• 05413095582
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Reiki Blog Yazıları

Suimaster Uluslararası Enerji Bilgi Bilimleri Akademisi Kozmik Enerji Okulu

Reiki 2 Nedir?

Reiki 2 Nedir?

Reiki 2.Seviye, çakraları daha da açtığı ve bedenlerinizdeki enerji akışını arttırdığı için 1.Seviyeden daha süptil ve daha yüksek bir titreşimdir. Çoğunlukla zihinsel - duygusal bedenler ve hayatta ilerlemeniz ve ilerleyebilmeniz için temizlenmesi veya çözülmesi gereken alanlar üzerinde çalışır. Aynı zamanda ruhsal gelişiminizin hızlanmasını da kolaylaştırabilir.

Reiki 2.Seviye, uygulayıcı seviyesi olarak bilinir, yani isterseniz Reiki enerjisini ve tekniklerini müşterilerinize uygulamak için donanımlı ve nitelikli hale gelirsiniz. Reiki 2. Seviyede uzaktaki bir kişiye Reiki'yi nasıl göndereceğinizi öğrenirsiniz ve enerjiyi güçlendirmek için kadim sembollere uyumlanır ve sembolleri nasıl kullanacağınız konusunda ustalaşırsınız.

Uzaktan şifanın geçerliliği üzerine yapılan sayısız deneye dayanarak, aynı odada tedavi edilen kişi kadar etkili olduğu kanıtlanmıştır.

Dünyayı atom altı düzeyde inceleyen Kuantum fiziği ile ilgili bilim adamları, parçacıkları ikiye böldükleri deneyler yaptılar; bir tanesini 500 km uzağa gönderdiler ama hala odada olan birini değiştirdiklerinde diğeri de aynı anda tepki verdi. Bu, hala bir şekilde bağlı olduklarını doğruladı, bu yüzden mesafe önemli değildi. Einstein buna "Uzaktan ürkütücü hareket" demiştir. Aynısı, kişinin tedavi sırasında aynı odada olması gerekmediği ve etkilerini bulunduğu yerden hissedeceği uzaktan şifa için de geçerlidir.

Reiki 2. Seviyede neler öğrenirsiniz:

Güç sembolü

Zihinsel ve duygusal sembol

Uzaktan şifa için kullanılacak mesafe sembolü

Gelişmiş tedavi teknikleri

Yüz yüze iletişim

Kendi şifa uygulamanızı kurmak

Ve dahası….


Sui Master Akademi

Uluslararası Enerji
Bilgi Bilimleri Akademisi
SuiMaster Akademi
Kozmik Enerji Okulu

Tel: +90 (541) 3095582
Mail: bilgi@suimaster.com

Sui Platinum Dünyası

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page