Reiki Hakkında

Kendi Üzerimde Reiki Yapabilir miyim?

Kendi Üzerimde Reiki Yapabilir miyim?

Kendi üzerimde Reiki yapabilir miyim? Sorusuna peki o zaman daha iyi hissetmek ister misin? Diye bir soruyla başlamalıyım. Daha fazla duygusal dengeye, zihinsel netliğe ve ilişkilerinde daha fazla uyuma sahip olmak ister misiniz?

Kendi kendinize Reiki yapabileceğinizi ve bu durumları deneyimleyebileceğinizi mutlaka biliyorsunuz. Bilmiyorsanız da bu yazımda bunu net bir şekilde öğrenmiş olacaksınız.

Reiki, fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal dengeyi korumanıza yardımcı olan doğal bir şifa sistemidir. Öncelikle ilk okuduğunuz makalem bu ise kısaca bilgi vermek istedim.

Reiki'yi kendi kendinize uygulayabileceğinizi okumak şaşırtıcı olabilir. Bütünsel dengeyi korumanıza yardımcı olacak basit bir uygulamalı şifa tekniği öğrenebileceğiniz fikri çok uzak görünebilir. Daha önce bir reiki şifa seansı almış olabilirsiniz, bu nedenle Reiki enerjisini almanın kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olduğunu bilirsiniz. Kendi üzerinizde Reiki uygulamak da öyle ama biraz farklı bir şekilde.

Reiki'yi öğrenmeden önce, Reiki'yi kendi üzerimde uygulayabileceğimi bilmiyordum. Böylesine nazik, müdahalesiz, uygulamalı bir uygulamanın, düşünce ve hislerimde nasıl güçlü değişiklikler yarattığını merak ettim. Benim Rehberimin bana dediği gibi ‘Reikiden önce ve reikiden sonra hayat’…

Reiki'nin faydalarını deneyimlediğim için günlük kendi kendine Reiki uygulamasına devam ettim. Umarım siz de yaparsınız. Her gün olamasa da olabildiğince sık.

Reiki uygulamasının bana yardımcı olduğu ilk beş şey:

  1. Yaşam zorlukları sırasında duygusal ve zihinsel istikrar.
  2. Kendimle günlük bir bağlantı ve parçası olduğum benliğimden daha büyük bir ilahi benlik.
  3. Fiziksel ağrı ve sızılardan kurtulma.
  4. Karar vermem gerektiğinde sezgisel rehberlik.
  5. Gece yarısı uyanırsam tekrar uykuya dalma yeteneği.

Kendi üzerinize Reiki açtığınızda, fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal deneyimleriniz hakkında bilgi edinirsiniz. Örneğin, bir baş ağrınız olabilir ve kendi kendinize Reiki uygulamanız sırasında neden baş ağrınız olduğunu görebilir ve ardından onu rahatlatmak için gerekli yaşam tarzı düzenlemelerini yapabilirsiniz. Egzersiz yapabilir, yürüyüşe çıkabilir veya dinlenebilirsiniz. Reiki'yi kendi üzerinizde uygulamak heyecan verici ve güçlendiricidir.

Kısacası Reiki sizin içindir… Şifa oldu…


İlginizi Çekebilir

Kirlian Fotoğraf Tekniği

Seans Başvurusu Yap

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page