• 0541 309 5582
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Zen Reiki Blog Yazıları

Suimaster Uluslararası Enerji Bilgi Bilimleri Akademisi Kozmik Enerji Okulu

Zen Reiki Enerjisi

Zen Reiki Enerjisi

ZEN enerjisi, evrensel enerjinin ŞEFKAT modunda titreşen frekansıdır. Budist rahiplerin binlerce yıldır uyguladıkları kadim tekniklerin günümüz şartlarına uyarlanması sonucunda, evrensel enerjinin şefkat titreşimi kullanılmaya başlanmıştır.


 
Zen Nedir?

Zen Nedir?

Bu hem olduğumuz bir şey (anbean kendini ifade eden gerçek doğamız) hem de yaptığımız bir şey, var olmanın sevincini gerçekleştirebileceğimiz disiplinli bir uygulama. Kişinin dönüştüğü bir inanç sistemi değildir Zen.


Nasıl Başlar Zen Reiki?

Nasıl Başlar Zen Reiki?

Zen, çalışılması, uygulanması ve gerçekleştirilmesi gereken bir yoldur. Zen'in özü, motivasyon, sabır, disiplin ve özveri gerektiren ve tekrarlanan, tutarlı uygulamalarla geliştirilen zazendir. Resmi Zen uygulaması iki temel etkinlikle başlar: Otururuz ve farkındalıkla nefes alırız.


 

 

© 2023 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize sui@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page