• 05413095582
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Reiki Blog Yazıları

Suimaster Uluslararası Enerji Bilgi Bilimleri Akademisi Kozmik Enerji Okulu

Uzak Reiki Nedir ve Size Yardımcı Olabilir mi?

Uzak Reiki Nedir ve Size Yardımcı Olabilir mi?

Peki Uzak Reiki nedir? Size yardımcı olabilir mi ? Uzak Reiki, fiziksel olarak birbirimizden ayrıldığımızda desteklenmenizi sağlar. Farklı banliyölerde, eyaletlerde veya ülkelerde olabiliriz, ancak yine de dengeye geri dönebilirsiniz. Merak ediyor musun? ben de öyleydim. Peki bunu uygulamaya nasıl geldim?

1988'de Melbourne'de tanınmış bir Geleneksel Çin Tıp Uygulayıcısı olan Profesör Jerry Zhang için resepsiyonist ve bitkisel dağıtıcı olarak çalışıyordum. Bir gün işe giderken Dali Lama ve Howard Cutler'ın Mutluluk Sanatı'nı okumaya başladım . Bağlantılılık kavramına değinildi. “mmmm…bağlılık…ilginç bir kavram” diye düşündüğümü hatırlıyorum. Uzak Reiki'yi nasıl uygulayacağımı öğrenene kadar hepsi bu, bir kavramdı.

Kendi Uzak Reiki Yolculuğum

Reiki 2. Seviye (bkz.Reiki 2. Seviye) eğitimim boyunca , uzaktan Reiki'nin işe yarayıp yaramadığından emin değildim. Etkili olduğunu ancak Reiki Seviye İki'yi tamamlayana kadar anladım. Fiziksel olarak ayrı olmamıza rağmen, bir aile üyesini uzaktan destekleyebildim. Uzak Reiki tedavisinden sonra diş ağrısında azalma ve daha derin bir rahatlama bildirdiler.

2002'den beri Reiki öğrencileriyle, eyaletler arası veya yurtdışına taşınan hastalarla ve hareket kısıtlılığı nedeniyle bana ulaşamayan hastalarla çalışma ayrıcalığına sahibim. 300'den fazla öğrenciye uzaktan Reiki'yi nasıl uygulayacaklarını öğretmiş olmama rağmen, şimdiye kadar profesyonel uygulamada bunun hakkında geniş bir şekilde konuşmadım.

Şimdiye kadar neden Uzak Reiki hakkında konuşmadım?

2009'dan beri, profesyonel niyetlerimden biri Reiki'yi erişilebilir bir şekilde sunmak ve böylece birçok insanın ondan faydalanabilmesiydi. Uzak Reiki ile danışanları ve öğrencileri destekleyen deneyimlerimi paylaşırsam, Reiki'yi daha az erişilebilir kılacağını düşündüm. Varsayımlarım yanlıştı.

2020'de desteğe ihtiyacı olan ancak küresel pandemi nedeniyle bana ulaşamayan mevcut danışanlarıma ve Reiki'yi hiç denememiş ancak ekstra desteğe ihtiyaç duyan diğer danışanlarıma Uzak Reiki sunmaya başladım.

Uzak Reiki, yüz yüze Reiki ile tamamen aynı faydalara sahiptir .

Şu sebeplerden dolayı yüz yüze görüşemiyorsak bu mükemmel bir seçenektir:


Sui Master Akademi

Uluslararası Enerji
Bilgi Bilimleri Akademisi
SuiMaster Akademi
Kozmik Enerji Okulu

Tel: +90 (541) 3095582
Mail: bilgi@suimaster.com

Sui Platinum Dünyası

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page