• 0541 309 5582
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bu Okulu Neden Tercih Etmelisiniz?

Suimaster Uluslararası Enerji Bilgi Bilimleri Akademisi Kozmik Enerji Okulu

This image for Image Layouts addon

Küçük dokunuşlarla
büyük değişim

Başta Rusya olmak üzere birçok ülkeden aldığımız Cosmoenergy eğitimlerinin tüm ince ayrıntılarını sentezleyerek büyük bir pratik deneyim haline getirdik. Uyguladığımız özel yöntemler kısa sürede Uluslararası bir formata dönüştü ve farklı ülkelerde bulunan öğrenci ve danışanlarımıza eğitim ve seans vermemizi sağladı. Eğitimi alan tüm öğrencilerimiz temel teknikleri öğrendikten sonra kendilerini kaliteli, sistematik bilgi ve etkin uygulama ile zenginleştirme yolunda ilerlediler. Yeniçağın güçlü ruhu Kozmik Enerji ile sizleri tanıştırmak için sabırsızlanıyoruz. Bilinçli bir akışta yaşamak ve kaderlerini tam olarak kontrol etmek isteyen herkesi Suimaster yöntemleri ile zenginleştirilmiş Kozmik Enerji eğitimlerine bekliyoruz.

Şimdi Başlayın

KaderiniziKendi Elinize alın ve Yönetin

Enerji ve Kanal Frekansları Size Nasıl Yardımcı Olacak?

  • İnisiyasyon ile GÜÇLÜ ENERJİ akışlarına erişim, kendinizi negatif enerjilerden arındırmanıza, Çakralarınızı harekete geçirmenize ve potansiyelinizi ortaya çıkarmanıza yardımcı olacak. Ayrıca gelişimde de güçlü bir ivme kazanacaksınız. 
  • Aktif enerji ve frekanslar, yalnızca toplumdaki aktiviteye, sosyalliğe ve yaşantınıza değil, aynı zamanda içinizdeki organizmanın kendi aktivitesine de çalıştırmaya başlayacaktır; Böylece vücuttaki metabolik süreçleri hızlandıracak, doku ve organlardaki enerji eksikliğini giderecektir. Eski yaraları unutabilir, bağışıklığı artırabilirsiniz.
  • Özgüven, gelişim için enerji kazanacak, bağışıklığı artıracak, daha neşeli, iyimser ve sağlıklı olacaksınız.
  • Frekans ve Enerjilerle Dış enerji etkilerine maruz kalmayacaksınız.
  • Tamamen yenilenmiş olan hayatınızda uyumlu, sağlıklı ve neşeli insanları hayatınıza çekeceksiniz.
  • En önemlisi başarı ve refah elde edebileceksiniz. Manipura Çakranın gelişmiş enerjileri, evrenden refah enerjisini çekmeye yardımcı olur. Zor durumlardan sıyrılabilecek, olanların nedenlerini anlayabilecek, hızlı kararlar alabilecek ve iş dünyasındaki rakiplerinizden 2 adım öne geçebileceksiniz.
  • Verimliliğiniz ve çalışma yeteneğiniz, hızınız ve düşünce netliğiniz gözle görülür şekilde artacaktır.
  • Kronik yorgunluğu unutacaksınız! Sağlıklı, huzurlu ve bol bereketli bir yaşama bitkin değil, güçlü bir ruh olarak merhaba diyeceksiniz.

 

 

© 2023 Sui Master. Suimaster.com markası Last Royal Group Inc. 'e aittir. Sitede bulunan hiç bir veri veya bilgi izinli veya izinsiz paylaşılamaz. Bu web sitesinde bulunan tüm eğitim ve seansları uluslar arası sertifikalı ve yeterliliğe sahip uzmanlar tarından verilmektedir. Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

Merhaba! WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize sui@suimaster.com adresinden mail atabilirsiniz.

WhatsApp'ta bizimle iletişime geçin.
Close and go back to page