Kozmik Enerji Hakkında

Kozmik Enerji Şifası

Kozmik Enerji Şifası

Her şey enerjidir ve her şey diğer her şeyle bağlantılıdır. Her şey bu enerjiden gelir ve ona geri döner. Tüm yaşamın kaynağıdır. Şifada kullanılan enerji eşit derecede gerçektir, ölçüm cihazı bu kadar hassas olan insan bedenidir. Bedenlerimiz enerji için istasyonlardır ve aynı zamanda enerji vericileridir.

Kozmik Enerji, Yaşam Gücü Enerjisinin diğer adıdır. Her şeyde akan enerjidir. Kozmos boyunca düzen ve dengeyi korumaktan sorumludur. Sizi ve var olan her şeyi oluşturur. Kozmik Enerji, fiziksel ve ruhsal bir varlık olarak bizim için gereklidir. Mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürmenin anahtarıdır. Ruhsal, psişik olarak uyanmanın anahtarıdır ayrıca yükselmenin ve bilinci genişletmenin de anahtarıdır. Kozmik Enerji, yaşamın bireysel ve kolektif anlamda devam etmesi için gereklidir. O, eylemin, yaşamın ve varlığın yakıtıdır. Onunla bağlantı kurduğumuzda zihnimizi, bedenimizi ve ruhumuzu, zekayı ve sezgiyi güçlendirir. Kozmik enerji şifası, ruhsal şifanın önemli bir parçasıdır. Kozmosumuzda var olan, yaşam gücü ve tüm kozmosun dengesini koruyan enerji olarak adlandırılır.

Enerji şifa bilimi, fiziğin temel prensipleri aracılığıyla gözlemlenebilir. Salınım yapan iki dalga birbirinin frekansıyla eşleştiğinde buna rezonans denir, dalgalar uyum içinde titreşir. Fiziksel bedenimiz de dahil olmak üzere her şey farklı enerji biçimlerine bölünebilir; bu evrensel titreşim, yaşamın rezonansıdır.

'Kozmik' terimi, bizi burada dünyada bağlı tutan uzayla ilgili olarak evrenin enginliğini ifade eder. Bu enerji, bizi canlı ve hareket halinde tutmak için titreşir. Rezonanstan düşmek, hızla artan stres, rahatsızlık ve yorgunluğa yol açabilir. Enerji şifası, frekansımızı yeniden ayarlamak için bu doğal titreşimi kullanma pratiğidir. Var olan yaşamımız boyunca, enerjinin negatif titreşimi kadar pozitif titreşimi ile de çevriliyiz. Bu negatif enerjilere Diğer Ruh Enerjileri veya Kötü Enerjiler denir. Bu enerjiler insan aurasını çevreler ve insan bedenleri ile ilahi ışık arasındaki bağlantıyı engeller.

Şifa, yalnızca bu enerji alanlarını değil, aynı zamanda onların kök nedenini de yönetme sanatı ve bilimidir. Enerjilerin farklı doğasını başka bir kişide hissetmek mümkündür. Bir şifacı ile yapacağınız seansalar, kendi sorunlarınızın farkına varmanızı ve kozmik enerji elde etmek için kanalı genişletmenizi de sağlayacaktır. Kozmik enerji yoluyla şifa, bu enerjiyi bir şifacıdan veya kendi benliğinizden aldığınızda gerçekleşir. Pozitif veya iyi enerji her zaman zihinsel, fiziksel ve ruhsal benliğin iyileşmesine yardımcı olur. Kozmik enerji kendinizi içten dışa iyileştirmenize yardımcı olabilir.

İnsan zihni ve bedeni, kozmik enerjiyle beslenen bir enerji alanına yazılmıştır. İnsan faaliyetleri hem pozitif hem de negatif enerji üretir ve negatif enerji ürettiğinde sağlık sorunları ile karşı karşıya kalırız.

Kozmik enerjiyi alarak negatif enerjiyi azaltabilir veya ortadan kaldırabilir, bir uyum yaratabilirsiniz

Bir enerji aktarımı, bir ruhu iyileştirmek veya geliştirmeye yardımcı olmak için yeterli değildir. Gerçek doğanın zekâsı bunun yerine kozmik enerjinin iyileşmesini sağlıyor ve insanlarla çalışmamda bana rehberlik ediyor. Bunun çok daha iyi çalıştığını ve basit bir yol olduğunu gördüm.

Kozmik enerji, bireysel zihin-beden sistemimize çakralar aracılığıyla girer ve insan enerji alanını destekler. Çoğu insanda çakralar, kaygı, korku, endişe, stres ve olumsuz duygular gibi zihindeki dikkat dağınıklığı nedeniyle çoğu zaman en azından kısmen kapalıdır. İnsan vücudundaki çakralar, kozmik enerjinin kendilerine aktığı enerji merkezleridir. Vücutta yedi ana enerji merkezi (çakra) vardır. Bu çakralar, her biri birbiriyle ilişkili olan enerji spiralleri gibidir.

Başka bir ruh enerjisi auranıza girdiğinde, kozmik enerjinin vücudunuza akışını tamamen engeller. Çakralardaki bu dengesizlik fiziksel ve ruhsal sorunlara etki eder. Semptomlar, böbrek yetmezliği ve kanser gibi ciddi semptomlarla, ilişki sorunları gibi çok basit olabilir. Dengeli bir aura, (bkz.Çakralar ve Aura) sağlıklı ve mutlu bir yaşama yol açan sağlıklı çakralara sahip olacaktır. Vücudumuza giren negatif enerjinin bizim enerjimize kıyasla daha fazla enerjisi varsa, kanser, karaciğer yetmezliği, böbrek yetmezliği gibi bazı ölümcül hastalıklardan etkilenme şansımız daha yüksek olacaktır. Enerji Şifası 360 derecelik bir yaklaşımdır ve farklı şifaları birleştirir.

Zihin ve beden enerjisinin doğal olarak dengeyi bulmasına izin vermenin başlıca faydalarından biri, derinden rahatlatıcı olmasıdır. Vücudumuz endişeli düşüncede bir azalmaya yol açan rahat bir duruma düşer, kas ağrısının giderilmesi, duygusal stresin azalması ve zihinsel enerjinin artması. Kozmik enerji vücudumuza zihin yoluyla girer. Çoğu bireyde, stres, kaygı, korku gibi zihinsel dikkat dağınıklığı nedeniyle çakralar çoğu zaman kısmen kapalı olabilir.

Kozmik Enerji Meditasyonunun Faydaları: Bedenimiz ve zihnimiz, kozmik enerjiyle beslenen bir enerji alanı ile çevrilidir. Bu pozitif enerji her zaman fiziksel, zihinsel ve ruhsal benliğin iyileşmesine yardımcı olur.

Zihin ve beden arasındaki dengeli enerjinin diğer bazı faydaları şunlardır:

 • daha güçlü bağışıklık sistemi
 • artan özgüven ve iyimserlik
 • sağlıklı ruhsal büyüme
 • vücudun zararlı toksinleri atması için daha güçlü yetenek
 • enerji artışı
 • uygun kan akışında ve kalbinizin iş yükünü azaltmada
 • genellikle stresle ilişkili olan laktat ve kortizolü düşürmede
 • serbest radikalleri azaltmada
 • Daha yüksek cilt direnci yaratır ve kardiyovasküler hastalıkların iyileşmesine yardımcı olur
 • depresyon, anksiyete ve sinirlilik dahil olmak üzere tüm psikolojik sorunların giderilmesinde
 • kendini gerçekleştirme ve gençleşme duygularını arttırarak psikolojik benliği geliştirir.
 • Aynı zamanda hafızayı da geliştirir. Kozmik enerji, tüm eylemlerimizin, durumlara tepkilerimizin ve bütünlük içindeki işlevlerin temelidir. Vücudumuz uykudayken, tam bir sessizlik içindeyken ve huzur içindeyken bir miktar kozmik enerji alır.

Kozmik enerji aşağıdaki nedenlerden dolayı gereklidir:

Her koşulda her şeyin mükemmel bir düzen içinde çalışmasını sağlayan kozmik enerji. Dün olan olaylardan ve yıllar öncesinden depolanmış enerji kalıplarına sahip olabiliriz. Bu kalıplardan bazıları mutlu anılar olacak, bazıları ise başımıza gelen bir şeyin hoş olmayan ve acı verici anıları olacak. Bazen onları çakralarımızda ve auramızın (çevremizdeki Enerji alanı) derinlerdeki bir girintiye saklarız ve onları unutmaya çalışırız, ama onlar gerçekten gitmezler. Rahatsızlık, dengesiz enerjinin bir tezahürüdür. Şifa, o halde Enerjiyi dengelemenin bir yoludur.

Hayatımız boyunca Korku, Şüphe, Öfke, Yargılama, Eleştiri, Suçlama ve diğerleri gibi olumsuz Enerji formları alırız. Kozmik Enerji Terapisti enerjinizi dengelemeye yardımcı olmak için sizinle birlikte çalıştığında, birçokları için Şifa süreci hızlanır. 


Kirlian Fotoğraf Tekniği

Seans Başvurusu Yap

Eğitimlere Şimdi Başla

Bülten Aboneliği

Hangi Seansı Almalıyım?

 

© 2022 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page