Kozmik Enerji Hakkında

Kozmik Enerji Modern Alternatif Bir Bilimdir.

Kozmik Enerji Modern Alternatif Bir Bilimdir.

Kozmik Enerji Şifası, enerji terapisi, bütünsel tıp ve psikolojiyi birleştiren tek bilimsel yöntemdir. İnsanların psişik ve fiziksel düzeyde ortaya çıkan arızaların nedenini tanımasına ve iyileştirmesine ve tüm insan vücudunun normal işlevini geri kazanmasına olanak tanıyan modern bir alternatif bilim. Manevi, psişik ve manevi düzeyde.

Çok sayıda özelleşmiş kozmik frekansın yardımıyla, enerji merkezlerini ve omurgada bulunan ana enerji kanalını birkaç dakika içinde dengeleyebiliriz. Bu mekanizma ile meridyenleri açıp temizliyoruz, böylece tedavi organlara ulaşabilir ve işlevlerini başarılı bir şekilde geri yükleyebilir.

Daha sonra teknik yöntemler yardımıyla her insanı saran tüm elektromanyetik sistem duruma göre gerekli frekanslarla enerjilendirilir ve tam bir denge ve iyileşme sağlanır.

İnsanlığın hizmetinde devrim niteliğinde bir sistemdir. Parçacıkların dalga benzeri doğasıyla ilgili kuantum fiziğinin ilkelerine dayanır ve maddenin enerjisini yönetme ve hatta evcilleştirme yeteneğine sahiptir. Herhangi bir ilaç kullanılmaz ve kişinin herhangi bir fiziksel çaba göstermesi gerekmez. Şu anda cerrahi müdahale gerektirmeyen veya gerektirmeyen bilinen herhangi bir hastalık veya arıza ile potansiyel olarak güvenli bir şekilde başa çıkabilmek için uygun bir konumdayız.


Kirlian Fotoğraf Tekniği

Seans Başvurusu Yap

Eğitimlere Şimdi Başla

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page