Kozmik Enerji Hakkında

Meditasyonda Titreşiminizi Yükseltme

Meditasyonda Titreşiminizi Yükseltme

Titreşiminizi yükseltmek için hemen şimdi beş dakikanızı ayırın 

Rahatça oturun ve gözlerinizi kapatın. Hissettiğiniz gerilimi dağıtmak için birkaç derin, temiz nefes alın. Ardından, her nefes alışınızda ve nefes verişinizde AŞK kelimesini sessizce tekrarlayın, sevginin içeri girmesine ve dışarıya yayılmasına izin verin. Sadece nefes alın ve Sevgiyi hissedin. Her nefeste daha hafif ve daha mutlu olduğunuzu hissedin.

Elbette kendinizi beş dakika ile sınırlamanıza gerek yok; Bunu her gün yaparsanız, sağlığı iyileştirecek daha olumlu, yüksek titreşimli bir varlık hali yaratmaya yardımcı oluyorsunuz.

Sevgi veya Maneviyatın Üstünde Reiki seansları alarak onu başka bir seviyeye taşıyın. Reiki seansları ve eğitimleri, bilincinizi genişletmenize, Kaynak enerjisinin sevgi ve ışığının enerji alanınıza girmesine izin vermenize yardımcı olan ve negatif enerjiyi temizleme ayrıca uzak tutmanıza da yardımcı olur (bkz.Reiki Nedir? ).

Kendi titreşiminizi yükseltmek için çalışmaya başladığınız anda, pozitif, yüksek titreşimli sevgi, ışık, esenlik, bolluk ve mükemmel sağlık enerjisini çekmeye başlarsınız (bkz.Bir Işık). Sağlığı sağlamanın en iyi yolu budur ve çözülmesi gereken mevcut sağlık sorunlarınız varsa, önce kendi titreşiminizi yükseltmeye odaklanın ve ekstra yardıma ihtiyacınız varsa, nitelikli bir enerji şifacısı arayın. Enerji şifasının gücü sağlığınızı değiştirsin. Titreşim tıbbı, fiziksel bir bedenin işlevlerinin altında yatan süptil enerji alanlarıyla arayüz oluşturur. Aynı frekansa ayarlanmış herhangi bir şeyle rezonansa giren bir müzik aleti üzerindeki akortlu bir tele benzer rezonans frekansları fikrine veya belirli bir perdede şarkı söyleyen bir opera sanatçısının bir bardağı kırması fikrine dayanır. Bazı bilimler ve felsefeler, titreşim unsurlarını evrenin önemli bir parçası olarak kabul etmişlerdir. Bu yeni bilimleri Batı tıbbının dogmasıyla ilişkilendirmek zorlaşıyor. Tüm yaşam titreşir, canlı olan her şey hareket eder. Tüm renkler ve sesler hiçbir şeyin boş durmadığı bir frekansta titreşir, bu frekansların çoğu eski Mısır'da Hermes Trismegistus tarafından kaydedilmiştir. Antik yapıların bazı tasarımları aslında ses titreşimlerinin kalıplarıdır ve bu notalar çalındığında müziktir. Doğada her şey farklı frekanslarda titreşir. Aslında kuantum fiziği, evreni titreşen enerji dizilerinden başka bir şey olarak tanımlamıyor! Bilimsel araştırmalar, vücudumuzun farklı bölümlerinin kendi ses imzalarına sahip olduğunu göstermiştir. Başka bir deyişle, kalbinizin hücrelerinin sesi, Akciğerlerinizin hücrelerinin sesinden farklıdır. Reiki, Japon enerji şifa geleneğidir. Vücudun yedi enerji aktarım merkezi olan çakralar (bkz.Beşinci Boyut Çakraları), eski Hindu metinlerinde anlatılmıştır. Vücudun enerji otoyolları olan meridyenler, geleneksel Çin tıbbı pratisyenlerinin akupunkturu temel aldığı yol haritalarıdır. Çeşitli antik kültürler vücudun doğal iyileşme yeteneğini uyarmak için farklı yöntemler kullansalar da hepsi içsel enerjiyi iyiliğin güçlü bir gücü olarak gördüler. Enerji şifası, alıyor olabileceğiniz herhangi bir Batı ilacını dışlamaması gereken ücretsiz bir yöntemdir.

Meditasyonla Daha Yüksek Titreşim Yaratmak

Tüm titreşimler içimizde ve çevremizde yüksek ve düşük frekanslarda çalışır. Titreşiminiz düşükse belli olur; bu sadece durumunuza farkındalık getirmek ve sonra onu düzeltmek için çalışma meselesidir. Belki artık para akmıyor, sağlığınız bozuk ya da kendinizi olumsuz insanlarla çevrili hissediyorsunuz. Ancak titreşiminiz yüksek olduğunda, bu akışta yaşamanın o güzel duygusudur. Burada ilham veren insanları hayata davet ediyor, her gün iyimserlikle yataktan atlıyor olabilirsiniz, iş dünyasında işler özellikle iyi ilerliyor olabilir, belki de banka bakiyeniz hiç bu kadar iyi görünmemişti! Meditasyon yaptığınızda, sınırlayıcı ve olumsuz düşünceler de dahil olmak üzere düşünmeyi bırakırsınız. Bu, titreşiminizin yükselmesini sağlar. Titreşiminiz, meditatif durumda elde edilen yeni yüksek titreşime kalıcı olarak sıfırlanmayacak olsa da ayrıca başladığınız zamanki konumuna tamamen geri dönmeyecektir. Dikkatinizi içsel benliğinize getirerek nefesinizin etrafınızda hareket etmesini izleyin ve vücudunuzun rahatladığını hissedin. Bilinçli dikkatinizi nefesinize vermek zihninizi otomatik olarak sakinleştirir ve sizi meditasyon durumuna getirir.

Evimizde sessiz, dikkat dağıtıcı olmayan bir bölgede, sessiz bir odada oturmalı, yaklaşık 15-20 dakika durabileceğiniz bir pozisyonda rahatça oturmalı veya uzanmalıyız. Nefesinize odaklanarak başlayın, yavaşça nefes alın ve nefes verin. Nefes egzersizleri yaparken yaklaşık 15 dakika rahatlayabileceğimiz bir pozisyonda rahatça oturun. Ne yaptığımızın ve nefes alıp verdiğinizin farkında olun. Meditasyon yapabiliriz. Kendimizi tamamen gevşemeye başladığımızda, zihnimizde beyaz bir ışık oluşturun ve etrafımızı sarmasını sağlayın (bkz.Beyaz (Yaradanın İlahi) Işığını Davet Etmek). Ayak parmaklarımızın ucundan başımızın tepesine kadar içimizden akmasına izin verin ve sırtımızda, omurgamızın yakınında yukarı ve aşağı hareket ettiğini gözünüzde canlandırın. Dikkatimiz dağılırsa, beyaz ışığı yeniden gözümüzde canlandırarak ve nefesimize odaklanarak kendimizi tekrar rayına oturtabiliriz.

Düzenli bir nefes akışı oluşturun, her nefes arasında boşluk kalmasına izin verin. Midenizin yükselişine ve düşüşüne odaklanın. Nasıl hissettiğine, parmaklarınızın ve ayak parmaklarınızın uçlarının nasıl hissettiğine, varlığınızın her santimini çevreleyen havanın nasıl hissettiğine odaklanın. Gevşemeye dalın.

Başınızın tepesinde beyaz bir ışığın oluşmaya başladığını gözünüzde canlandırın. Yanardöner bir parıltının yavaşça aşağı döküldüğünü hayal edin, etrafınızı tamamen sarmasını sağlayın.

Varlığınızın her bir lifini kapladığını ve teninizle birleştiğini tasavvur edin. Size getirdiği sıcaklığı ve korumayı hayal edin.

Koruma Balonu Oluşturun

Enerjik şifa, enerji alanlarındaki blokları temizleyerek, enerjiyi onararak ve yeniden dengeleyerek iyileşme sürecini kolaylaştırır, böylece vücut kendi kendini iyileştirme yeteneğine erişebildiği yerden optimal denge seviyesine geçebilir. "sorunları" fiziksel bedende ağrı veya benzer çarpıklıklar olarak ortaya çıkmadan önce tanımlamaya yardımcı olur. Yaşamlarımızı dengeye getirmek ve sağlığı, uyumu ve canlılığı korumak için üzerinde çalışmamız ve iyileştirmemiz gereken alanlara bilincimizi açar. Enerjinin iyileştirici gücünü kullanmanın yollarından biri de bunda kaderimizi olduğu kadar hayal gücümüzü de kullanmaktır. Bu, aurayı korumanın en yaygın uygulanan yoludur (bkz.Auranızı ve Negatif Enerjileri Temizlemenin Yolları). Uygulayıcılar onu ilahi olana bağlamanın güzel bir yolu olarak övüyorlar ve sabahları yapıldığında, güne belirleyici bir başlangıçtır. Gökyüzünden, ilahi, kozmos, evrenden beyaz ışığın indiğini hayal edin. Bu ışığı başınızın tepesine bağlayın ve sonra üzerinize ve ayaklarınızın altına dökülmesine izin verin. Artık beyaz bir ışık balonu ile çevrilisiniz. Beyaz saf ve son derece koruyucudur. Beyaz koruma balonunuza neyin girip neyin çıkacağının kontrolü sizde.

Güvende olduğunuzu hissedin ve evrensel bilincin bir uzantısı olarak; sonsuza kadar sevildiğinizi unutmayın.

Sizden her yöne doğru genişleyen bu parlak ışığı gözünüzde canlandırın.

Enerjisini etrafınızdaki her şeyle harmanlayın, sonsuzluğa uzanın. Bu geniş ışık var olan tek şey.

Kendiniz için bir güvenlik ve şeffaflık alanı yaratın.

Kendinize o anda nasıl hissettiğinizi sorun.

Hayatınızdaki olumsuz faktörlerin neler olduğunu düşünüyorsunuz? Hayatta gerçekten ne istiyorsunuz?

Ne vermek istiyorsunuz? Ve nasıl yapmak istersiniz?

Bu alanda istediğiniz kadar dürüst ve düşüncesizce cevap verebilirsiniz.

Yargılama yok ve cevaplarınız için hiçbir sonuç yok.

Evrensel bir perspektifte doğru ve yanlış yoktur, her şey sadece enerjidir.

Auranız, tüm varlığınızı çevreleyen enerjik güçtür. Etrafınızda yüzen tüm duyguları, psişik kalıntıları ve enerjiyi çeken ve iten bir mıknatıstır. Birçok yönden, auranızın durumu, dünyayı gördüğünüz ve deneyimlediğiniz filtreyi yaratır. Aura alanınız güçlü olduğunda ve sağlıklı, enerjik hissetmenizi, ruhunuzla daha uyumlu olmanızı sağlar ve daha olumlu bir bakış açısı yaratmanıza yardımcı olur (bkz.Çakralar ve Aura Aura temizliğinin birçok versiyonu vardır, ancak hepsi gerçekten bizi daha hafif hissettiren bir enerji salınımına bağlıdır. Kendinizi mümkün olduğunca iyi hissetmek için nasıl hissettiğinizi ve ne yapmaya istekli olduğunuzu kendinize sorma çabasını gerektirir. Tüm zamanların en büyük enerji şifacısını ziyaret edebiliriz, ama sonunda yine de taşıyacağız. Çözülmemiş sorunlardan veya gömdüğümüz duygulardan gelen kendi duygusal bagajımızı...

Eğer biz insan deneyimi yaşayan ruhlarsak, o zaman titreşen ve insan bedeninin etrafında bir enerji alanı yaratan bu ruhun frekansıdır. Fiziksel bedenimizin etrafındaki bu alan “aura” olarak bilinir. Tıpkı fiziksel bedeniniz gibi, auranız şeklindeki süptil bedeniniz de stres, parçalanma ve parlaklık kaybı yaşayabilir ve sergileyebilir. Her şey enerjidir ve hepimiz evrensel geometrileri dönüştürme yeteneğine sahibiz. Tam bir enerjisel şifanın duygusal travmaların çözümüyle birleştirilmesi gerekir. Enerji şifacıları, daha fazla sağlık ve esenliğe doğru ilerlemenizde sizi desteklemek için bu hayati enerjiyle çalışır. Ve hatta bundan daha derin bir seviyede, semptomdan çok kaynak seviyesinde çalışırız. Enerji çalışmasının son derece olumlu bir yönü, hiçbir risk veya yan etkisi olmamasıdır. İnsan enerji alanı temelde düzenlidir ve özelliklere ve yapılara sahiptir. Biz aslında çakraları, meridyenleri içeren karmaşık bir enerji ağıyız. Ve fiziksel bedenlerimizle örtüşen süptil enerji bedenleriyiz. Fiziksel bedenimiz de enerjiden yapılmıştır, ancak çok daha yavaş titreşerek katı görünmesini sağlar. Bu nedenle, genel refahımızı geliştirmek istiyorsak, enerji iyileştirme tekniklerini düşünmemiz gerektiği mantıklıdır. Fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal sağlığımız, enerji sistemlerimizin sağlığından etkilenir. Süptil enerjilerimizi hesaba katmadan, sadece semptomlarımızı örtbas ediyor olabiliriz. Basit enerji şifa tekniklerini kullanarak bireysel enerjilerimizi dengeleyebilir ve geliştirebiliriz,

Özelliklerden bazıları şunlardır:

Aura, Enerji alanı veya elektromanyetik alan olarak da adlandırılan aura, fiziksel bedeni çevreleyen ve içine işleyen fiziksel olmayan enerji kabuğu veya katmanıdır. Kalp gibi çeşitli organların aurası ve spesifik alanları bilimsel olarak ölçülmüştür.

Çakralar (bkz.Çakra Sistemi), alandaki enerji merkezleri veya portallardır. Omurganın tabanından başın tepesine kadar vücudun merkezi kanalı boyunca yer alırlar, evrensel/kozmik enerjinin bir kişinin içine ve dışına aktığı dönen, çark benzeri girdaplar olarak düşünülürler. “Çakra” kelimesi bize Hindu bilgelik geleneğinden gelir ancak benzer kavramlar birçok kültürde bulunur. Ayurvedik/yogik gelenekte çok sayıda küçük çakra ile birlikte yedi büyük çakra vardır. Diğer gelenekler, bu güçlü enerji merkezlerinin farklı sayılarını tanımlar (bkz.Beşinci Boyut Çakraları).

Meridyenler (Geleneksel Çin Tıbbı geleneğinden) ve nadiler (ayurveda geleneğinden) vücutta enerjinin aktığı süptil (fiziksel olmayan) yollar veya kanallardır. Bunları enerji için bir dolaşım sistemi olarak düşünebilirsiniz. (“Enerji”, Geleneksel Çin Tıbbında chi veya qi, Japon geleneğinde ki ve ayurvedik ve yoga geleneklerinde prana olarak adlandırılır.)

Süptil beden, alanın farklı düzlemler veya varoluş titreşimleriyle ilişkili katmanlarına veya yönlerine atıfta bulunan genel bir terimdir. Bunlar duygusal, zihinsel ve ruhsal katmanları veya bedenleri içerir.

Fiziksel beden genellikle insan enerji alanının bir parçası olarak göz ardı edilir. Ama her şey enerjidir ve bu, fiziksel bedenin de enerji olduğu anlamına gelir. Fiziksel beden, enerji sisteminin diğer bölümlerinden daha yoğundur, ancak yine de enerji alanının ayrılmaz bir parçasıdır. Fiziksel beden, enerji sisteminin daha süptil yönleri tarafından yaratılır ve sürdürülür ve enerji alanındaki rahatsızlıklar, fiziksel bedende dengesizlikler ve rahatsızlıklar yaratır.

Duygular ve düşünceler, kendimizle uyum içinde olduğumuzda hepimizin görebildiği 'fiziksel' enerji olarak var olurlar. Duygularımız yoğun ve ağırsa, bu bizi kelimenin tam anlamıyla 'düşük' ve 'dipte' hissettirir. Bir duygunun özü, genellikle daha geniş bir duygunun en üst katmanında başlar.

Bunun bir örneği şöyle görünebilir: Korkuyorum…

Çünkü yalnız hissediyorum

Çünkü insanları kendimden uzaklaştırıyorum

Çünkü ihanete uğramış hissetmek istemiyorum

Çünkü zaten yaşıtlarım tarafından ihanete uğradım

Çünkü önce ONLARA kötü davrandım

Çünkü ailem bana aşkı öğretmedi

Çünkü nasıl olduğunu bilmiyorlardı

Böylece bu titreşim hayatıma yansıdı, şimdi bir yetişkin olarak çocukluğumdan kalma çeşitli, görünüşte alakasız durumlardan korkuyorum. Her şey birbirine bağlıdır. Enerji dalgalarımızı bir kez daha optimum frekanslarında titreşmeye teşvik edecek herhangi bir uygulama veya tekniği birleştirmek için enerji veya titreşim şifası uygulamalıyız. Auramızı negatif enerjilerden temizleyebilecek teknikler varken, diğerleri vücudumuzu pozitif frekanslarla doldurarak titreşimimizi uyum sağlamaya teşvik edecek. Bu, kendi enerji dalgalarımızı teşvik eden güzel enerji dalgalarıyla temas ettiğimizde rezonans olarak bilinir.

Enerji, şifa-enerji çalışması, enerji tıbbı, ruhsal şifa ve el verme(uyumlama/inisiyasyon) olarak da adlandırılır. Doğamızın daha süptil yönlerinin enerjimizin güzel gerçekliğini tanır ve onunla çalışır. Bu enerji, aura, elektro-manyetik alan, enerji alanı, süptil enerji, hayati enerji, yaşam gücü, chi, qi, ki ve prana dahil olmak üzere birçok isimle anılmıştır. Bir duygunun ipliğini orijinal kıvılcımına geri götürebildiğiniz zaman, size ilk gerçekten çarptığında, gerçek bir aura orada temizlenir. Kendinizi duygusal bir tuzaktan kurtarmanın ilk adımı sadece onun varlığını kabul etmektir. Sizi şu anda bulunduğunuz yere götüren hayatınızdaki tüm bağlantı faktörlerini belirleme süreci, onu deneyimlemeye ne kadar açık ve hazır olduğunuza bağlı olarak yıllar alabilir. Ayrıca, işleme sisteminiz bu şekilde çalışıyorsa, birkaç dakika sürebilir. Bunu ne kadar düzenli yaparsanız, kendinize karşı o kadar şeffaf ve dürüst olursunuz. Kendinizi tanımanın ve bir korku veya öfke alanından konuştuğunuzu bilmenin ustası olursunuz ve sizi bu durumdan çıkarmak için gereken adımları öğrenirsiniz. Tek yapmanız gereken kendinizi dinlemek için zaman ayırmak olacaktır (bkz.Kişisel Dönüşümün 7 Aşaması).


Kirlian Fotoğraf Tekniği

Seans Başvurusu Yap

Eğitimlere Şimdi Başla

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page