Reiki Hakkında

Reiki Işığını Takip Etmek

Reiki Işığını Takip Etmek

Reiki Üstatları olarak, Reiki enerjisine odaklanmamız ve yaptığımız her şeyde onu bir güçlendirme ve rehberlik kaynağı olarak kullanmamız önemlidir. Bunu yaparak, seçtiğimiz yolu onurlandırıyor ve sağladığı faydalı kaynaklardan da yararlanıyoruz.

Reiki ışığına bakıp onu kaynağa kadar takip etmeye çalıştığımızda, temel doğamız arınır ve farkındalığın daha yüksek boyutlarına alınırız. Bu, etkileşimde bulunduğumuz herkes için iyileştirici ve canlandırıcı bir şekilde sorunlarımızı çözmemizi ve hayatımızı giderek artan bir etkinlikle yaşamamızı sağlar.

Reiki'nin inanılmaz enerjisine erişebildiğimiz ve sağladığı bol miktarda hayat veren faydaları alabildiğimiz için gerçekten kutsanmış durumdayız, ancak bunu yapmayı seçmemiz önemlidir. Yüksek bilincin temeli özgür iradedir ve bu nedenle Reiki'nin sunduğu nimetlerden faydalanmak istiyorsak onlardan yararlanmayı seçmemiz gerekir. Hâlâ egolarımız olduğu için Reiki elimizdeki tek seçenek değil. Alt doğamız bizi Reiki bilgeliğinden gelmeyen bir şekilde hareket etmeye ikna edebilir, bu nedenle her zaman bu olasılığın farkında olmamız ve daha yüksek yolu seçmemiz önemlidir.

Ne zaman bir sorunla ya da sorunla karşı karşıya kalsanız, en iyi çözüm Reiki ışığına her zamankinden daha dikkatli bakmaktır. Tüm varlığınıza nüfuz etmesine ve sizin aracılığınızla tüm dünyaya yayılmasına izin verin. Bunu yaparak, tüm blokajlarınız, şüpheleriniz ve endişeleriniz, sınırlayıcı düşünce ve duygularınız parçalanacak ve uçup gidecek. Sadece şimdi yap!

Rehberlik kaynağı olarak egoyu bırakmayı ve Reiki ışığını takip etmeyi seçmek, başlamak için güven gerektirecektir. Ancak bunu yaparken, deneyim ve olumlu sonuçlar bunun akıllıca bir seçim olduğunu gösterecektir. Ve devam ettikçe, daha da yükseğe çıkacağız ve Reiki'nin sevgi dolu enerjisinden gelebilecek iyiliğin bir sınırı olmadığının bilincine gireceğiz.

Bu yolu takip edeceksek, enerjisini kullanmayı seçen herkesle çalışmaya açık olan Reiki enerjisi örneğini kullanmalıyız. Reiki tüm insanları onurlandırıyorsa, bizim için de aynısını yapmak önemlidir. Bu nedenle, diğer Reiki Üstatlarına karşı olumlu bir tutum içinde olmak her zaman önemlidir. Aksini yapmak, Reiki enerjisinin doğasına aykırı olmak ve Reiki'nin amacına ulaşmasını zorlaştırmaktır. Sonuçta, kendimiz ve diğer Reiki Üstatları arasında uyum yaratmaya çalışmazsak, o zaman danışanlarımızın yaşamlarına ve dünya insanlarına uyum getirmeyi nasıl bekleyebiliriz?

Reiki enerjisini rehberimiz olarak kabul edersek, uygulanan Reiki'nin soyu, okulu veya türü ne olursa olsun, hepimizin aynı takımda olduğumuzu düşünmek önemlidir. Hepimiz, kendimizi ve başkalarını iyileştirmek olan Reiki'nin amacını yerine getirmek için çalışıyoruz.

Reiki, birbirimizi iyileştirmemize ve gezegenimizin karşılaştığı ciddi sorunları ve zorlukları çözmemize yardımcı olacaksa, Reiki Üstatlarının birbirlerine karşı olumlu bir saygı duymaları ve birlikte uyum içinde çalışmaları önemlidir. Ancak o zaman, dünya insanlarına barış ve esenlik getirmek için gezegenimizin ihtiyaç duyduğu pozitif dönüşüm dalgasını yaratmak için gerekli şifa enerjisini kanalize etmek mümkün olacaktır. Ayrıca, yalnızca iyi bir örnek oluşturarak başkalarının Reiki'yi bir şifa yöntemi olarak tanıtırken bizi ciddiye almasını bekleyebiliriz.

Unutulmamalıdır ki, biri bizi rahatsız ediyorsa ve o kişi hakkında olumsuz şeyler söyleme gereği duyuyorsak, bu genellikle kendimize yönelik memnuniyetsizliğimizi bir başkasına yansıttığımız anlamına gelir. Kendimizi böyle bir şey yapmak isterken bulursak, herhangi bir şey söylemeden veya yapmadan önce durup kendi hayatımıza ve ayrıca bizi gerçekten rahatsız eden şeyi görmek için kendi içimize bakmamız önemlidir. Son zamanlarda işimizde veya özel hayatımızda bizi sıkıntıya sokan istenmeyen bir sonuçla karşılaştık mı? Ve içimizde, diğer kişide gördüğümüze inandığımız şeye benzeyen parçalarımız var mı? Bu tür bir iç gözlem yapmak cesaret ve ne olursa olsun kendimizi iyileştirmek için samimi bir istek gerektirir. Kendimize karşı dürüst olursak, çoğu zaman bir şeylerin bizim için iyi gitmediğini ve başkalarında gördüğümüz aynı sorunların kendi içimizde olduğunu fark ederiz. Durum buysa, sıkıntımızın gerçek nedeni bu olduğundan, bu sorunları kendi içimizde iyileştirmek için gerekli adımları atmak önemlidir. Ayrıca, başkalarını iyileşmeleri gerektiğine ikna etmek çoğu zaman zor olsa da, kendimizi iyileştirme sorumluluğumuzun yanı sıra yeteneğe de sahip olduğumuzu anlamak önemlidir.

Başkalarına yönelik olumsuz yansımalarımızı kendi derin şifamıza dönüştürebildiğimizde, daha yüksek bir bilinç düzeyine girmiş olacağız ve kendi iyileşme hızımız hız alacaktır. Ayrıca içimizdeki yansıtma mekanizmasını bozarak, hayatımızdan muazzam bir yük kalkmış olacak ve yeni ve harika bir özgürlük duygusu yaşayacağız.

Bu şifa seviyesini kabul etmenin ödülleri büyüktür ve kendi yaşamımızda birçok faydayı deneyimlemenin yanı sıra, gezegenin iyileşmesine de önemli ölçüde katkıda bulunacağız; kendi titreşimimizi yükselttiğimizde, dünyadaki koşulların titreşimini de yükseltiriz! Bu derin şifa, yaptığımız şifa çalışmasının kalitesi ve öğrencilerimize sunduğumuz öğretim düzeyi üzerinde de olumlu bir etkiye sahip olacaktır.

Reiki sonsuz bir kaynaktan geldiği için, daha yüksek seviyelerde şifa deneyimlememiz ve kanalize ettiğimiz Reiki enerjisinden yararlanmamız her zaman mümkündür. Bu sadece, bize gelen Reiki enerjisinin akışına bakmak ve bir sonraki adıma, bir sonraki derse, bir sonraki şifa düzeyine bizi güçlendirmesine ve yönlendirmesine izin verme meselesidir. Reiki'nin güzelliği ve harikası size daha büyük sevgi, huzur ve neşe deneyimleri sunsun.


İlginizi Çekebilir

Kirlian Fotoğraf Tekniği

Seans Başvurusu Yap

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page