Reiki Hakkında

Reiki 2 Nedir?

Reiki 2 Nedir?

Reiki 2.Seviye, çakraları daha da açtığı ve bedenlerinizdeki enerji akışını arttırdığı için 1.Seviyeden daha süptil ve daha yüksek bir titreşimdir. Çoğunlukla zihinsel - duygusal bedenler ve hayatta ilerlemeniz ve ilerleyebilmeniz için temizlenmesi veya çözülmesi gereken alanlar üzerinde çalışır. Aynı zamanda ruhsal gelişiminizin hızlanmasını da kolaylaştırabilir.

Reiki 2.Seviye, uygulayıcı seviyesi olarak bilinir, yani isterseniz Reiki enerjisini ve tekniklerini müşterilerinize uygulamak için donanımlı ve nitelikli hale gelirsiniz. Reiki 2. Seviyede uzaktaki bir kişiye Reiki'yi nasıl göndereceğinizi öğrenirsiniz ve enerjiyi güçlendirmek için kadim sembollere uyumlanır ve sembolleri nasıl kullanacağınız konusunda ustalaşırsınız.

Uzaktan şifanın geçerliliği üzerine yapılan sayısız deneye dayanarak, aynı odada tedavi edilen kişi kadar etkili olduğu kanıtlanmıştır.

Dünyayı atom altı düzeyde inceleyen Kuantum fiziği ile ilgili bilim adamları, parçacıkları ikiye böldükleri deneyler yaptılar; bir tanesini 500 km uzağa gönderdiler ama hala odada olan birini değiştirdiklerinde diğeri de aynı anda tepki verdi. Bu, hala bir şekilde bağlı olduklarını doğruladı, bu yüzden mesafe önemli değildi. Einstein buna "Uzaktan ürkütücü hareket" demiştir. Aynısı, kişinin tedavi sırasında aynı odada olması gerekmediği ve etkilerini bulunduğu yerden hissedeceği uzaktan şifa için de geçerlidir.

Reiki 2. Seviyede neler öğrenirsiniz:

Güç sembolü

Zihinsel ve duygusal sembol

Uzaktan şifa için kullanılacak mesafe sembolü

Gelişmiş tedavi teknikleri

Yüz yüze iletişim

Kendi şifa uygulamanızı kurmak

Ve dahası….


İlginizi Çekebilir

Kirlian Fotoğraf Tekniği

Seans Başvurusu Yap

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page