• 05413095582
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Reiki Blog Yazıları

Suimaster Uluslararası Enerji Bilgi Bilimleri Akademisi Kozmik Enerji Okulu

İmara Reiki Nedir?

İmara Reiki Nedir?

Imara Reiki, farkında olmadan bastırdığımız sorunlar üzerinde çalışır. Barton Wendel ve kardeşi Geffery Wendel tarafından Kanalize edilmiştir. Imara, diğer Reiki formlarına kıyasla muazzam titreşimsel enerji seviyesinde çalışan bir Reiki formudur. Imara ‘daha fazla’ dolayısıyla daha fazla Reiki anlamına gelir.

Imara Reiki'nin Enerji Seviyesi Usui Reiki gibi Reiki formları 3. Boyut enerjisi olarak kabul edilirken Karuna Reiki 4. Boyut enerjisi olarak kabul edilir, ancak Imara 5. Boyut Reiki olarak bilindiği için en yoğun olarak kabul edilir.Bu da demek oluyor ki Imara Reiki, yüksek titreşimli bir şifa yöntemidir. Olumlu, odaklanmış niyet, enerjiyi almanıza büyük ölçüde yardımcı olur. Imara, dengeleyici enerjileri dağıtmak için gerektiği kadar yavaş veya hızlı akar. Imara ile çalışırken yükselmiş üstadlar,melekler ve rehberlerle güçlü bağlantlar kurmak mümkün. Nasıl olduğunu anlamadan enerji ile çalışırken kendimi çok farklı alemlerde bulurum.

Imara Reiki, geçmiş yaşam sorunlarını iyileştirme ve ayrıca duygusal, fiziksel veya ruhsal travmalardan muzdarip insanlar için bastırılmış sorunları iyileştirme yeteneği ile bilinir.

Enerji, geçmişteki olumsuz deneyimlerin, eylemlerin ve karmanın psikolojik etkilerini azaltmayı ve iyileştirmeyi amaçlar. Bu, Imara Reiki enerji şifa tedavisinden geçtikten sonra geçmiş yaşam sorunlarının çözüldüğü anlamına geliyor.

Reiki Master, daha yüksek varlıklarla ve geçmiş anılarla çok güçlü bir ruhsal bağlantı oluşturabilir.

Duygusal, zihinsel ve fiziksel tıkanıklıkları giderir. Engellenmeye meyilli sorunlu çakralar üzerinde çalışmak çok etkilidir.

Çocukluk travmalarını serbest bırakır.

Manevi ve kişisel büyüme ve gelişmeyi artırır.

Aura'dan gelen olumsuz titreşimler temizlenir.

Kişi karma dersleri almaya başlar ve kabuslarda ve rüyalarda karmayı fiziksel gerçeklikten çok daha kolay siler.


Sui Master Akademi

Uluslararası Enerji
Bilgi Bilimleri Akademisi
SuiMaster Akademi
Kozmik Enerji Okulu

Tel: +90 (541) 3095582
Mail: bilgi@suimaster.com

Sui Platinum Dünyası

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page