Kozmik Enerji Hakkında

Bir Hastalıkta Etkisi Ne Kadar Sürer

Bir Hastalıkta Etkisi Ne Kadar Sürer

Kozmik enerji, tüm vücudun dengelenmesine odaklanır. Sadece bir hastalığı veya sorunu değil, tüm insanı tedavi etmek için tasarlanmıştır. Sorunun veya hastalığın kökenine ve nedenine ulaşmak zaman ve sabır gerektirir, bu nedenle kronik alkolizm, bağımlılık, depresyon, epilepsi vb. karmaşık hastalıkların tedavisi, bireyin gelişimine bağlı olarak daha uzun sürebilir.

Daha az karmaşık hastalıklar veya problemler daha kısa sürede tedavi edilebilir. Genel olarak, bir hastalıktan tamamen kurtulmak için, büyük miktarda negatif enerjinin çıkarılması gerekir. Bazı sorunlar, sizi sonsuza dek terk etmeden önce kısa bir süre için yeniden ortaya çıkabilir. Tedavinin bu yönünü anlamak ve bu deneyimleri öfke veya hayal kırıklığı olmadan yaşamak, bunu iyileşme sürecinin kaçınılmaz bir parçası olarak görmek çok önemlidir. Zaman ve sabır çok önemlidir. Tüm koşulların iyileştirilmesi gelecektir, ancak bu iyileştirmeyi almak için, danışan ve Kozmik enerji terapisti arasında ortak çalışma gereklidir.


Kirlian Fotoğraf Tekniği

Seans Başvurusu Yap

Eğitimlere Şimdi Başla

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page