Kozmik Enerji Hakkında

Kozmik Enerjiyi Almak İçin Nasıl Açık Kaynak Olunur

Kozmik Enerjiyi Almak İçin Nasıl Açık Kaynak Olunur

Kozmik enerjiyi almak için nasıl açık kaynak olunur madde madde inceleyelim.

  1. Meditasyon yapın.
  2. Tüm Evren ile bir hissedin.
  3. Pranayam.
  4. Anı yaşayın.
  5. Olumlu olun.
  6. İç ve dış sessizliği uygulayın.
  7. Egonuz olmasın.
  8. Fiziksel hastalığınızı anlayın.

 

Hepimizin iki zihni vardır

Bilinçli zihin: Bu, şu anda birlikte çalıştığımız mantıksal analitik zihindir. Bu sadece buzdağının görünen kısmı.

Bilinçaltı zihin: Tüm geçmiş yaşamlarımızın deposudur. Geçmiş ilişkilerimizin iyi ve kötü tüm verilerini içerir. Gerçek dev buzdağıdır. İlişkilerimizde hissettiğimiz tüm bağlanma ve kopmalardan sorumludur.

Meditasyon ile sakinleşme gelir ve ardından bilinçaltı zihnin boşaltılması bizi içimizdeki mutluluğa geri getirir.

Evren %99,9 boşluk ve sadece %0.01 maddedir. Ne kadar düşüncesiz, daha az arzu ve egosuz olursak kozmik enerjiye daha çok bağlanırız.

Bu, vücudun tüm hayati çakralarını açarak vücutta büyük bir değişime neden olur.

Hepimizin bir aurası (bkz.Aura) veya bir ENERJİ ALANI vardır. Auramız ruh halimizi (bkz.ruhsal büyüme) ve düşüncelerimizi yansıtır. Vücudumuzda 72000 sinir vardır. Stres, yanlış beslenme, yanlış beslenme alışkanlıkları, yanlış yaşam tarzı vb. nedenlerle enerji alanımızda birçok tıkanıklık olabilir.

Her gün 40 dakikalık Meditasyon sistemimize sihir yapar. Vücudu mucizevi bir şekilde iyileştirir. Kendi kullandığım kolay bir meditasyonu paylaşmak istiyorum sizinle;

ABCD Meditasyonu adı smile

A  Asana’da oturun.

B Derin ve Uzun nefes alın.

C enerjiyi alın. İhtiyacınız olan kanalları açın üzerinize.

D ilahi ruhsal deneyimlere açmaya başlayın kendinizi.

Meditasyon sağlığın anahtarıdır' Nefesinize konsantre olun. Zihninizi tüm düşüncelerden arındırın. Her gün meditasyon yapın. Meditasyon yapmamız gereken zaman, yaşımızla doğru orantılıdır. 20 yaşındaysak, her gün en az 20 dakika meditasyon yapmalıyız.

Tüm evrenle bir olduğunuzu hissedin: Hiç merak ettiniz mi, neden sevgiyi, saygıyı ve gücü dışarıda ararız? Çünkü onların eksikliğini içimizde hissediyoruz.

Tüm evrenle bir olduğunuzu fark ettiğinizde, ben ATMA BRAHM'yim, eksiksiz & BÜTÜN; biz de o bütünlük içinde geliriz ve kozmik enerjiyi sonuna kadar alırız. Sonra İlahi Aşk akmaya başlar.

Pranayam: Pranayam, Pran Shakti'yi, yani soluduğumuz oksijeni dengeler. Bilinçli derin nefes alıp oksijenin vücudun her bir hücresine ulaşmasına izin verir. Bu, iç tıkanıklıkların açılması ve vücudun kozmik enerji alması için arındırılmasıyla sonuçlanır.

Anı yaşayın: Geçmiş için pişmanlıklar ve gelecek kaygılarıyla dolu bir zihnin evrensel enerjiyi alma gücü yoktur. Bol bol anı yaşama alıştırması yapın. Şimdiki an, güç anıdır. Yaratıcının armağanıdır.

Pozitif olun: Evrensel döngüde, tüm dünya negatiftir ve sadece bu bilinç pozitiftir. Bu enerjiye bağlanmak için tek bir olumsuz düşünce lüksüne sahip olamayız. Süper bilince bağlanmak için kendinizi pozitiflikle besleyin.

İç ve dış sessizlik alıştırması yapın: Maymun zihnimizin gevezeliği durduğunda ve her şeyi ve herkesi sevgiyle kabul ettiğimizde, mutlu bir iç ve dış sessizlik hâkim olur ve bizi içten yatıştırır ve iyileştirir.

Egonuz olmasın: Ego ne kadar az olursa, aldığımız Kozmik enerji o kadar büyük olur. Ego, ilişkilerde ve iş yerinde çatışmalar yaratır. Aileniz, arkadaşlarınız ve çocuklarınızla olan tüm ilişkileriniz, kendi benliğinizle olan ilişkiniz düzeldiğinde gelişecektir.

Fiziksel hastalığınızı anlamak: Hastalığı analiz etmek, kozmik enerji akışını kolaylaştırarak hastalığın kök nedenini ortadan kaldırmaya yardımcı olacaktır.

Kozmik enerji frekansları ile uyumlanmak ve kanal olmak için iletişime geçebilirsiniz. Veya Kozmik Eneri Eğitim içeriğini inceleyebilirsiniz.


Kirlian Fotoğraf Tekniği

Seans Başvurusu Yap

Eğitimlere Şimdi Başla

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page