Jeopatik Stres Nedir

Jeopatik Stres Nedir?

Jeopatik Stres Nedir?

Jeopatik Stres, insan yapımı ve doğal kaynaklar tarafından yükselen ve bozulan ve daha sonra insanlarda, hayvanlarda ve bitkilerde rahatsızlığa, zayıf bağışıklık sistemlerine ve/veya sağlık sorunlarına neden olabilecek, Dünya'dan yayılan çeşitli enerjileri tanımlamak için kullanılan bir terimdir. Bunlar, yeraltındaki akan su, belirli mineral konsantrasyonları, fay hatları ve yeraltı boşlukları tarafından oluşturulan zayıf elektromanyetik alanlar tarafından bozulan Dünya'nın elektromanyetik alanındaki bir bozulma nedeniyle ortaya çıkar. Şimdi bozulan titreşim anormal derecede yükselir ve canlı organizmalar için zararlı hale gelir ve hem fiziksel hem de zihinsel olarak kanser ve diğer uzun süreli hastalıklarda ve bebekler bir kusurla doğduğunda yaygın bir nedendir.

Jeopatik mekân dengeleme, negatif enerji temizleme ve mekân arındırma, eski zamanlardan beri Druidler, Keltler ve Aborijinler tarafından kullanılmıştır ve hayatta kalmamızın ve ruhsal bağlantımızın önemli bir parçası olmuştur.

Çoğu geleneksel kültür, yeryüzünde sağlık ve bazı durumlarda hastalık getiren belirli alanların potansiyelinin farkındadır.

İnsan vücudu enerjilerinde olduğu gibi, tıkanabilir, durgunlaşabilir veya bozulabilir ve rahatsızlık verebilir. Toprakla olan bağlantımız ve yer duygumuz evrimimizin önemli bir parçası oldu ve bu geçen yüzyılda çarpıcı bir şekilde değişti.

Modern zamanlarda insanlar yaşam tarzlarını basitleştiriyor ve çevrelerindeki toksik kimyasallara, kirli hava ve su kaynaklarına maruz kalmaktan kaçınarak sağlıklarını iyileştirmeye çalışıyorlar. Ancak birçoğu, yaşadığımız ve çalıştığımız ortamlarda jeopatik stresin sağlığımız üzerindeki büyük etkisini anlamıyor. Dünya enerjik ve jeomantik anlamda canlı olduğu için, peyzajdaki dengesizliklerin nasıl olabileceğini anlamaya başlayabilirsiniz.

JEOPATİK STRESİN DİĞER OLASI ETKİLERİ ŞUNLARI İÇERİR:

  • Kötü işçilik
  • Güven kaybı
  • Olumsuz düşünceler

Jeopatik Stresin en ciddi ve uzun süreli hastalıklarda ve psikolojik durumlarda ortak faktör olduğu bulunmuştur. Bilim adamları, dünyanın doğal titreşim frekansının 7.83 Hz olduğunu belirlediler. Binlerce yıldır bu dünyanın sakinleri olan (insan) beden frekansımız da bu 7,83 Hz'e ayarlıdır. Bu frekanslarda vahşi değişiklikler olmadığı sürece, bizim için doğal bir esenlik duygusu vardır. Herhangi bir nedenle belirli bir yerdeki dünya frekansı hızla arttığında (Jeopatik stres nedeniyle) orada yaşayan biz insanlar bir rahatsızlık hissetmeye ve sağlık sorunları yaşamaya başlarız. Jeopatik stresli bölgeler, 250 Hz'e kadar titreşen elektromanyetik stres yaratır ve bu, onu yaşayan canlı organizmalar için oldukça zararlıdır.

"Geopatik" kelimesi Yunanca "Geo" 'Dünya' anlamına gelen ve 'Pathos' 'hastalık' veya 'acı çekmek' anlamına gelen, yani kelimenin tam anlamıyla 'Dünya'nın ıstırabı' anlamına gelen Yunanca kelimelerden türetilmiştir. 'Jeopatik stres' terimi, dünyadan yayılan ve yukarıda yaşayanlarda rahatsızlık ve sağlık sorunlarına neden olan 'zararlı toprak ışınları' olarak da bilinen negatif enerjileri tanımlamak için kullanılır. Toprak enerjileri kötü, iyi veya nötr olabilir. Yeraltı suyunun üzerine bir yapı inşa edildiğinde, su enerjisinin doğal manyetik akışı kısıtlanır ve binada yıkıcı titreşimler oluşur. Bu nedenle, belirli bir süre boyunca bu akışlar üzerinde uyursak, vücudun hastalıklara karşı doğal direnci etkilenebilir. Jeopatik Stres, sıklıkla strese bağlı olan ve teşhisi zor olan birçok farklı hastalığın nedenidir.

Jeopatik stres, sağlığın bozulmasına neden olan bir sendrom olarak kabul edilir ve her zaman göz ardı edilmiştir, çünkü çoğu insan oluşumundan ve zararlı etkilerinden habersizdir.

Jeopatik Stresin neden olduğu sağlık sorunlarından bazıları;

Tedaviye direnç,

Yorgun ve bitkin hissetme,

Depresyon,

Sinirlilik,

Kan basıncı ve kalp atış hızındaki değişikliklerdir,

Uykusuzluk,

Huzursuz uyku,

Duygusuzluk,

Çocuklarda soğuk algınlığı,

Baş ağrısı ve davranış sorunları.

Beynimizden gelen sürekli sinyaller vücudumuzu kontrol eder ve her zaman doğru çalışmasını sağlar. Konsantre Jeopatik Stres bu sinyalleri o kadar güçlü bir şekilde engeller ki hücrelere, bezlere ve organlara bilgi akışı az çok durur. Bunun vücut üzerinde olumsuz bir etkisi vardır. Rahatsızlık ne kadar güçlü olursa, bilgi akışı o kadar zayıflar ve semptomlar ve ağrılar o kadar belirgin hale gelir.

Jeopatik Stres, lenfatik sistemin doğru çalışması üzerinde güçlü bir etkiye sahiptir. Lenf sıvısı, vücutta sürekli devriye gezen, bakteri, virüs veya kanser hücreleri gibi yabancı hücrelerle savaşmaya ve onları yok etmeye hazır olan lenfositleri ve antikorları taşır. Lenfatik sistem sağlıklı değilse yabancı hücreleri yok edemez ve böylece kanser hücrelerinin büyümesini ve çoğalmasını sağlar. Tüm bağışıklık sisteminiz zayıflar.

Salzburg'dan Dr. W. Stark şu açıklamayı yapıyor: İnsan metabolizmasının birçok yönü biyoelektrik süreçlere bağlıdır. Besinlerin bağırsaklardan lenf ve kan dolaşımına asimilasyonu üzerine yapılan elektro-fizyolojik çalışmalar, elektrik yüklerinin polarizasyonuna bağlıdır. Hücre zarının bir tarafında artı (+) yükler, diğer tarafında negatif (-) yükler bulunur. Artı yüklerin hücreye yeniden girmesine izin verildiğinde, besinler bağırsaklardan lenf ve kan dolaşımına taşınır. Jeopatik Stres, canlı hücrelerdeki bu kutupluluğu bozacaktır.

Jeopatik Stres, esas olarak, yerin yaklaşık 200 - 300 ft (60 - 90 metre) altında (ayrıca dağların tepesinde) dar su yollarından kaynaklanır. Dar su yolu, suyun içinden geçerken dünyanın doğal titreşimlerini bozan bir elektromanyetik alan yaratır. Milyonlarca yıldır birlikte yaşadığımız ve özellikle 7.83Hz (saniyedeki devir sayısı) faydalanıcıdır. Bu aynı zamanda Schumann dalgalarının ve Alfa titreşimlerinin optimum kısmıdır. NASA tarafından 7.83 Hz'lik titreşimlerin uzay araçlarına dahil edildiği doğrulandı, aksi takdirde astronotlar uzayda ancak kısa bir süre yaşayabilirler. Bazı mineral konsantrasyonları, fay hatları, hareket eden yeraltı platoları ve yeraltı boşlukları da doğal toprak titreşimlerini bozabilir. Güçlü Jeopatik Stres, vücudun titreşimlerinin 250 Hz'ye kadar yükselmesine neden olabilir.


 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page