Çalışma Saatleri: 09:00 - 21:00

Image

Kozmik Enerji Seansı Almanın Faydaları

Kozmik enerji seansı almak, kişinin zihin durumunu, sağlığını ve dolayısıyla yaşamını iyileştirerek tüm vücudu dengelemeye ve hastalıkları iyileştirmeye izin verir. Yararları neredeyse anında başlar. Seans sırasında kişi saldırganlık, korku, nefret, öfke, kıskançlık gibi negatif enerji birikimlerinden arınma yaşar. Bu tür temizlik tek başına daha aydınlanmış bir zihin durumunu destekler; manevi büyüme; olumsuz ve engelleyici düşüncelerden, duygulardan ve eylemlerden özgürlük; uyuşturucu ve diğer uyaran maddeleri almaya yönelik eğilimler; intihar düşünceleri, yalnızlık ve umutsuzluk duyguları.

Kozmik Enerjinin Faydaları

İyileştirir- Kozmik enerji bizi vücutta bulunan tıkanıklıklardan iyileştirir. Kozmik enerjiyle bir kez hizalandığında, bir enerji kanalı olabiliriz. Ayrıca kozmik enerji kan akışını düzenler ve kalp üzerindeki stresi azaltır.

Bilincimizi genişletir – Sıradan bir insanın düşünceleri kendi hayatı, kendi ailesi, kendi küçük dünyası etrafında döner. Meditasyon, derin nefes alma gibi tekniklerle zihnimizi odakladığımızda, Kozmik enerjiyi alabilir ve İlahi Bilince bağlantı kurabiliriz. Bu, düşünme alanımızı genişletir ve böylece bizi de daha akıllı yapar.

Mutlu ve müreffeh bir yaşam sürmemize yardımcı olur - Sadece kendimiz için yaşamak mutluluk vermez, hatta çok fazla hayal kırıklığı getirir. Kozmik enerjiye açık olduğumuzda, bize içsel mutluluk veren başkaları için yaşamaya başlarız.

Fiziksel dünyada meydana gelen düşüncelerimiz ve arzularımız (iyi ve kötü niyetli) dâhil olmak üzere eylemlerimiz ne tamamen ortadan kalkar ne de yok olur. Ortadan kaybolmak yerine ki bu varsayılabileceği gibi, etrafımızdaki alanda asılı kalırlar ve süptil bedenlerimize gömülürler. Yaşamımızın ve sağlığımızın yalnızca sözlerimiz ve eylemlerimiz aracılığıyla dünyayla olan fiziksel etkileşimlerimizden değil, aynı zamanda bizi çevreleyen alanda kalan duygularımız, arzularımız ve düşüncelerimizden de etkilendiği sonucuna varmak mantıklıdır. Yıkıcı düşünceler ve kontrolsüz duygular bu alanı kirletir. Yani beğeni beğeniyi çeker. Ne ekersek onu biçeriz. Aşk aşkı, öfke de öfkeyi doğurur. Fiziksel planda ani veya görünür bir değişiklik olmaz, ancak sübtil bedendeki değişiklikler kaçınılmaz olarak gerçekleşecektir.

Diğer insanlara olumsuz düşünceler yansıttığımızda, tamamen ilgisiz insanlardan daha fazla olumsuzluk almak bizi şaşırtmamalıdır. Sık sık kendimize veya bizi "cezalandırdığını" düşündüğümüz kişilere "Neden?" diye sorarız. Çünkü başarısızlıklarımızın, sorunlarımızın, hastalıklarımızın, “şansızlık”, depresyon, kronik yorgunluk, sinirlilik, uykusuzluk, yalnızlık, finansal problemler ve diğer birçok sorunun kendi içimizdeki aşırı olumsuzluğun tezahürleri olduğunu anlayamayız!

Kozmik enerji kanalları, çakralarımızdaki tıkanıklıkları ve negatif enerji birikimini ortadan kaldırarak ve onları saf kozmik enerji ile temizleyerek bu problemlerde bize yardımcı olur. Sonuç olarak, hastalıklarımız ve sorunlarımız ortadan kalkar veya daha az yoğun ve daha kolay bir şekilde geçer. Ancak düşüncelerimizi ve duygularımızı sevgi, pozitiflik ve iyi dileklerle dolu tutmaya çalışmazsak, Kozmik enerjiden tam olarak yararlanamayız.

Özel Şifa Seansları

Kozmik enerji tedavi seansları fiziksel, duygusal ve ruhsal iyileşmeyi, kişisel gelişimi ve gelişmiş öz farkındalığı teşvik eder. 

Seansınızı planlamak için bizimle iletişime geçin.

Image

Last Royal Group Inc. Bünyesinde bulunan Uluslararası Evrensel Enerji Bilgi Bilimleri SuiMaster Kozmik Enerji Okulu olarak faaliyettedir.

İletişim Bilgilerimiz

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page