Reiki Hakkında

Reiki ile Geçmişi İyileştirme

Reiki ile Geçmişi İyileştirme

Hikayelerimiz , mitlerimiz çoğu zaman bizi tanımlayan şeyler olabilir. Hayattaki yeni yollara açılan köprülerimiz olabilirler ve yaşamak istediğimiz hayatın blokajları

olabilirler. Kadının asla aşkı bulamadığı, paranın her zaman bir engel olduğu aile efsanesi. Aile hikayeleri derinlere inebilir, sanki kanımızdan, duyusal hafızamızdan geçmiş gibi gelir.

Aynı zamanda geçmişimizin hikayelerini de beraberimizde taşıyoruz. Kötü biten ilişki, asla iyileştiremediğimiz ebeveyn sorunları. Bu hikayeleri derinlere taşıyoruz, bazen onlara değer veriyoruz, çünkü bizi eşsiz hissettiriyorlar, bize yaşam ormanında işaretlerimizi veriyorlar.

Herhangi bir şifa yolculuğunun bir kısmı, bizim yaşam kesitimiz ve başka birinin yaşam kesitinin kalıntısının ne olduğunu ortaya çıkarmaya başlıyor. Yanımızda taşıdıklarımız, artık bizim olmayan, aslında hiç olmamış olabilir. 

Bazen kendi kendini iyileştirmenin en zorlu kısmı geçmişle hesaplaşmaya çalışmak olabilir - ne oldu, neden oldu? Burada ki sınavın neydi? Çoğu zaman bir sınav vardır. İster daha fazla kendini korumayla ilgili olsun, ister ayırt etme gücüyle, ister teslim olmayla, ister temel gücümüzü bulmayla ilgili olsun. Sınavımız her zaman orada ve bizi bekliyor.

Bazen tüm bu "iş" gibi hissettiren şeyi yapmış olabiliriz. En derinliklerimizde gezeriz,ararız, geçmişimizle hesaplaşmaya çalışırız, bugüne kadar belki geçmişimizle yaşadık, sorguladık ve şimdi onları bırakmanın, salıvermenin özlemini çekiyoruz. Ama yine de gitmiyorlar. Derin bir hücresel düzeyde kalıyorlar ve bir zamanlar bize zarar veren ve hala sıkı sıkıya bağlı olan bir geçmişin işleyişi tarafından kapana kısılmış hissediyoruz.

Geçmişimizi arındırmanın ve gücümüzü geri kazanmanın birçok yolu var. Şifa Paylaşım Çemberi çalışmasında genellikle bu geçmiş hikayeler paylaşılır ve tanık olunur. Hikâyelerimiz, acımız kutsal bir mekanda tanık olduğunda, acımız tutulur, paylaşılır ve aynı zamanda dönüştürülür. Çoğu zaman bu olayların yankısını bu kadar uzun süre içimizde tek başımıza taşımış olmamız, en çok tüketen şey olmuştur.

Şifa Paylaşım Çemberleri bu yıl tekrar başlayacak. Bunun yanında bu alanda bire bir şifalar çalışmaları da sunuyorum. Belirli bir olaya bakacağız hayatınızda, belki de geçmiş bir ilişki ve orada ne olduğu ortaya çıkacak. Çözülmemiş ne kaldığını ve bunun sizi nasıl hissettirdiğini göreceğiz. Belki de hayatınızda bir şekilde bir blokaj veya kronik bir hastalık olarak tezahür etti... Ruhun rehberliği ile kutsal, tutulan bir mekandaki o olayı derin meditasyonda tekrar ziyaret edeceğiz ve olayların farklı bir hal almasını istediğiniz noktaya geldiğimizde, aktif rüya yoluyla o yeni sonu ellerimizle yazacağız. Ruhun ve Rehberlerinizin bize önderlik etmesi ve bunu yaparken, bu durumda gücünüzü geri alacağız. Ve kaybolmuş, aldatılmış, incinmiş, kararsız, kızgın, eve dönmekten korkmuş hisseden o parçanıza izin vereceksiniz.

Her seansta iyileştirmek istediğiniz bir hikayeye bakacağız.


İlginizi Çekebilir

Kirlian Fotoğraf Tekniği

Seans Başvurusu Yap

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page