Çalışma Saatleri: 09:00 - 21:00

Kozmik Enerjiyi Almak İçin Nasıl Açık Kaynak Olunur

Kozmik Enerjiyi Almak İçin Nasıl Açık Kaynak Olunur

Kozmik enerjiyi almak için nasıl açık kaynak olunur madde madde inceleyelim.

Yoga, Ayurveda ve Kanal Kavramları

Yoga, Ayurveda ve Kanal Kavramları

Kozmik Enerjinin Kanalları: İyileşme ve Gelişme için Evrensel Bağlantılar

Kozmik enerji, evrenin bilgi bileşenini kullanarak fiziksel, duygusal ve ruhsal iyileşme ile kendini geliştirme sürecine destek olan benzersiz bir yöntemdir. Bu sürecin temelinde ise "kanallar" kavramı yer alır. Kanallar, sadece Kozmik enerjiyle sınırlı değildir; Yoga'nın manevi disiplini ve Ayurveda'nın geleneksel Hindu tıp sistemi gibi binlerce yıllık geleneklerde de kullanılan bir kavramdır.

Kozmik Enerji ile Astım Nasıl Tedavi Edilir?

Kozmik Enerji ile Astım Nasıl Tedavi Edilir?

Birçok alerji hastası solunum yollarının spazmlarına aşinadır, genellikle stresle şiddetlenen solunum ve sinir sorunları vardır.

Kozmik Enerji, ilgili çakrayı açarak ve ayrıca akciğerler, yutak ve gırtlaktan sorumlu kanalları harekete geçirip çalıştırarak astım tedavisi sunar. Bu tür bir iyileşme etkili olacaktır çünkü kas spazmının temel nedenini bulup ortadan kaldıracak ve hastalığı tamamen ortadan kaldıracaktır.

Evinizde Jeopatik Stres Olabileceğine Dair İşaretler

Evinizde Jeopatik Stres Olabileceğine Dair İşaretler

Siz veya aile üyeleriniz aşağıda belirtilen semptomlardan / olaylardan herhangi birini sık sık yaşıyorsanız, Jeopatik olarak stresli bir yatak odasında uyuduğunuzu ve derhal düzeltici önlem almanız gerektiğini güvenle kabul edebilirsiniz.

Kozmik Enerji Şifasını Deneyin

Kozmik Enerji Şifasını Deneyin

İnsanlar kendilerini geliştirmek ve bir tür barışçıl duruma girmek, kendilerini sürekli tedirgin eden stres ve endişeleri gidermek için her zaman yeni yollar ararlar.

Image

Last Royal Group Inc. Bünyesinde bulunan Uluslararası Evrensel Enerji Bilgi Bilimleri SuiMaster Kozmik Enerji Okulu olarak faaliyettedir.

İletişim Bilgilerimiz

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page