• 0541 309 5582
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kozmik Enerji Hakkında

Suimaster Uluslararası Enerji Bilgi Bilimleri Akademisi Kozmik Enerji Okulu

Yoga ve Ayurmeda

Yoga, Ayurveda ve Kanal Kavramları

Kozmik enerji, bir kişinin “kanallar” olarak adlandırılan Evrenin bilgi bileşenini kullanarak fiziksel, duygusal ve ruhsal iyileşmesi ve kendini geliştirmesi için benzersiz bir yöntemdir.

Kanal kavramı sadece Kozmik enerjide kullanılmaz. Örneğin, Yoga'nın eski manevi disiplini ve Ayurveda'nın geleneksel Hindu tıp sistemi, binlerce yıldır kanal kavramını uygulamaktadır. Ayurveda'da, bir kişinin fiziksel bedeni, mide-bağırsak yolundan sinir, solunum ve dolaşım sistemlerinin kanallarına kadar bir kanallar ağı olarak görülür.


 
Kozmik Enerji Şifasını Deneyin

Kozmik Enerji Şifasını Deneyin

İnsanlar kendilerini geliştirmek ve bir tür barışçıl duruma girmek, kendilerini sürekli tedirgin eden stres ve endişeleri gidermek için her zaman yeni yollar ararlar.


Evinizde Jeopatik Stres olacağına dair işaretler

Evinizde Jeopatik Stres Olabileceğine Dair İşaretler

Siz veya aile üyeleriniz aşağıda belirtilen semptomlardan / olaylardan herhangi birini sık sık yaşıyorsanız, Jeopatik olarak stresli bir yatak odasında uyuduğunuzu ve derhal düzeltici önlem almanız gerektiğini güvenle kabul edebilirsiniz.


Kozmik Enerji ile Astım Tedavisi

Kozmik Enerji ile Astım Nasıl Tedavi Edilir?

Birçok alerji hastası solunum yollarının spazmlarına aşinadır, genellikle stresle şiddetlenen solunum ve sinir sorunları vardır.

Kozmik Enerji, ilgili çakrayı açarak ve ayrıca akciğerler, yutak ve gırtlaktan sorumlu kanalları harekete geçirip çalıştırarak astım tedavisi sunar. Bu tür bir iyileşme etkili olacaktır çünkü kas spazmının temel nedenini bulup ortadan kaldıracak ve hastalığı tamamen ortadan kaldıracaktır.


Hastalıklar Nasıl Yaratılır?

Hastalıklar Nasıl Yaratılır?

Hastalığın her zaman bir amacı vardır.

  1. Her zaman kişiseldir.
  2. Hastalık bizim düşmanımız değildir. Önce bunun farkına varmak ve bize verdiği mesajı almamız önemlidir.
  3. Vücudunuzla konuşun çünkü siz ne kadar direnirseniz o da o kadar direnir.
  4. Hastalık vücutta kendini üç şekilde gösterir:

Kozmik Enerji Şifası

Kozmik Enerji Şifası

Her şey enerjidir ve her şey diğer her şeyle bağlantılıdır. Her şey bu enerjiden gelir ve ona geri döner. Tüm yaşamın kaynağıdır. Şifada kullanılan enerji eşit derecede gerçektir, ölçüm cihazı bu kadar hassas olan insan bedenidir. Bedenlerimiz enerji için istasyonlardır ve aynı zamanda enerji vericileridir.


Kozmik Enerji Nedir?

Kozmik Enerji Nedir? Detayları ile inceleyelim

Kozmik enerji, yüce bilincin enerjisidir. Hepimiz onunla çevriliyiz, içeri ve dışarı, her zaman ve her yerde. Tüm kozmosun işleyişini yöneten enerjidir. Galaksilerde, uzayda, atomlarda ve her yerde bulunur. Makrokozmos ve mikrokozmos, her şey kozmik enerjiyle doludur. Hepimiz sürekli olarak bu enerjiden yararlanıyoruz, ancak zihnimiz geçmiş ve gelecek düşünceleriyle meşgul olduğundan kozmik enerjiden en iyi şekilde yararlanamıyoruz.


İnsan Bedeni ve Enerji

İnsan Bedeni ve Enerji

Evrendeki her şey enerjidir ve tüm enerji farklı titreşim ve frekans seviyelerinde bulunur, bu nedenle gezegenler ve sakinleri farklı seviyelerde titreşir. Enerji her yanımızda. Aslında bizler enerjiyiz ve fiziksel bedenlerimizi iyileştirmemiz gerektiğinde, bunu, iyi olma enerjisine karşılık gelecek şekilde titreşimimizi yükseltmek için doğru enerji şifa tekniklerini uygulayarak yaparız. (Her şey titreşir) hayat titreşimdir.


Sayfa 1 / 3

 

 

© 2023 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize sui@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page