• 05413095582
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Zen Reiki Blog Yazıları

Suimaster Uluslararası Enerji Bilgi Bilimleri Akademisi Kozmik Enerji Okulu

Zen Reiki Enerjisi

Zen Reiki Enerjisi

ZEN enerjisi, evrensel enerjinin ŞEFKAT modunda titreşen frekansıdır. Budist rahiplerin binlerce yıldır uyguladıkları kadim tekniklerin günümüz şartlarına uyarlanması sonucunda, evrensel enerjinin şefkat titreşimi kullanılmaya başlanmıştır.


 
Zen Nedir?

Zen Nedir?

Bu hem olduğumuz bir şey (anbean kendini ifade eden gerçek doğamız) hem de yaptığımız bir şey, var olmanın sevincini gerçekleştirebileceğimiz disiplinli bir uygulama. Kişinin dönüştüğü bir inanç sistemi değildir Zen.


Nasıl Başlar Zen Reiki?

Nasıl Başlar Zen Reiki?

Zen, çalışılması, uygulanması ve gerçekleştirilmesi gereken bir yoldur. Zen'in özü, motivasyon, sabır, disiplin ve özveri gerektiren ve tekrarlanan, tutarlı uygulamalarla geliştirilen zazendir. Resmi Zen uygulaması iki temel etkinlikle başlar: Otururuz ve farkındalıkla nefes alırız.


Sui Master Akademi

Uluslararası Enerji
Bilgi Bilimleri Akademisi
SuiMaster Akademi
Kozmik Enerji Okulu

Tel: +90 (541) 3095582
Mail: bilgi@suimaster.com

Sui Platinum Dünyası

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bilgi@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page