Reiki Hakkında

Migren Tedavisi için Reiki

Migren Tedavisi için Reiki

Biraz Reiki, Uykusuzluk, Migren Hakkında Konuşalım.

Günümüzde stres ve fazla çalışma migrene neden olabilir. Derin düşünce, iç gözlem, huzur, rahatlama ve salıverme için zamanın yanı sıra uykudan da yoksunuz. Devam eden stres sinir sistemimizi etkilemeye ve onu aşırı yüklemeye başlar. Şimdi ilaçlarla migreni bastırmaya çalışıyoruz, ama aslında altta yatan neden hala orada olduğu için sorunu maskeliyoruz. Şimdi yardımcı olabilecek bir şeyimiz olabilir.

Reiki hakkında konuşmaya başlamadan önce, migrenlerine yardımcı olma fırsatı bulduğum birkaç vakadan bahsedelim. Genç bir danışanım migren şikayeti ile bana geldi ve ona bu migrenlerden ne sıklıkla muzdarip olduğunu sordum. Cevabı yaklaşık iki veya üç ayda birdi ve bu migrenler birkaç saatten birkaç güne kadar sürebiliyordu. Ben de ona Reiki şifa senası uyguladım.Daha iyi hissettiğini ve daha rahat olduğunu söyledi senasın ardından. Bir gün beni aradı ve Reiki birinci seviye eğitimine katılmak istediğini söyledi. O gün eğitimin sonunda, migrenin bütün gün beyninin içinde olduğunu ve zor konsantre olduğunu söyledi. Bunu bana neden daha önce söylemediğini sordum. Sınıfı rahatsız etmek istemiyordu. Ben de ondan Reiki masasına oturmasını istedim ve ellerimi başının iki yanına koydum. Stresin vücuttan çıkışını izlemek inanılmaz bir duyguydu. 5 dakika içinde ona nasıl hissettiğini sordum ve migrenin tamamen geçtiğini söyledi. Birkaç hafta sonra bana migrenin bir daha geri gelmediğini söyledi. Birkaç ay sonra bana aynı şeyi söyledi ve bir yıl sonra bile cevap aynıydı şükürler olsun....

Bir sonraki vakam, hayatında aşırı stres yaratan birçok sorunu olan bir kadınla ilgiliydi. Ona sordum: “Dünyanın sorunlarını omuzlarına alma sorumluluğunun neden sende olduğunu düşünüyorsun?” Cevabı, kimsenin umurunda olmadığı için bir şeyler yapması gerektiğini hissettiğiydi. Ona, herkesin kendi alanından sorumlu olduğunu, tavsiyesini verdim.Cevabı şuydu: "ama dünya batıyor ve bizim gezegenimize yardım etmemiz gerekiyor." Haklısın dedim ama tüm gezegen tek bir kişi tarafından kurtarılamaz. Bu gezegendeki tüm insanlar üzerine düşeni yapmalıdır. Ne demek istediğimi anladı. Daha sonra rahatlatıcı enerjiyi yoğunlaştırmak için Reiki kullanarak bir meditasyon yaptık ve migreni onu terk etmeden önce birkaç seans sürdü. Ondan sadece iki ay sonra haber aldım ve hala harika gidiyordu.

Bu iki durumdan stresin vücuttan atılabileceğini görebilirsiniz, ancak burada dikkate alınması gereken başka bir şey var. Stresimiz çok yüksek olduğunda, şu anda nerede olduğumuza dair bir öz analiz yapmamız gerekir. Bir parça kağıt ve kalem alın ve hayatınız hakkında her şeyi yazmaya başlayın.

Bunu art arda iki hafta boyunca yazmanızı takip etmenizi öneriyorum. Sonra bir model göreceksiniz ve daha sonra ne yapmak istediğinize karar vermek size kalmış olacak. Benim önerim, stres seviyenizi etkileyen her şeyi ortadan kaldırmaktır. İşinizi sevmiyorsanız, belki de iş değiştirmeniz gerekebilir. Ya da zihinsel kayıtlarınızda değişiklik yapmanız gerekebilir. Bazen küçük bir değişiklik enerjinizi yükseltecek ve kendinizi daha iyi hissetmeye başlayacaksınız ya da belki de cevap yeni bir meslek öğrenmek için okula geri dönmek olacaktır. Bu konuda yeterince olumlu düşünce varsa, bu yeni eklenen olumlu stresi alabileceksiniz ve yakında değişikliği yapacaksınız ve eski işin stresi eriyip gidecek.

Diğer bir seçenek ise profesyonel bir Reiki Master/Öğretmeniyle görüşerek size yardım edip edemeyeceğini görmektir. Sakin bir ortamda rahatlayabilmenin faydası, enerji alanınızı değiştirmek için harikalar yaratır. Alanınız artmaya başlayınca her şey değişecek.


İlginizi Çekebilir

Kirlian Fotoğraf Tekniği

Seans Başvurusu Yap

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page