Kozmik Enerji Hakkında

Jeopatik Stresin Etkileri

Jeopatik Stresin Etkileri

Ole Hovmand'ın oğlu Ulrik Hovmand, başta kanser olmak üzere ciddi bir hastalıktan muzdarip binlerce insanı ziyaret etti ve çoğu durumda yardım etti. Ulrik, 'Hastalık ile GS hatlarının konumu arasındaki bağlantıya hayret ediyorum' dedi. Ziyaret ettiğim hastalar, hastalıklarının neresinde bir ağrı hissettiklerini bana vücutlarının neresinde hissettiklerini söylemek zorunda değillerdi.


 
Jeopatik Stres ve Hamilelik

Jeopatik Stres ve Hamilelik

Hamilelik Her şeyden önce GS yeni hayat yaratma yeteneğinizi azaltacaktır. Gebe kalamayan kadınların %90'ından fazlasının, kendilerinin veya eşlerinin bir GS yerinde uyuduğu ve vakaların %50'sinden fazlasının infertil olmanın ana nedeni olduğu tahmin edilmektedir (CYBH vakaları hariç). Bir danışanımız, 15 yıldır hamile kalmaya çalışıyordu. Yatağını ve en sevdiği sandalyesini GS mekanlarından çıkardı ve şimdi hamile. Hamilelik sırasında bir GS yerinde uyuyorsanız, düşük veya sağlıksız yeni doğmuş bir bebek için önemli bir katkıda bulunan faktör olabilir.


Jeopatik Stresin Tarihçesi

Jeopatik Stresin Tarihçesi

Çinliler, Jeopatik Stresin (GS) 4000 yıldan fazla bir süre önce neden olabileceğini biliyorlardı ve 'ejderha çizgileri' olarak adlandırdıkları stresli yerlere ev inşa etmekten kaçındılar. Orkney'deki bir Neolitik (Yeni Taş Devri) köyünden, Dartmoor'daki birçok Tunç Çağı kulübe çevresine, Adena ve Hopewell halkının Amerikan yerleşim yerlerine ve And Dağları'ndaki İnka sakinlerinin evlerine kadar. Bu yaşamı yok eden yüksek titreşimler üzerine sakinler asla evlerini inşa etmediler.


Yoga, Ayurveda ve Kozmik Enerji Kanal Kavramları

Yoga, Ayurveda ve Kozmik Enerji Kanal Kavramları

Kozmik enerji, bir kişinin “kanallar” olarak adlandırılan Evrenin bilgi bileşenini kullanarak fiziksel, duygusal ve ruhsal iyileşmesi ve kendini geliştirmesi için benzersiz bir yöntemdir.

Kanal kavramı sadece Kozmik enerjide kullanılmaz. Örneğin, Yoga'nın eski manevi disiplini ve Ayurveda'nın geleneksel Hindu tıp sistemi, binlerce yıldır kanal kavramını uygulamaktadır. Ayurveda'da, bir kişinin fiziksel bedeni, mide-bağırsak yolundan sinir, solunum ve dolaşım sistemlerinin kanallarına kadar bir kanallar ağı olarak görülür.


Mekan Arındırma ile Gelen Sağlık

Mekan Arındırma ile Gelen Sağlık

Jeopatik stresin ortadan kaldırılmasının sonuçları anında ortaya çıkar ve bir süredir Jeopatik stresin etkileriyle yaşayanlar için hızlı bir rahatlama sağlar.

Her ne kadar dünya bu enerjileri serbest bırakırken, tam faydaların fark edilmesi bir hafta kadar sürse de, bu, temizlenen jeopatik stresin şiddetine ve miktarına bağlıdır. İnsanlar genellikle, denetimden hemen sonra düzeltilen alanlarda evin daha net ve daha az gergin hissettiğini söylerler.


Kozmik Enerjinin Kökeni

Kozmik Enerjinin Kökeni

Birçoğunuz Reiki'nin ne olduğunu zaten biliyor olabilir. Reiki'de yaygın olarak sadece bir kanal kullanılır. Kozmoenerji de yaklaşık 200 kanal kullanır. İlk kanal, uzun bir grup meditasyonundan sonra Hintli yogiler tarafından keşfedildi. Yavaş yavaş, diğer kanallar da benzer şekilde keşfedildi.


Sayfa 1 / 3

Kirlian Fotoğraf Tekniği

Seans Başvurusu Yap

Eğitimlere Şimdi Başla

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page