Reiki Hakkında

Reiki İhtiyacın Olanı Verir

Reiki İhtiyacın Olanı Verir

Başkalarıyla ve kendinizle olan ilişkinizde daha fazla uyum ve daha iyi bir anlayış mı arıyorsunuz? Kariyerinizde daha fazla netlik mi istiyorsunuz? Yoksa daha bolluk ve bereket içinde yaşayabilmek için daha iyi hissetmek mi istiyorsunuz? Böyle ihtiyaçlarım olduğunu bilmiyordum ama diğer insanların kendilerini daha iyi hissetmelerine yardımcı olmak istediğimi biliyordum. Düşüncelerimi Reiki ile tanışmamı öneren bir arkadaşımla paylaştım.

Kısa süre sonra Reiki'nin kendim ve başkaları üzerinde uygulaması kolay, doğal bir şifa sistemi olduğunu keşfettim.

İlk Reiki seansımdan sonra Reiki'ye âşık oldum. Böyle nazik, müdahalesiz bir enerjinin nasıl bu kadar güçlü duygusal, zihinsel, ruhsal ve fiziksel değişiklikler yaratabileceğini merak ettim. Ve gittikçe enerji sistemlerinde derinlere inmeye başladım. Reiki, öz farkındalığımı artırdı ve beni kendimle ve başkalarıyla ilişki kurmanın harika yeni bir yolu ile tanıştırdı.

Ve başladığım günden beri Reiki'nin öğrencilerimin ve bire bir tedavi ettiğim kişilerin hayatlarını nasıl değiştirdiğine tanık olmaktan müthiş keyif alıyorum. Şükürler olsun… Ve sizin de hayatınızı da değiştirebilir. Bu değişikliklerin bir nedeni, Reiki'nin en derin ihtiyaçlarınızı karşılaması ve sizi gerçekten olmanız gereken yere yönlendirmesidir. Bu nasıl olur diye soruyorsanız devam ediyorum ?

Reiki, sizi kendinizle ve parçası olduğunuz asıl kendinizden daha büyük ilahi olanla derinden bağlar. Bu bağlantı sağlığınızı ve esenliğinizi artırır ve size nazik, huzurlu, istikrarlı olan gerçek doğanızı hatırlatır.

Bazen Reiki almadan, öğrenmeden veya uygulamadan önce neye ihtiyacınız olduğunu bilirsiniz. Bir sonraki kariyer hamleniz için daha fazla zihinsel netliğe ihtiyacınız olduğunu biliyorsunuz. Zorlu bir kişisel ilişkide daha fazla huzur yaşamak istediğinizi biliyorsunuz. Dengeyi oluşturmak veya sürdürmek için basit bir kişisel bakım uygulamasına ihtiyacınız olduğunun farkındasınız.

Diğer zamanlarda ihtiyaçlarınız net değildir. Sadece uyum kazanmanız gerektiğini biliyorsunuz. Ve Reiki'nin sihri yarattığı yer işte burasıdır.

Reiki, temel ihtiyacınızın yanı sıra yüzey ihtiyacınıza da erişmeye çalışır

Bir Reiki tedavisi sırasında zihinsel gevezeliğiniz azalır ? (en çok yakındığımız konu bu değil mi?). Zihniniz sakinleştiğinde, içsel bilgeliğinizle derinden bağlantı kurarsınız ve altta yatan ihtiyacınız netleşir. Kesinliğiniz, hangi ilişkinin devam edeceği veya biteceği, hangi işi kabul edeceğiniz veya reddedeceğiniz veya hangi egzersiz biçimini takip edeceğiniz etrafında büyür.

Bu iç görüler Reiki seansı sırasında veya seanstan haftalar sonra gerçekleşir. Bir seansa veya bir dizi seansa ihtiyacınız olabilir.

Aniden kariyer streslerini farklı bir şekilde görebilirsiniz. Karşılaştığınız ilişki zorluklarına rağmen, şimdiki anın mükemmel olduğunu yavaşça kabul edebilirsiniz. Fiziksel sağlığınızla ilgili sonuçları nazikçe bırakabilir veya yeni bir sağlık rejimine güçlü bir şekilde bağlı kalabilirsiniz.

Zihniniz çok meşgulken kendinizle olan bağlantınızı nasıl kaybederseniz, merkezi sinir sisteminiz aşırı çalıştığında da fiziksel dengesizlikler yaşayabilirsiniz. Yaralanma, bir türlü iyileşemeyen bir rahatsızlık, uykusuzluk, baş ağrıları, depresyon, kaygı ve yorgunluk gibi dengesizlikler insani deneyimimizin bir parçasıdır. Ancak çok uzun sürerse, normal işleyişinizi etkiler ve dolu dolu bir yaşam sürmenizi engeller. Bu yüzden Reiki'yi kendi üzerinizde uygulamak veya Reiki seansı bu dengesizlikleri düzeltmenize yardımcı olur.

Reiki zihninizi sakinleştirir, sizi kendinizle bağlar, bedeninizi derinden rahatlatır ve iyileşmenin gerçekleşmesi için en uygun ortamı yaratır. Derin gevşeme harika bir duygudur ve bütünsel dengeyi korumanız için temel bir gerekliliktir.

Reiki tedavisinin sağladığı gevşeme düzeyi, genellikle dengenizi yeniden sağlamak veya tedaviniz bittikten sonra sağlığınızı ve zindeliğinizi nasıl koruyacağınız konusunda size fikir vermek için yeterlidir. Tekrar hatırlatmalıyım, Reiki almakta olduğunuz diğer tedavileri değiştirmek yerine tamamlar!

Parçası olduğunuz zihinsel berraklık, kendinizle ve kendinizden daha büyük ilahi bağlantı ve Reiki'nin yarattığı sayısız sağlık şifası, çeşitli temel ihtiyaçlarınızı karşılar.

Reiki Birinci Seviye öğrencilerimle ilk söylediğim, başkalarına Reiki şifası uygulamaya başladığımda, başlangıçta beklentilerim, şüphelerim ve sonuçlara bağlılığım vardı. 17 yıllık uygulamadan sonra, şimdi Reiki'nin ihtiyaçlarınızı her zaman karşıladığına ve olmanız gereken yere sizi yönlendirdiğine sonsuz güveniyorum ve minnettarım...


İlginizi Çekebilir

Kirlian Fotoğraf Tekniği

Seans Başvurusu Yap

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page