Reiki Hakkında

Kimler Reiki Yapabilir?

Kimler Reiki Yapabilir?

Kısaca cevaplamam gerekirse EVET herkes Reiki öğrenebilir. (Reiki, Japonya'dan gelen uygulamalı bir şifa tekniğidir ve "kaynağın yaşam gücü" anlamına gelir.

Elle şifa bizim doğal yeteneğimizdir (birisi size sarıldığında veya elinizi tuttuğunda neden kendinizi daha iyi hissettiğinizi düşünmenizi istiyorum).

Tüm şifacılar yaşam enerjisini kullanabilirler, fakat tüm şifacılar reiki uygulayamaz. Reiki, enerji tıbbının özel bir şeklidir ve sadece ona inisiye olmuş kişiler tarafından yapılabilir. Herkes Reiki enerjisini uygulamak için uyumlanabilir ve bir kez uyumlandıktan sonra, hayatınızın geri kalanında reiki yaşam gücü enerjisini kullanabilirsiniz.

Reiki, öğrenmesi çok basit bir tekniktir ve kişinin daha önce şifa, meditasyon veya başka herhangi bir eğitim deneyimine sahip olmasına bağlı değildir. Hem genç hem de yaşlı, hayatın her kesiminden bir milyondan fazla insan tarafından başarıyla öğrenildi ve uygulanmaktadır. Öğrenmenin bu kadar kolay olmasının nedeni, bir şeyin öğretildiği olağan şekilde öğretilmemesidir. Reiki enerjisi ile çalışma yeteneği, Reiki dersi sırasında gerçekleşen uyumlama adı verilen bir süreçle öğretmenden öğrenciye basitçe aktarılır. Kişi bir uyumlama alır almaz Reiki yeteneğine sahip olur ve bundan sonra ne zaman kişi ellerini Reiki enerjisine bağlanmak niyetiyle kendi üzerine veya başka bir kişinin üzerine koysa, şifa enerjisi otomatik olarak akmaya başlayacaktır.

Herkes Reiki öğrenebilir. Her yaştan, etnik kökenden, sosyo-ekonomik statüden ve meslekten insanlara Reiki öğrettim.

Herkes gibi, rahatlamak, yeniden dengelenmek ve eski enerjik halinizi geri kazanmak için doğal bir yeteneğe sahibiz. Doğal şifa yeteneğiniz zaten içinizde. O her zaman vardı. Bizler sadece unuttuk… Reiki öğrenmek veya bir Reiki tedavisi almak, doğuştan gelen şifa yeteneğinizin kilidini açmanıza ve bütünsel şifanın başlayabilmesi için kendinizle derinden bağlantı kurmanıza yardımcı olur.

Reiki, Doğu Enerji Tıbbı geleneğinin bir parçasıdır ve günümüzde artık Batı’da hastanelerde bile yer bulmaya başlamıştır. Hemşireler ve gönüllüler eğitim ve uyumlama alıyorlar. Reiki, dünyadaki topluluklarda, sıradan insanlar ve tıp uzmanları tarafından hem alternatif hem de geleneksel şifa dünyalarında uygulanmaktadır.

REİKİ'ye ilk adım için burayı inceleyebilirsiniz. 

Neden Reiki Öğrenmelisiniz?

Sağlığınızı ve zindeliğinizi kendi ellerinize almanın pratik bir yolunu öğrenmek için reiki öğrenebilirsiniz. Enerjiyi nasıl hareket ettireceğinizi ve enerji sistemlerini nasıl etkileyeceğinizi öğrenerek, bu bilgiyi kendi sağlığınızı ve sevdiklerinizin sağlığını iyileştirmek için kullanabileceksiniz.

Her toplulukta şifacıların aktif varlığını sürdürmek önemlidir ve reiki öğrenmek, dünyayı daha sağlıklı, yaşamak için daha olumlu bir yer haline getirmeye yardımcı olurken aynı zamanda yakın arkadaşlarınızı, sevdiklerinizi ve ailenizi doğrudan şifalandırmak için dünyadaki diğer doğal şifacılara katılmaktır.


İlginizi Çekebilir

Kirlian Fotoğraf Tekniği

Seans Başvurusu Yap

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page