Reiki Hakkında

Duygusal Bağ Kesme

Duygusal Bağ Kesme

Bugün birçoğunuz için birbiri ardına bir ilişkilerimiz sona eriyor ve kendinizi duygusal olarak daha incinmiş ve hayal kırıklığına uğramış olarak buluyoruz. Ve çoğu zaman kendinizi şu soruları sorarken de buluyorsunuz… “İlişkilerim neden devam edemiyor”, “Bunu hak edecek ne yaptım bilmiyorum”, “Belki de harika bir ruh eşini hak etmiyorum” gibi gibi bu liste uzar da uzar…

Bu kelimeler veya soruların size tanıdık geldiğine eminim. Ben, bugünün dünyasında çoğunuzun bu cevapları aradığına inanıyorum. Size sadece cevapları değil, ihtiyaç duyabileceğiniz doğru bakış açısını da sağlayabileceğimi güvenle söyleyebilirim. Çektiğiniz ilişkilerin, çekmeye devam ettiğiniz şeyin eksikliğinin sahip olduğunuz beklentilerin titreşim frekansında olduğunuz sizin gerçeğiniz. Birçoğunuzun ilham verici, anlamlı ve neşeli ilişkiler yaratmayı dört gözle beklediğinizi anlıyorum, ancak geçmiş ilişkilerinizden çok fazla “Yük ve Kalıntı” var. Kalplerinizdeki yaraları iyileştirmek ve zihninizdeki dağınıklığı temizlemek önemli ve bu Duygusal Bağ Kesme ile mümkün olabilir. Duygusal Bağ Kesme tekniği, affetmenize ve acı dolu geçmişi bırakmaya istekli olmanıza yardımcı olur. Ayrıca, gerçekten hak ettiğiniz bir hayatı yaratmak için kendinize âşık olmanız için bir fırsat haline gelir.

Duygusal Bağ Kesme Nasıl Çalışır?

Biz insanlar çok tuhaf yaratıklarız, tepkilerimizin ve davranışlarımızın kabul edilebilir olduğunu bilmemiz gerekiyor öncelikle. Ama aynı zamanda, gerçekten sevmek veya anlamlı ilişkiler kurmak istiyorsak, nasıl affedeceğimizi öğrenmemiz gerektiğini de anlamalıyız. Duygusal bağ kesme, tamamen affetme kavramıyla ilgili. Duygusal bağ kesme tekniği aracılığıyla, bağışlama sürecine başlamanın bir yolunu bulmanızda size rehberlik ediyor olmaktan son derece mutluyum; eğer biri sizi incittiyse ya ihanet etmiştir ya da kalbinizi kırmıştır. İşte tüm bu süreçte güveni ve aslında kalbinizi kime açmanız gerektiğini öğreneceksiniz. Ve bu farkındalık, seanslarımız aracılığıyla mutlaka size gelecektir.

Affedici insanların daha iyi ilişkilere sahip olma eğiliminde olduklarına, daha mutlu, daha iyimser hissettiklerine ve daha fazla psikolojik esenliğe sahip olduklarına güçlü bir şekilde inanıyorum Duygusal bağ kesme, geçmişteki hatalar, mutsuzluklar ve size haksızlık ettiğini düşündüğünüz kişiler hakkında olumsuz olmanın kolay olduğu konusunda size bir fikir verir. Ancak kendinize ve geçmişinize, kabullenme ve büyüme deneyimlerinin ışığında bakmak çok daha şifalıdır. Duygusal bağ kesme, bilinçaltınızdan geçmişinizin bir hata olmadığı farkındalığını verir. Şunu asla unutmayın yapabileceğiniz tek hata, kendi hatalarınızdan ders almamaktır.


İlginizi Çekebilir

Kirlian Fotoğraf Tekniği

Seans Başvurusu Yap

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page