Reiki Hakkında

Karuna Reiki Nedir?

Karuna Reiki Nedir?

Karuna Reiki'nin birçok harika özelliğinden biri, ruhsal rehberliği ayırt etme yeteneğimizi artırma potansiyelidir. Bu, yeni, etkili şifa teknikleri geliştirmeye yardımcı olmak için çok değerli olabilir.

Bildiğimiz gibi, Reiki ruhsal olarak yönlendirilen yaşam gücü enerjisidir. Karuna Reiki'nin bir tedaviye entegrasyonu, belirli bir duruma özgü olabilecek teknikleri iletmek ve yol gösterici enerjiler için yeni kanalların etkinleştirilmesine yardımcı olur. Yeni teknikleri uyguladıktan sonra, çoğu durumda kullanılabilecekleri şekilde gelişirler. 

Bir Karuna Reiki Ustası , Karuna Reiki Düzeylerine uyumlanmış ve bir Karuna Reiki Şifacısı olan kişidir. Bir Karuna Reiki Ustası genellikle uyum için daha ileri giden bir Karuna Reiki şifacısıdır. Reiki Üstatları Reiki Büyük Üstatları tarafından uyumlandığı gibi, Karuna Reiki Üstatları da aynı zamanda Karuna Reiki Büyük Üstatları olan Reiki Büyük Üstatları tarafından uyumlanır. Karuna Reiki Master olarak uyumlandığında, Karuna Reiki Şifası, uzağa Reiki uygular ve bir kişiyi Karuna Reiki'nin çeşitli derecelerine uyumlayabilir.

Karuna Reiki'nin Usui Reiki'den farkı nedir?


Usui Reiki, Reiki Şifası ve Reiki Uyumlamaları için kullanılabilecek 3 temel Reiki Sembolü ve 1 Ana Sembole sahipken, Karuna Reiki, Reiki Şifası ve Reiki Uyumlamaları için kullanılabilecek bazı ek sembollere sahiptir. Karuna Reiki Ustalarına, Karuna Reiki Şifacılarını uyumlamaları için semboller verilir. Karuna Reiki, genel fiziksel bozuklukların ötesinde sorunları iyileştirebilecek çok güçlü sembollere sahiptir. Geçmiş yaşam deneyimlerini, çocuk istismarı sorunlarını, psişik ve doğaüstü olumsuz sorunları tedavi etmek mümkündür. Bir veya iki Karuna Reiki Sembolü, her türlü olumsuzluğu gidermek ve insanları, evleri, ofisleri ve daha fazlasını arındırmak açısından çok güçlüdür. Herhangi bir Usui Reiki Şifacısı, Karuna Reiki Uyumlamasına rağmen, herhangi bir kapsamlı eğitim gerektirmeden bir Karuna Reiki Şifacısı olabilir.

Karuna Reiki Ustalarının Yetenekleri


Bir Karuna Reiki Ustası Usui Reiki'nin yanı sıra Karuna Reiki'nin teorik ve pratik bilgisinde tipik olarak sağlamdır, böylece öğrencilere sorunsuz bir şekilde rehberlik edebilir. Karuna Reiki Ustaları ayrıca öğrencilere Karuna Reiki'nin ne olduğu ve nasıl kullanılması gerektiği ile ilgili bilgilerle birlikte tarih, soy, etik vb. konularda bilgi vermekle yükümlüdürler. Karuna Reiki Ustaları, uzaktaki hastalara Uzak Reiki uygulayabilir, Psişik Cerrahi yapabilir, Çakraları Arındırır ve Şarj Edebilir, Auraları Arındırabilir ve diğer gelişmiş Reiki Şifa uygulamalarını yapabilir ve öğrencilerine olduğu kadar hastalarına da Ruhsal Rehberlik sağlayabilirler. Ancak Usui Reiki, buna ek olarak, Karuna Reiki Masterlar, özellikle negatif enerjiler ve geçmiş yaşam sorunları ile ilgilenenler olmak üzere, ileri tedaviler uygulayabilir.

Reiki Uyumlamaları


Karuna Reiki Ustalığı, birçok soyda bir Karuna Reiki Büyük Ustası (Kıdemli ve Uyumlanmış Karuna Reiki Öğretmeni / Ustaları) tarafından Uyumlanarak elde edilebilir. Reiki Şifacıları, herhangi bir zamanda Karuna Reiki Şifacısı ve Karuna Reiki Ustası olmak için uyumlamalar alabilirler. 

Detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


İlginizi Çekebilir

Kirlian Fotoğraf Tekniği

Seans Başvurusu Yap

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page