Çalışma Saatleri: 09:00 - 21:00

Kirlian Fotoğraf Tekniği

Doğa üzerinde yaşayan tüm canlıların hatta cansız nesnelerin bir aura (yaydığı enerji) alanı bulunmaktadır. Enerji alanları birçok bilimsel araştırma yapılarak kanıtlanmıştır. Hatta iki aynı cins yaprağın yaydığı enerji incelendiğinde iki farklı yayılan enerji olduğu gözlemlenmiştir.

Bilimsel deneylere öncülük eden, enerji frekanslarını yani AURA alanlarını görsel hale dökebilen Kirlian Fotoğraf tekniği günümüzde enerji frekanslarını daha net anlamamıza yardımcı olan kanıtlanmış bir buluş olma özelliği taşımakta.

Kirlian fotoğraf, vücudun ve ruhun şuanda bulunmuş olduğu durumu göstermektedir. Bunu yapabilmesinin sebebi bakılan yerdeki elektromanyetik enerji halesinin net bir görüntüsünü çıkartmasıdır. Aslında, yaymış olduğumuz elektromanyetik enerji bizim aura alanımızdır. Halelerin yoğunluğu, şekli, yapısı ve parlaklığı ile auramızın genişliğini, psikolojik durumumuzu, hangi organlarımızın problemli olduğunu öğrenebiliriz.

Kirlian Fotoğraflardan canlı ve cansız varlıklar üzerine örnekleri inceleyebilirsiniz.

Valentina Khrisanova Kirlian’ın eşi Semyon Kirlian bir elektrik mühendisidir. Bu yüzden fotoğraf plağının üzerine insan eli, böcek ve yapraklar koyarak bir elektrot üzerine yerleştirmiştir ve yüksek voltaj akımına, alçak amperli akımı maruz bırakarak, cismin aurasını görmüştür. Mesela, bir yaprağın, yine aynı tip olan yaprak ile aynı olmadığını gördü ve hastalıklı olan yaprakların aurasında enerji boşlukları gördü. Sağlıklı yapraklarda koyu ve kompleks enerji kalıbı olduğunu fark etti. Bunun üzerine ABD’de daha ayrıntılı çalışmalar yapılmaya başlandı. Botanikçiler, bir defada aynı tip 2 bitkinin 2 yaprağının fotoğraflanmasını talep ettiler. İkisi farklı çıktı. O zamana kadar henüz hastalanmamış bitki yaprağı bu teknik ile daha hasta olmadan anlaşılabiliyor. Sonrasında hastalıklı bir insan organı ile sağlıklı bir insan organının farklı olduğu fark edildi.

Image

Last Royal Group Inc. Bünyesinde bulunan Uluslararası Evrensel Enerji Bilgi Bilimleri SuiMaster Kozmik Enerji Okulu olarak faaliyettedir.

İletişim Bilgilerimiz

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page