eğitimlerinden sonra bana yazarlar veya bir Reiki seansı için randevu alırlar ve bazen Reiki'yi doğru yapıp yapmadıklarından emin olmadıklarını sorarlar. Benim tavsiyem her zaman aynıdır: “Sadece pratik yapmaya başlayın”. Onlara bu ipuçlarını veriyorum. Sıklıkla bir veya iki hafta sonra bir teşekkür mesajı alıyorum çünkü bir kez kendileri üzerinde çalışmaya başladıklarında Reiki ile daha fazla bağ kurduklarını hissediyorlar. Şükürler olsun…

Uyumlandığınız zaman? Siz de yapabilirsiniz…

  1. Güne Reiki ile başlayın
  2. Reiki'yi arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşın. Bol bol pratik yapın, enerjiyi tanıyın
  3. Aylık workshoplarımıza katılın. Kendinizi güncellemek ve geliştirmek her zaman gelişim ve dönüşümünüz için en iyisidir. Uçsuz bucaksız bir okyanusta yüzerken desteğe ihtiyacınız oluyor.
  4. Rehberinizin ışığı çok önemlidir. Bunu enerjiyle çalışmaya başladığınızda net görüyorsunuz. Rehberiniz ömür boyu sizin destekcinizdir. Bir kere bağlandınız mı bağınız devam eder.

 

 

© 2023 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize sui@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page